bugün

aşk aşk aşk diye kafamızı şişirdiniz ayol. neyse biz konumuza dönelim. eski sevgilimi gördüm, bana sarılıp beni çok özlediğini itiraf etti. ben de ona sıkıca sarıldım haliyle. sonra uzun uzun konuştuk. bana artık beni hiçbir zaman bırakmayacağını söyledi. o kadar mutlu oldum ki. tam dudaklarıma uzandığı sırada gözlerim açıldı. dedim hay ben senin, rüyaymış demek ki. hevesim kursağımda kaldı sözlük, halbuki o kadar mutluydum ki. anlatamam.
sıkıntımı itiraf edemeyecek kadar korkağım. hem de kimsenin beni tanımadığı bu sözlükte bile.
bugün 1 ayın acısını çıkartacak şekilde osbir çektim.
bi kereydi ama pis sağlamdı. off
Dunyevi zevkleri tadamadan genç yaşta bu dünyadan geçip gitmek ne koyar dimi adama?Sizin bir sike derman olmayan dertlerinizi sikeyim demek geliyor baskalarin yuzune.isyan da etmek istemiyoruz ki edemeyiz.Her zaman yaptığımız gibi gene icimize mi gömelim.Ağlayıp yüreğimizi mi büyütelim.
Mutluyum sözlük, hemde çok.
Lc den bayramlık alışverişi yaptım,itiraf ediyorum.
dün geçe içip içip arayacaktım...
allahtan içip içip sızmışım...
ne içtiğimi söylemem bu sefer çok kötü karıştırdım...
içince unutursun diyolar ya gerçekten unutuyosun...
harbiden nevrin dönüyo ben kimim lan bile diyebiliyosun...
ama bide sabahı var bunun, sabah balyozlu dayı kafana vura vura onun adını sana sayıklatarak ve baş ağrısını da cabası olarak verip uyandırıyo...
sonra akşamı zor ediyosun...
zorlanıyosun ama yine de akşam oluyo yine içiyosun işte şimdi yaptığım gibi...
maksat gece rahat uyumak...
daralmadan, elin telefona gitmeden, ona mesaj atmadan yada aramadan rahatça uyumak...

bana afiyet, size iyi geceler olsun...
gece 00.00 biri beni düşünüyor olmalı.
Yarın vurucam kuru kuru kubara amk.
Sanki kulaklıkla doğmuş gibiyim.

O olmadan sokakta yürüken rahat edemiyorum. illa o müzik duyulacak arkadaş.
kimi sevmeye çalıştıysam hep gittiler sözlük. ben malım çünkü ben sevmeyi bilmiyorum çünkü. sanırım o da gidecek anlıyorum bunu.
şu luna parklardaki dönmeli uçmali kacmali aletlere binip ölmeyenlere cok imreniyorum.
bugün biraz izledim kalbim durdu.
Ne zaman artık daha kötüsü olamaz desem, hayat beni utandırarak daha da kötüsü olabileceğini elindeki somut delillerle ispatlıyor.
Kahrolsun bağzı şeyler....uzaklık nefret edilesi çağresizlikmiş.
dün şirinler'in ikinci filmini izledim sinemada. film üç boyutluydu. film boyunca orda olma isteğiyle yandım tutuştum. şirine' nin kıyısında ağladığı şelaleye bittim. o suya bi kere olsun dokunmak istedim. bir de dönme dolabın kontrolden çıktığı sahne... orda olsaydım ne olurdu sanki?
itiraf ediyorum
yatakta asla ilk yattığım şekilde uyanmıyorum.
asosyalliğin dibine dibine vuruyorum. hayırlısı.
yine mi güzeliz,
Yine mi çiçek ?
bir yıldır buradayım nerdeyse bir tane nick altı alamadım. Ulan siz insansınız da biz orospu çocuğu muyuz?
çiğ köfte soframizi kurduk. gece için kokoreç birse çiğ köfte ikidir.
bunlar son entrylerim olabilir zürriyetsizin birine küfür ettim ve hiç pişman değilim...
vay ben nerelere gidem!!!
elveda sözlük!!1!
uyuyamıyorum.
sevdiğim çocuk ikinci ismini sır gibi saklıyordu. sonunda öğrendim. Necati'ymiş. * sanırım bunun için saklıyordu.
Sevdiğim bir kız ile konuşamam . Evet bildiğiniz konuşamam . Saçma sapan şeyler konuşur , kanka muhabbetine sürerim olayı , ama farkında olmam . Sonra bir bakmışız 'Ben seni arakadaş olarak görüyorum.' derler . Evet açık ve net , yapamıyorum arkadaşlar yapamıyorum .
kaybettim..