bugün

Osmanlı hayallerinizi sikerim bak.
anneleri sevmiyorum. bir çoğu evladına yüklediği efendi adam profili yüzünden hayatlarının kararmasını sağlıyor.

neymiş efendim? kızları bozmayacakmışız, beyin değil tarihi eser. haklısın anne ben bozmayayım da bozanların ikinci elini alayım.

neymiş efendim? büyüklere saygılı olacakmışız, büyüklük yapan kaç tane büyük var şu hayatta?

neymiş efendim? toplum kurallarına uyacakmışız, işte bu madde özgürlük ve özgüven kavramını yok eden ana unsur.

neymiş efendim? içki içmeyecekmişim. sana ne ulan? kafamı kıyak yapıyor içiyorum. ses ges!

mantıkla yaklaşırsak birçok anne evladını empoze fikirlerle doğramıştır.

ergenliği atlattıktan sonraki ilk işim finansal özgürlüğümü kazanıp annemi evden kovmak oldu.

asıl itiraf, şu an çok mutluyum!
Sürünmekteyim.
lan burda saat daha 23:02.
Karşı cinsle 2 kere muhabbet et hemen dedikodusu çıkıyor lan. Sanki adam gibi bir şey konuşamayacağız biz. Direk şevişeceğiz evet. Zihniyetlerine tüküreyim amk.
rahmetli annemin çok güzel bir sözü vardı, elalemin ağzı torba değil oğul, büzüp yere çalasın.
Yazmayali da çok olmuştu.
Eğer çevremde kimse yoksa merdivenleri 10 yaşındaki çocuk gibi zıplayarak üçer beşer çıkıyorum ve bunu o kadar çok seviyorum ki.
bir zamanlar bir sevdiceğim vardı, öğrencilik yıllarımda. devam etmedi bi şekilde, yıpratıcı bir süreç oldu benim açımdan. fakülte biter bitmez uzmanlık eğitimi için farklı bir şehir tercih ettim, sırf karşılaşmamak için, meslektaş olmamız münasebetiyle. yaklaşık 2 sene sonra bir gün arkamı döndüğümde gördüm birden, eş durumundan çalıştığım hastaneye gelmişti kendileri. **
Evde yalnızken tuvaleti kullanacağım zaman tuvaletin kapısı hep açık olur. Evet yalnız değilim biliyorum.
7kasim cmts gecesi
Allahim yardim et bir Sen biliyorsun ve bir tek Sen yardim edebilirsin. Nolur guc ver .cunku sadece guclu olanlar devam edebiliyor.
Beste uyancam acaba uyumasam mi diye dusunuyordum ki bir baktim bi bucuk saattir dusunuyormusum. bu ne itirafi demeyin aslinda cok dusunceli bir insanim demek istiyorum.
Kendi hatasını fark etmeyip,bir sorun mu var diyen insanlardan nefret ediyorum.
Ebeyinki var canım.
Hiçbir şeyim yok, her insan gibi gündelik yaşantıma devam ediyorum. Gülüyorum, sinirleniyorum, sohbet ediyorum, takılıyorum. Ne zaman gece olup şu kafamı yastığa koyuyorum işte o zaman gecenin sessizliğiyle beraber bir burukluk alıyor beni. Maskemi çıkartıyor muyum yoksa takıyor muyum bilmiyorum. Hangisi asıl benim inanın hiç bilmiyorum. Sebebi ne ki? Yaşanmamışlıklarım mı eksik yanlarım mı? Yoksa herşeyin normal gibi gözüküyor olması mı rahatsız ediyor beni? Of be sözlük, çok afedersiniz amına koyim bu hissin! içim şişti.
çok canım sıkkın.
Gözlük takıyorum disketimde geçen attığım fotolardada gözlük vardı.
Gömleğin üstüne hırka giyeceksem sadece görünen yerlerini ütülerim.
Normalde dusunmeden konusmayan biriyim ama eger hoslandigim kiz varsa yanimda mala bagliyorum sacmaliyorum. Yalniz basima dusununce pisman oluyorum.
Başlıklara giriyorum ama tek bi cümle yazamıyorum. Bu başlıktan başka başlığa yazamıyorum. Hiç olmak istemediğim yerdeyim. Hiç yaşamak istemediğim bi dünyadayım. Ruhum ölmüş lan benim ölmüş. Hiç biri hiç bir şey ilgimi çekmiyor
Başımın ağrısından başka
Kurtulmak istiyorum ama nasıl kurtulacağımı bilmiyorum
içimi döktüm. Şimdi sıra sessizlikte
Çok hastayım sözlük öyle böyle değil.
milliyetçi gibi davranan akp li olunca gülüyorum. akp nin amacı bu ülkeyi parça parça bölmektir. şu anda bu ülkenin en büyük düşmanından bile daha büyük düşmandır. bunun farkına vardığınızda artık geriye bir şey kalmayacak.
iki sene falan önce telefonum çaldı, "necati bu sana son uyarım, paramı ver" dedi. yarramı alırsın deyip kapattım. Necati abi naptı acaba ya?
Bu zamana kadar kaç kere iş görüşmesine gittim sayısını unuttum uygulamadığım taktik kalmadı, neler gördüm neler iş görüşmelerimle ilgili kitap yazsam olacak yine olmadı, tecrübe dediler o zaman bir bok yoktu şimdi o da var lan anasını sikim, torpil dediler bir yerde o da vardı yine olmadı yine olmadı, iş beğenmiyorsun dediler lan o da değil artık seçme lüksüm kalmadı olmuyor arkadas nasıl bahtsızlıktır nasıl bir cenabetliktir bu bir Allah'ın kulu bana bunu açıklasın sorun ben de mi yoksa evrende mi sorun kimde amk?
Seni seviyorum. Sevgilimi aldatacak kadar seviyorum. Sabah uyurken bacaklarin acildiginda seviyorum seni. gidiklandigini bile bile ozellikle boynunla kulaklarinin arasinda sıkışan o bolgeye dokunuyorum. Saclarinla oynasiyorum Sana sabah gitme aksam yine seni gormek istiyorum dedigimde aslinda hic gitme demek istemistim. Evde kokun dolaşsin istiyorum. Dun gece oldugu gibi şu sikik yataga yalniz girmek istemiyorum. Baskasini da istemiyorum. Aslinda ben her gece seni istiyorum. Ilk gecemiz geliyor aklima. Tum gecelerimiz boyle olsun istiyorum. Bazen ayak bileklerin, kasıklarin sonra daha da çok sen düşüyorsun aklima. Ah be hatun sen beni bir baskasiyla paylastigini zannettigin icin aglarken, ben sana ait olmayan tum dudaklari operken tiksiniyorum. Ben çoktan sana ait oldum bile. Bu aksam gel ve hic gitme istiyorum.
çok konuşuyorum evet. ama konuşmaktan sürekli kendimi ifade etme çabasından bıktım istemiyorum artık.
Sana bağlanmayayım diye kopardığım ipleri, yanlış zamanda kopardığımı farkettim bebegim. Sacmalikta olsa seviyorum seni, kendini birsey sanmanida seviyorum, bencil olmanida seviyorum, sogukkanli iken aniden gelen yarım guluslerinide seviyorum. Zaten gitmeliydin biliyorum ama seni yinede seviyorum.