Sözlükte eskiden dönen muhabbetleri ve sanal dostları özlüyorum. Çok şey paylaşırdık sanki. Şimdi kimse bi şey anlatmıyor, ben dahil. Biri uzun uzun hayatını anlatsa ve ben ona yorum yapsam diyorum.
Şuan yağmur damlaları penceremi tıklatıyor.
Ben ise camın üzerinden süzülen yağmur damlalarında kendimi görüyorum.
Her şeyden soyut, fakat son anlarını yaşayacak kadar somut.
Burada bunları yazarken kızıyorum biraz kendime.
Eskiden ne güzel şeyler hisseder,
ne güzel dökerdim kelimelere.
Şimdi ise yalnızca saçmalıyorum.
Acıyı bile hissetmek güzelmiş onu anladım.
Hissetmek güzelmiş...
Ne hissettiğimi karşı tarafa gerçekten hissettirdiğimde, söylediğimde kaybeden ben oluyorum.
Öyle çok belli etmeyeyim de bir yerleri havalanmasın düşüncesine hiç giremiyorm.
Seviyorsam seviyorumdur bunu neden taktik yaparak yaşayayım ki.
işte yaşamadığımda genelde güzel şeyler de yaşayamıyorum.
Bu hep böyle devam edecek gibi.
gece uyumayanlar zeki oluo.
ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ
tuvalette bazen 40 dakika geçiriyorum.
Arkadaşlarım arasında en serseri benim.
son bir ayım dost kazığı yemekle geçti. çok yoruldum sözlük.
Gözlük numaralarım büyüdü ama ben bunu kabul etmiyorum. Babama söyledim o gözlük ne kadar senin haberin var mı dedi. Pahalı diye zorla kullanıyorum.
Allah bana bildiğin peygamber sabrı verdi.
Hiç bir şey bilmiyorum.
Bazen çok masum görünüp sinsi ve tehlikeli olabiliyorum. Bazen de tam tersi masum hallerim açık sözlü konuşmalarım yüzünden tehlikeli görülüyor.

Ama sonuca baktığımız zaman aslında tehlikeli bir insanım bence.
20 gün raporun ardından yarın işe gidip arkamdan türlü türlü iş çevirenlerin suratına bakar gibi yapmak öyle zor ki.. Mesela beni sevdiğini değerli olduğumu söyleyen birinin bu ay içinde nişanı varmış.. insanlar komik ve sarsıcı. Hangi kameraya el sallıyorduk?
itiraf edemiyorum.
Son 5 gündür telefonum sim kartımı okumuyor. Ne uğraştım ne de tamir ettirme ihtiyacı sezdim. Bankalar bana ulaşamadığı için gerçekten üzgünüm.
bence hiçbir şey haketmiyorum, bir köşede çürüyüp gitmem lazım diye düşünüyorum ama sağ olsunlar en başta kız arkadaşım olmak üzere arkadaşlarım beni seviyor. çok tuhaf.

edit: ayrıca üstteki bir entryde noktalama işaretleri kullanılmamış, kör oldum.
birine fiziksel zarar vermem lazım kendim mi yapayım birine mi yaptırayım bilmiyorum. en son karşısına çıkıp bıçağı götüne sokup döve döve komalık edip çıkıp gelicem. sonra bana ne olur umurumda bile değil.
Mutluyum, umutluyum.
bazamın altında annemin bana bebekligimden beri hazırladığı çeyizlerin yanında içki şişeleri saklıyorum.
Ailemi hiç gururlandıramadım. Tamamen boş bir insanım ve mutsuzum ama hissetmiyorum boşluk gibi. Şimdiye kadar herhangi bir başarım da yok zaten çünkü beceriksizin tekiyim.

Değerli oksijeninizi içime çekip israf ettiğim için çok özür dilerim. Saygılar.

Edit değil ekleme : Sürekli kendimi rezil ediyorum herhangi bir durum olmazsa eğer kendi kendimi rezil etmeye çalışıp yine rezil oluyorum.
Fotoğraflarını biriktiriyorum 412 fotoğrafın var haberinin olmadığı. 9 şiir yazdım dört yüz on iki fotoğrafına tek tek bakarak her akşam altı buçuk gibi evinin civarından geçiyorum bi yukarı bi aşağı. Haftada üç gün ders bitim saatini ayarlayıp yürüyorum Fuzuli’den. Ama bir kere bile kaleye gönderemedim topu hep ofsayt hep ceza alanı dışı. Olur da bir gün konuşursak boktan ve sensiz geçen iki yılımı bir ömür anlatmak isterim.
Gece güzel şey.gerçekten gündüzden daha güzel.hele gün doğumu ayrı güzel.
birine içimi dökmezsem uyuyamacağım galiba. o kadar doluyum ki.. 7 ayın suskunluğu gizli kalbimde..
Ben inceden inceden...
ölmemek için hiçbir sebebim yok
ekşide de yazıyorum.