bugün

-Sporcu Beslenmesi
-Antrenman bilgisi
-Silah kullanımı ve mekaniği.
sabir etmek.

bazen kendi kendime bile hayret ediyorum, nasil bu kadar sabirli olabiliyorsun diye.
mutsuzluktur efenim. master bile yaptım üzerine çok güzel mutsuz olurum.
iyi biliyorum diyemem ama ateşli silahlar ve kesici delici silahlar hakkında ortalama bir insandan daha çok şey okudum. Sadece küçük çaplı silahlar değil genel olarak roketler mayınlar aklınıza ne gelirse okudum ve izledim. Balistik kadar ilgimi çeken bir konu varsa o da ancak tarihtir ama o konuda biliyorum diyemem. Kadir Mısırlıoğlu denen meczup için üstad diyenlerin olduğu bir ülkede kimseyle tarih tartışmak istemem ama roma falan süper yani.
(bkz: Tez yazım kuralları)

Allah kahretsindir. Neyse ki Bitmiştir. Akademik kasmayın, su çok güzel girince alışırsınlara Da kanmayın.
(bkz: yazım kuralları) ne kadar iyiyim tartışılır. ve de ne kadar bilirseniz bilin, hep bilmediğiniz bir şey gelir sizi bulur mutlaka.
alkol. psikoloji. ikna.
Tartışmak.
uyumak ,sütlü tatlı yemek , kahve içmek.
genel muhasebe ve tüketici teorisi (artık oldu sanırım ya evet).
1 Kazık nedir?
2 Kazık nasıl yenir?
3 Yeme durumunda neler yapılmalıdır?
alfred adler kardesim gelin anlatim. ilk anilar, yasam stili, dogum sirasi hakkindaki goruslerinden asagilik kompleksinden freudlan kavgalarindan 5 yasinda zaturreden olcekken olumden donmesinden ne bilim alakali alakasiz herseyini anlatim. o kadar sinirliyim ki bu adami bu kadar bildigime.
tanım cümleleridir. yoksa sözlük yazarı olamazdık ki...
yalnızlıktan fazlası değildir efenim.
Entry oylamak.
(bkz: ingilizce) master degree
(bkz: airbus a380)
(bkz: sorun soyleyeyim)
Kulakla ilgili herşey, baş dönmesi, konuşma bozukluğu,cihaz satıcısı yemekler yapmak, yemek yemek, temizlik yapmak, titizlik, çok konuşmak, iyi bir gözlemci, analiz etmrk, eğlenebilmek, dost olmak, abla olmak, kardeş olmak, inatçılık, dik başlılık, sex ve tabiki aldatmak. Söylemediğim bir şey kaldı mı ki?
Et ve et ürünleri.
Yemek pişirme ve sunum.
Reggae ve rastafaranizm.
Sözlükteki herkez siyasetçi amk.
felsefe, edebiyat ve din felsefesinde çok iddalı olduğumu söyleyemem ama kendi çapımızda uğraştığımız alanlardır.
Seks. Emmeli gömmeli.
Limit türev integral.
eksilenmek.
Herkes uzmanlık alanını yazarsa gerekli olduğunda diğer yazarlar sorularını sorarak birbirlerinden faydalanabilirler.
Tıp.
Bilim.
Felsefe.
Din.
Futbol.
Seks.
Çekinmeden danışabilirsiniz.
alman edebiyatı kitapları ve sovyetler tarihi.