bugün

Icim birikip birikip çekiliyor ama ne konuşabiliyorum ne de yazabiliyorum. Olse öldü derim en azindan.
Ulan bütün dertliler bana yazıyor millet sevgili yapıyor bana yazıyor sevgilisinden ayrılıyor benle uğraşıyor yüz bulamıyor bana sarıyor iyice güzin abla yaptılar kum torbasına çevirdiler nedense kimse sormuyor bu insanın ne derdi var diye anca dinliyoz.
4 senedir sevgili olmayı beceremedigim birisi var. Ne sevgili gibi ne arkadaş gibiyiz. Olsa ne güzel olacak halbuki. Bir türlü kendimi sevdirmeyi beceremedim.
böyle iyiydik ya?
O kadar sinirliyim ki uyuyamıyorum.
Şuana kadar fazlaca kişi sevdim fakat hiçbirine, duygularımla sarılamadım. Sıkıca, sıcakkanlılıkla sarılmak istediğim birileri var fakat onlar bilmiyor, ben de utanıyorum.
Umarım o gün gelecek, kemiklerimiz kırılana kadar onunla sarılabileceğiz.
Birkaç gün izin aldım evdeyim, çok sıkılirsam sahildeki kafeye gidiyorum, artık tanıyorlar beni. Kötü olduğum anlarimi da gördüler. garson bir gun gelip yaaa ne oldu anlat, çözeriz abicigim nedir yani, derse sasirmam. Dün yine aynı yerdeyim ayni masada oturuyorum bir arkadaşım geldi yanıma baktım garson tebessüm etti, sevindi adam. Birgun ağabey sizi de verem ettim kusura bakmayın diyeceğim. *
birde nazan öncel de yazık, her şarkısında birini gitme diye yalvarıyor.
sözlüğe her baktığımda regl muhabbeti dönüyor. çok dingilsiniz, ağır işsizsiniz. bu kadar normal bir şeyi artık ben bile enteresan sayıyorum. var bir genel sapkınlığınız.
Ulan rızayada bhararaya da güldük tartıştık eğlendik düşündük bitti. Mizahın bokunu çıkarmanın ne mantığı var ya. Şimdi rıza ve savcıyla ilgili başlıkların hepsine magara.jpeg yazacağım o olacak. Ya gündeminize sıçayım adalet yerini buldu işte bitti artık günümüze dönelim önümüze bakalım. Katliamlara, çatışmalara bakalım. Ya boş boş konuşan insan ordusu var burda. Hayır ben doluyum demiyorum böyle sinir yapmamın sebebide her başlıkta aynı konu. Ankara bu kadar konuşulmadı taksim bu kadar konuşulmadı. Amacım duyar kasmak değil en nefret ettiğim şeydir ama artık saçmaladığınızın farkına varın. işiniz gücünüz yok mu ne burda boş yapıyosunuz ki? Rıza çıktı ankara taksim bilakis belçika bile unutuldu gitti gündem değişti anayasa da neler oluyor siz hala kakara kikiri. Neyse sakinim.
lan olm acayip karılar var dışarda bildiğiniz gibi değil. geçenlerde sevgilimle gidiyorum of kıza bak dedim ya iç ses olarak söyledim sandım ama dış ses olmuş. çok kötü oldu lan acayip utandım. amma o kıza da bakmasam kendimi enayi gibi hissederdim. sahi lan sizde de oluyor mu güzel bir kıza bakmayınca kendini enayi gibi hissetme durumu ben de oluyor.
diş etim şişti buna da şükür .
daha yeni bulmuşken kaybettim ya seni kafama sokayım emi. sende neden bu kadar inat edip büyüklük göstermezsin anlamam. hadi ben eşekliğin en büyüğünü yaptım seninki de birazcık eşekciklik olmuyor mu acaba?
ders çalışmıyorum okula da gitmiyorum oh hayat bana güzel .
Sinir krizi geçiriyorum.Az önce Ailemin misafirim olan hem cinsim arkadaşlarımla birlikte uyuyor olmamdan duydukları rahatsızlığı dile getirdikleri bir telefon konuşması yaşadım.arkadaşlarını çok seviyor olabilir ve bunu yanlış yorumluyor olabilirsin uygun değil Dedi annem resmen.
yeni tasarımı sadece açık oy vermek için kullanıyorum ve sonra tekrar eski tasarıma geçiyorum. alışamadım zira yeni tasarıma ben. eski kafalı mıyım acep?
Öyle heyecanlıyım ki sozluk.evinizi bulduk.tutacağız inşallah.gün boyu banyoya mutfağa eşya bakıyorum.nasıl güzelmiş bu duygular.allah herkese nasip etsin inşallah. haftasonu sabahtan çıkıp o ev eşyası satan dükkanlarda kendimi kaybetmek istiyorum. Sonra onları yerleştirmek istiyorum.sevdiğim adamla ortak bir evimizin olacağı düşüncesi bile öyle güzel ki... pembe panjurlu sirin ev hayallerini şimdi anlıyorum. Allah utandirmasin hiç birimizi.
"Ben onun biri tarafından senin sevdiğin gibi sevilebileceğine ihtimal vermezdim." dediler bana. Bu iyi mi kötü mü lan?
iş bulamıyorum.
Yine ar damarima basildi.Bakin bakalim nasil siktirediyorum sizi hayatimdan.Biktim bazi insanlardan beni yoruyorlar.Kendi sorunlarimla mi ugrasayim sizinle mi??? Bende bir kere bitti mi dönüşü olmaz beni en iyi siz bilirsiniz.Sabrimi zorladiniz artik.ohhh be rahatladim.uzaklasma evresi biraz uzun surdu gerci ama.sabrederim sabrederim sonunda puufff.Ben etrafimda negatif korkak karaktersiz insan istemiyorum.Korkaklik yavsakligi getirir.Yavsaklarla isim olmaz benim hic bir zaman olmadi.Oh be .Nokta.
Hani sahillerde bira icip sonra siselerini kirip orada birakiyorsunuz ya, yapmayin. Kirip orada birakmaktan zevk alan pezevenk gotune sokmaktan da zevk alir. En azindan baskalarinin degil, kendi canini yakar.

