bugün

Çünkü leğen götlü bir kezbanım ve bunu göstermem gerekiyor. Ergen olmamı da unutmamak gerek.
Silinen hesabim.
direk meslek abi.
Sözlükteki tek adam benim Çünkü.
Hukuk öğrencisiyim.
Aynı zamanda matematik mezunuyum.
Kitap yazarıyım.
Kurşun kalem koleksiyonum var.
Sonuç bu işte.
Birde hukukkalemi diye bir site kuruyorum ama onun konumuz ile alakası yok.
Bir sebastian castellanos sorusu. Sonunda soru işareti var aslında.
Günlük yaşamında kibir abidesi olan ve beni sadece (kendi ifadesiyle) "biraz iyi" bulan, nitelikli bir dehaya demiştim ki; beşer kalıptır, insan ise muhteva.
Buna hayran kalmış ve bana evlenme teklifinde bulunmuştu. Etkilendim. Beni ifade edecek kelimenin bu olması gerektiğine inanmaya başladım. Dergilere şiir, deneme ya da makale gönderdiğimde de, rumuz gerektiren herhangi bir durumda bulunduğumda da bunu kullanır oldum.
Secici olmam. Her prenses gelip opemez öle.
gerçekleri görebilmek.
varlığımız ile yokluğumuzun bilinememezliğinden gelir. bu bilinememe durumu ise schrödinger' in kedisi deneyinden gelir. super position, yaşıyor da olabilir ölmüş de olabilir in formülize edilmiş halidir.

(bkz: schrödingerin kedisi)
(bkz: dj dikkat)
At kaçakçısıyım.
zenginim bok gibi, mutsuzum bok gibi...
ne aq ismim çünkü.
Bi dönem jimi hendrix in kayıda alınmış tüm konserlerini bulma çabasındaydım. 3-5 sene de baya yol almıştım aslında. Neyse konuya döneyim senesini tam hatırlamıyorum bir hawai konseri düştü arşivime. Bir sahil konseri, derme çatma sahne 50 - 100 dinleyici. Foxy lady şarkısıydı yanılmıyorsam, son notaya vurduktan sonra ağzından çıkan sözcüklerdi rock on baby.
Benim babam bakkal annem de yazar. Kültürel bir birleşmenin eseriyim.
Sözlükte hesap açmam planlı bir karar değildi. Canım sıkılıyordu ve o sırada Leonard Cohen söylüyordu.
halı sahada şirketteki totoşların hepsi birer ronaldo, messiymiş gibi ileriden defansa gitmediklerinden dolayı ben koşuyordum defansa, eeee durum böyle olunca da defansagelsenize lan totoşlar diye bir lakırdıdan meydana geldi nickim.
okuyup okuyup yazacak bir şey bulamadığım için bunu seçtim.
kurtlar vadisinin ilk sezonunda rus mafyasinin onde gelen liderlerinden biri ( tilki andre) turkiyeye gelir. bu karakteri oynayan oyuncu son derece basarili bir performans sergiler. karakter de son derece zeki yetenekli edebiyata duskun edebiyat alintilari yapan bir karakterdir.

entelektuel suc dehalarina saygim var. mesela person of interest dizisinde izleyenler bilir elias isimli bir karakter vardir. o da son derece zeki ve entelektuel bir suc patronudur.

allah rahmet eylesin heath ledger in canlandirdigi joker karakteri kisiel favorimdir.

bir gun biri jokeri onun kadar olmasa da basarili sekilde canlandirsin isterim.
Tuvaletteydim.
intelin harici ekran kartı olmadığı için.
Çünkü çok güzel.
Tövbe etmiş bir insan olarak geçmiş günlerimi anmak için.
Şimdi balıkla şalgam içiyoruz abv.
valla sezen aksuyu çok seviyordum,işte on dk öncesine kadar da feministtim ondan mütevellit.