Evlenmek istiyorum ama kimse yok hayatımda.
senle olur.
Yürürken seni düşündüm. Yemek yerken, su içerken, uyurken ve uykusuzken. Başım ağrıyorken, içim ağlıyorken, araba kullanıyorken, endişeli ya da memnunken. Hep seni düşündüm. Mutluyken seni düşündüm, mutsuzken seni düşündüm. Şimdi eğer oralarda bir yerde “acaba aklına geliyor muyum” diye aklından geçirirsen şöyle dur ve düşün. Çünkü ben bu şehrin her santiminde seni en az 3 defa düşündüm. Bil ki kan olsan ağzımdan gelirdin. Can oldun.. ömrüm yolunun üstü, hala gelemedin..
eski sevgilim doğum yapmış ama sikimde bile değil. gayet duyarsız ve laçka bir adam oldum çıktım sözlük. galiba deliriyorum
Biçok insanın aksine ütü yapmaya bayılıyorum.sabahtan beri evdeki bütün yeni yıkanmış eşyaları ütüledim.günün kazananı ise sevgili annem.
Cok sıkılıyorum lan sozluk, koca ankarada ise git isten gel baska bi cacik yaptigim yok. Asosyel degildim onceleri arkadaslarla bulusurdum filan. Son bi kac aydir evde sadece markete bide ise gitmek icin cıkıyorum. Yedigim bisey mi dokundu acaba bilgisi olan var mı ?
eşyalar bile bu dünya` da olmamam gerekiyormuş gibi bakıyor bana sözlük. kafam çok karışık. uykusuzum. hata üstüne hata yapıyorum. aslında hatalarımdan ders alan biriyimdir. aynı hatayı iki kez yapmam. ama her seferinde nasıl oluyor da bir başka hatayla çıkıyorum karşısına, karşılarına. bugünlerde beni hayatta tutan tek şey ahiret inancım galiba. konuştuğumda rahatlayacağım biri de var aslında ama bu aralar pek umrunda değilim. zor günler geçiriyorum sözlük ama yakın arkadaşlarımın aslında zannettiğimden daha da yakın olduklarını gördüm. dostlarım varmış benim. sevindirici gerçekten.
teravih e gidiyom. istek dua alınır.
1000.entrymi giriyorum sözlük.Hesabimi açtığım gün hala aklımda. Sözlükte bir amacım yoktu olmadı da hiçbir zaman. Ne trolllük yaptım ne sayfalarca nickaltı beklentim oldu. Bana bugüne kadar 4 tane dost kazandırdı.Yakinda 10 aylık ara vereceğim sözlüğe. Bağımlılık yapıyor çok vaktimi alıyor.

Burdan bugüne kadar benimle konuşan bütün yazarlara teşekkür ediyorum.Hepiniz iyi ki varsınız.
her şeyin en iyisini bildiğini iddia eden insanlardan nefret ediyorum sözlük ahalisi ve işbu yığının tüm tutarsızlıklarından..
oysa ki dinlemesini bilen bir insan herkesten bir şeyler öğrenebilirdi çünkü dinlemek konuşmaktan çok daha değerli..
iyi bir dinleyici olamayanların dertlerini de anlatamadıklarının farkına vardım..
ve en mühim ihtiyacımız sukunet şimdi..
bir damla huzur için..
3. 20 lik dişimdende kurtuldum.

Çıkan Lanet olası dişleri dizdim masaya üzerlerine tereyağı kızdırıp kızdırıp atıyorum. beni benden alan günlerinin anısına.
bütün kırıklar beni bulmak zorunda mı ?
ben onu secmeseydim o beni secer miydi hic bilmiyorum, sanmiyorum da... belki de bu yuzden hala istememesi, çünkü seven insan ister, yasamak ister, ömür gecsin ister...
ne bileyim..
basim agriyor...
sözlük paylaşmak istedim. itiraf sayılabilir sayılmayadabilir. ben hayatımda hep seçici oldum. son zamanlarda - yaklaşık 2 aydan beri - buldum dedim. ve konunun iki haftadır oraya gittiğini biliyorduk. bişeyler karaladım.herhangi bir teklif değil. mesaj ile teklif olmaz ama ben dedim seni huylarını yaşamını seviyorum dedim. daha iletilmedi. iyi dileklerinizi esirgemeyin ve ben onunla mutlu olayım. sadece mutlu. ve iyi bir geleceğimiz olsun. beklemedeyim sözlük.
mutsuzum .
Eski erkek arkadasimin ehliyeti polise kaptirdiktan sonra yine araba kullanmasini polisi arayip plaka verip ispiyonlamistim. Çok kallesim çok terbiyesizim bu da boyle bir itiraf sonra da beni arayip anlatmisti zaten o olaydan 2 hafta sonra beni aldatmisti oh olsun.
cumaya gittim gelicem.
fake hesapli yazarlarin gercek anlamda sozluk yazari olmadikkarini düşünüyorum. gercek kisiliklerini savunamayip her alt benlik icin bir hesap. herkese gore degil.
çok yalnızım sözlük. Mesaj kutumu yakan yok. Tanısalar severler aslında. Valla lan.
Moderatorlerin adalet yargisinin uzerine buyuk tuvaletimi yapayim. Evet. Ben kufretmeye karsi oldugum icin bazen boyle alternatiflere yonelmek zorunda kalabiliyorum.
evde kedi besliyorum.

iyidir güzeldir, hostur da.

evde huzur kalmadı ulan, en ufak bi bağırsam ses yukseltsem geliyo ayaklarımı tirmalıyo değişik kedi.

sesimi çıkaramaz oldum rahat vermiyo zilli. evde çıt çıkmayacak rahatsız oluyo hanımefendi!

çok da seviyorum eşek kafalıyı ama bu huyunu bırakmalı sözlük huzurum kalmadı, heryerim delik deşik.

edit: bu itiraf kimseye zorla okutulmamaktadır.
bütün itiraflar gibi şahsa ait itirafdır. bazıları ne bekliyodu acaba anlamadım ki.
Lol oynayacak adama muhtacım.
Az önce sevgilimi düşünürken o aradi sözlük Nasida mutlu oldum bi bilsen.
telefonumdan çok şikayetçiyim arkadaşlar. meret wifi bulunca hemen güncelleme indiriyor. sanki bizim evde yok, görgüsüz.
Bugün açız yine evlatlarım.