bugün

Samimiyet.

Bu gitti mi siksen hayır gelmez birşeyden.
internet, zenginlik, çağdaşlık, özgürlük.
Beni anlayan, dinleyen sevgi böcüğü bir arkadaş beni ziyadesiyle mutlu eder. Samimiyet özetle.
Mutluluk herhangi dissal bir faktorden bagimsiz olmalidir, ancak oyle kalici olabilir.Hayatta en dibe vurulan anlar mutlu olmayi ogrenmeye en yakin oldugunuz anlardir. Bir kere, hicbir sebebe bagli olmadan kendinizi mutlu hissetmeyi ogrendiginizde, bunu her istediginizde hissedersiniz.
Saglik, birde kafani koyabilecegin bir omuz olmasi yeterlidir.
Duygusal şarkılarda artık kendinden bir seyler bulamıyorsan , mutlusundur.
kpss'yi kazanmak.
öncelikle iyi anlaştığın kız arkadaşın pc playstation varsa dadından yenmez .
Annemin evde olduğunu bilmek. Sonra istanbul da gezip akşam eve dönmek. Beni annem karşılasın. Karpuz doğrasın.
huzur.* *
şiirsel konuşabileceğim birisi her zaman mutlu etmiştir.
isten yorgun gelip kedilerimi sevmek. mutlu oluyorum lan sevgi veriyorsun onlarda gelip sana sevgi veriyolar. yorgunlugum geciyor.
para. gerçekten büyük bir güç ve mutlu eder. bunu zamanla herkes anlıyor.
biraz şarap, biraz müzik, biraz huzur.
paranın önemi yok sadakatli sevgi dolu güzel insanlar.

(bkz: çok ciddidir kendileri)
bazen sadece ama sadece kızartma. bol patates şart.
muzik + satranc.
internet hızı düşmesin yeter.
çift okey gelmesidir.
galiba hep mutluluğu aradım ama mutluluğun yolu, mutluluğun harika bir düş olduğunu anlamaktan geçiyor.
Sağlık, para, huzur, aşk.
(bkz: özgürlük) olabildiğince özgürlük hemde birde bunun yanında yalnizlik olursa tadından yenmez.
çoğu zaman adrenalin sayesinde mutlu olmaktir. özgürlüğü hissettiğim en net zamandır çünkü.
bazense tek basima güneşin doğusunu seyrederken içime huzur dolmasi.
sessiz sakin doğada yine sessiz sakin bir yaren. Öylece oturup ormanın içinden denizi izlesek.
çok uçmazsak da eve gelince bir bardak kahve bir tane kedi biraz da müzik yeter de artar bile.
istediğim şehirde tek başıma yaşamak, kendi mesleğimi yapmak, edebiyatla uğraşmak=sonsuz mutluluk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar