bugün

Elimde sürekli bir paket orjinal parlıament vardır. Ama hep diğer cebimden çıkardığım 2 liralık gauloısesten içiyorum. Hatta yazılışını bilmiyodum çıkardım baktım lan.
Pacadan zina akiyor sizin :-) .
kendimi en dipte hissederken okudugum bir kac satir yazi beni hayata donderdi. umut dostlarim en buyuk hazine imis. hep beraber umitvar olalim.
Aşık oluyorum ulan.
sözlüğün twitter olarak kullanıldığı köşe.

ya sen gel, ya da ben böyle hayatın amına koyayım be aşqısı.
Başlık açılmış madem,anlatayım. Yıl 2011. Vize haftasındayım. Sevgilim var, aptal aşık gibiyim.Sevgilim bir sabah aradı. Eski sevgilim intihar etmiş, hastanedeymiş. Acil gidiyorum dedi. Seslenmedim. Akşam oldu,ses yok. Aradım , kem küm ediyor. Sıkıştırdım. ' ben nişanlandım. Kızın bütün sülalesi geldi. Kızımızı alacaksın dediler. Babam hastanede,biliyorsun. Uyanınca bunlar vurmasa o vuracak beni. istersen seninle devam ederiz. Evlensem de seninle olmak isteyeceğim. Tercihini yap' dedi. Şaka yaptığını söylemesi için yalvardım. Hayatımda ilk defa yalvardım sözlük. ertesi gün nişanlısı beni aradı. Hiç unutmam adı begüm. Bana bak küçük aptal ' dedi. yuzune kapadım. bir daha öyle düşmedim kimseden. canım böyle yanmadı. yanamaz..
son zamanlarda arkadaşlarımdan uzaklaştığım gerçeği. yalnızlık sevdalısı olmak bunu gerektiriyor olsa gerek. ya da belki de onları kaybetmek istememeden kaynaklanan bir durum.
Bazen insanlardan çok aşırı bir şekilde nedensiz olarak nefret ediyorum. Bazen bende dahil herkesin birer robot olduğunu düşünüyorum, sanki hepimiz belirli görevleri rolleri yapmak için dünyaya gelmişizde rolümüzü oynayıp çıkıyoruz. Mutlu insanları antipatik buluyorum samimi değillermiş gibi düşünüyorum. Bazen öyle hissizleşiyorum ki bütün duygularım ruhumu terketmiş gibi düşünüyorum.
-Efsane olabilecek bir filmde oynamak istiyorum (yani efsane olmak istiyorum . )
-Sahnede ışıklar altında (sesim nasıl olursa olsun ) şarkı söylemek istiyorum milyonlara
-Bunların olmayacağını tabi ki de biliyorum
- Bazen biseksüel olduğumdan şüphe ediyorum sonra bir abdest alıp geliyorum .
Ölmüşüm sanki üzerinden bin yıl geçmiş,yeniden gelmişim dünyaya üzerimde bin ton yük,sil baştan yaşıyormuşumda haberim yokmuş gibi..
O işte o. Kaçırdım o'nu amk. Napcam şimdi sözlük?
faşistleri görmezden gelmek beni daha mutlu biri yapiyor.
nasılsın diye sorulunca iyiyim dedim iyide değilim. ne gariptir ki diyemedim kötü olduğumu. bu kötülüğün icinde bir iyilik var mı bilmem. ama bunalıma söyle bir merhaba deyip uyuyasım var.
Son itirafımdan sonra teselli mesajları, ağlanacak omuz teklifleri alıyorum. Yapmayın,etmeyin. Kendimi kötü hissediyorum.
içimde tarifsiz bir boşluk var, anlamsız bir yokluk hissi, bir eksiklik. Tuhaftır ki zannettiğimden daha çok bağlamışım Sana. Ne yapmalı ne etmeli bilmem. Ama bi çaresi olmalı, en azından unutmalı, unutmaya çalışmalı.
merak ediyorum roman gibi entry nasil giriliyor? insan sıkilir hani.
her gece kendimi şarkı yarışmasında hayal edip oldukça ünlü juri üyeleri önünde sessiz sessiz onların şarkılarını söylüyormuş gibi yapıyorum. vay efendim sesi şöyle kaliteli şöyle iyi maşallah, tam asker olacak çocuk, anası babası yaşlanınca bakar bu hayırlı evlat bak bak diye kendimi övdürüyorum.**
o, yani sevdiğim kadın da o an yarışmada diye hayallerimi geliştiriyorum. bazen onu kendimle yarıştırıyorum, bazen de seyirci yapıyorum, bazen de televizyon başında izleyen oluyor. ama hep ben birinciliği kimseye kaptırmıyorum. hem hayallerimde düzenlediğim yarışmalarda organizasyonlarda filan hiç ikinciliğim yok hep birinciyim.

söylediğim şarkıların sözlerini sezen aksu bile yazmış olsa hayal benim olduğu için şarkı da benim, para da benim, salon da benim, sezen aksu bile benim lan. ben bu şarkıları onun için, onu düşünerek yazdım diye düşünüyorum. bazen söylerken ağlıyorum.

bir gün tam yarışmanın ortasında* babam odayı bastı..

- lan manyak ne yapıyon lan sen geri zekalı..
+ (kulağımda kulaklık içinde son ses linkin park'ın in the end'i çalıyor( ayrıca ingilizceye yatkın olduğum için yarışmalarda ingilizce de söyleyebiliyorum) (yeri geliyor fransızca, ispanyolca da olabiliyor))...
- len oğlum napıyon sen kafayı mı yedin ??(dürter)
+ aaa baba sen mi geldin? bende son şarkıyı söyleyip oylamaya geçecektim.
- la bi siktir git.*
ses konusunda sıkıntım var sözlük. kendi sesim kulağıma gayet güzel gelirken sesimi kaydettiğimde çok malca bir ses duyuyorum. sesimi değiştirip kaydediyorum, dinleyince mide bulandırıcı bir durum oluyor. o değil geçenlerde bir kıza şiir okudum telefondan sesim nasıl olduysa bana geldi şiiri o an kestim. canım acıyor sözlük.
Bu ay yiginla sinavim var ve hic bir konu hakkinda en ufak bilgim yok. Sevgilimde yok, dostta yok, yok oglu yok anasini satayim..
Ah be sözlük, sardı yine yalnızlık. O hala yok. çok hata yaptım. Dayanılmaz oldum. Hatta hatami düzelteyim derken bile yanlış yaptım. Hemdr o'nda. Oysa o tertemiz yürekli, bunları yaşamayı hakketmiyordu. Çok haksızlık ettim ona. o'nun yerine kimse tutamaz. Birtanedir o. Herkeste o'nu arıyorum, hep arayacağım, bulamayacagimi bildiğim halde. Hayatta haberi yoktur o'nun bunlardan ama neyse yazalım yine. Içimize atmaktan iyidir. O'na okadar çok değer veriyorumki, tekrar üzerim korkusundan o'nu her an deli gibi merak etmeme ve özlememe rağmen o'na nasılsın diyemiyorum. ama bunlardan size ne degilmi sözlük üyeleri
itiraf ediyorum sözlük. eğer daha önce mesajlaşmadığım bi yazar bana mesaj atmışsa hemen girdiği entrylere bakıp benim yaşlarımda bi kız olma ihtimaline bakıyorum.
Uzun entryleri okumaktan sikildigimi anlafim sozluk.
insan hayvanları, eşyaları, parayı pulu hor görebilir yeri gelir karşısındakini bile öyle görür.
ama kendini nasıl küçümser? nasıl hor görebilir?
niye böyle bir şey yapar ve doğası buna nasıl müdahale etmez.
bataklığın ortasında, kimsesizliğin sessizliğiyle oradan kurtulmak için çabalarken daha güçlü daha hızlı düşer oldum.
güya bugün erken uyuyordum, ama değmedi değil. ben yine çok gülmekten gözlerimdeki yaşları silerken buldum kendimi. sonuç olarak hayat temiz kalpli insanlarla çok güzel oluyor. ve evet, insanın kalbinin güzelliği yüzüne yansıyor işte.

sosyal mesaj: sevelim, sevilelim, güldürelim, gülelim.

edit: ortağınızla jumbo boy muzlu süt de için.
piercingimi değiştirirken kulağıma kaçacak diye korkuyorum. tragus deldirmek deli işiymiş ciddili.