Bu masum hayvanin yerinde sen de olabilirdin.

insan olmak ve cevreyi temiz tutmak bu kadar zor degil lan, cok ciddiyim.

görsel
Gençler bi hatunla karşılaştım . duman gibi bir hatun. kendi kendime dedim ben bunun kapısında yatarım. sonra gözüm eline gitti tek taşı vardı sadece. alyans yoktu. içim içimi yedi birisi var mı yoksa tek taşını kendi alanlardan mi diye. ne yapsam bilemedim.

Neyse ben fsm ye gidiyorum içmeye.
sütlaç yerken çay içiyorum ben .
görsel
içimde siyasi bir boşluğun olduğunu fark ettim sözlük. kendimi hiçbir siyasi çizgiye yakın hissetmiyorum. ancak belirli çizgilerim var artık içimde. mesela asla pkk ya sempati duyamam, ya da terörü savunan partilere destek veremem. türkiye'deki milliyetçi anlayıştan da bayağı uzak birisiyim. bana göre değil ya... lise de çok zorladım kendimi bir aralar. çok komik duruyor. kendi soyumu sopumu yüceltmek, ne bileyim, bilimsellikten uzak hemde. yok mu şöyle hem pkk, terör, vs karşıtı hem de sola yakın, bilimsel eşitlikçi bir parti? bir aralar tkp vardı, onlar da bölüne bölüne mikro boyuttalar artık. yok ya, yok. iyice umudumu kestim bu ülkeden. akp yi adam yerine koymuyorum zaten, onları demiyorum bile. şeriatçı dinci partileri demiyorum hiç. bazen ideallerimin üzerine kara bir gölge gibi düşüyor bunlar. ülkemizin geleceği yoksa neden çalışalım ki?
ağır gerizekalıyım, hiç dinlemeden gereksiz suçlamalarda bulunup sonra da pişman olup gidip kendimi cezalandırıyorum. ölecem bu yolda . (bkz: pişmanlıklar).