bugün

Neden burada birini oyladığımız zaman sadece bir artı/eksi artması gerekirken oy sayısının düşebilmesi gibi paranormal olaylar yaşanıyor ?
Bu kadar insanı buraya seçip mi aldınız?

Sanki herkes birbirinin klonu.
Karım, kızım ve sevgilim yok. Başka soru *
Bilmiyorlar. Çünkü yoklar.
Karım, kızım ,sevgilim yok. Aslında ben de yokum. Sadece bir yapay zeka ürünüyüm.
kadın olduğu belli olan yazarların mesaj kutuları. neler yazıyorlar çok merak ediyorum.
Acaba evleneceğim kişi şuan nerde ne yapıyor?o da beni merak ediyor mu? Merak ediyorsa insta verebilir mi? Kafamda deli sorular.
yer altında yaşayan kör fareler nasıl görmeden hissederek avlarını bulabiliyorlar ve tehlike anında yönlerini bulmakta nasıl emin olabiliyorlar.
Sözlüğün bizleri oyalamak için mi yoksa bilgi paylaşımı için mi kurulduğu?
Acaba şu an benden vazgeçmek istiyor musun?
Titriyor ellerim, tutmuyor musun?
1 peygamber daha gelse ve bunu söylese kim inanırdı. belki çomarlar ama daha fazlası değil.
ninja kaplumbağalar pizza parasını nerden buluyor? cevabı yok. 24 saat lağımda yaşayan 1 fare 4 kaplumbağa lağıma pizza söylüyor ödemeyi yapıyor. nereden geliyor bu değirmenin suyu?
öbür dünya kesin olarak varmı sayet varsa mutlu olabilecek miyim.
Cuneyt tek artık neden müzik yapmıyor?
Meta-zamanin olup olmadığı.

Uzay-zaman big bang ile başlıyor. Bu yüzden "big bang öncesi " diye bir şeyden bahsedemeyiz.

Peki ama big bang, evrenin mutlak bir başlangıcı değilse? Bu ihtimal hiç de hafife alınmayacak sayıda bilim insanı tarafından dike getiriliyor.

multiverse teorileri de burada devreye giriyor. Gözlemlenebilir evrenden önce trilyonlarca hatta sonsuz sayıda evren var olduysa, meta-zamanı varsaymamiz gerekecek.

Tabii ampirik veri elde etmek mevcut teknolojiyle pek mümkün gözükmüyor.
Neden kendini bu kadar ısrarla rezil etmeye devam ediyorsun?
Düşünce beyinde mi gerçekleşiyor? yani tamam beyin vücudumuzu yönlendiriyor, sinir sistemleri, görmemiz, konuşmamız bunların hepsi ayrı ayrı şeyler ama düşünce denen kavram soyut bir şey fakat aynı zamanda sinirsel de çünkü beyin hasar aldığında düşünemiyoruz. ancak yine de düşünceyi beyin sağlar diyebilir miyiz? sonuçta tam olarak fiziksel bir şey değil ki bu uçukça bir şey yani düşünüyorum ama nereden düşünüyorum? hayal gücümü kullanıyorum düşünmek için yani ekstra bir çaba sarf ediyorum ki bunların her ikisi de beyinle ilişkili ama beyinden bağımsız görünen şeyler. ya benim kafam çok karıştı arkadaşlar.
2020 yks sınavının alan yeterlilik testinin edebiyat soruları.deli gibi merak ediyorum.ewed
(bkz: 31 mart 2015 büyük elektrik kesintisi) tek bir açıklama gelmeyen yokmuş gibi davranılan olay.
Mandalina kabuğu,neden bu kadar güzel kokuyorsun?
Biraz olsun mutlu olabilecek miyim...
Geceler gündüzleri kovalamadan
Faşistler neden bizden çoktur?!!! CHP'de tek Sünni Türk bırakmadık faşizm olmasın diye!!! Halkların kardeşliği için Alevi Önderi Sayın Kılıçdaroğlu partiyi sadece Alevilerle ve Kürtlerle doldurdu!!! Bu halk gelişmek istemiyor mu?!!! Bu halk bizim her yerde söz sahibi olmamızı istemiyor mu?!!! CHP'de Sünni Türkleri partiden attık diye CHP hükümete geçince Türkleri her yerden mi atacağız??!!!! Yapar mıyız?!!! Tabii ki hayır!!! Sadece Sünni Türkleri atarız!!! Utanmazlar!!! Yıl 2020 bizlere oy verin!!! Hadi!!! Kılıçdaroğlu boşuna mı partide tek Sünni Türk bırakmadı?!!! Aydınlık çağı için yaptı bunu!!! Faşistler!!! Ama zamanı gelince sorulur!!! CHP başlangıç!!! Her yerde faşizme karşı Aleviler ve Kürtler söz sahibi olacak!!! Bu işler böyle...
https://m.uludagsozluk.com/e/44091888/

Bu entryim gerçekten 17 bin küsür kez görüntülendi mi?
Eğer öyleyse bi alt entry nasıl 148 görüntülenme oluyor? Bu konuda biri beni aydınlatabilir mi?
Valla birileri size halleniyor olabilir.
Biri o entry üzerinde sayfayı yenileyip durmuş.

Ne psikopat insanlar var ya puh.