bugün

90 lar dinliyorum lan. nasıl mutluyum.
bir gün çok güzel bir itirafta bulunacağım.
galiba hiç çoşamayacağım. lan baktım millet benim hayatım boyunca okumadağım kadar yazı yazmış bir entry' de. benim en uzun entry' im göbeğime olan sevgimi anlatıyor.
bir gece hiç tanımadığım bir erkeğe sırf sana benziyor diye, usulca sokulup, "naber lebraam" demek istiyorum.
en güzel yaşlarım yapayalnız, sessiz geçiyor..
çok acıyorum kendime. mutluluklarım hep anlık.
benim küçük kırgınlıklarım oldu hep hayatta. beklediğim en iyisiyken, en kötüsü oldu çoğunlukla. ben insalara sevgiyi yakıştırdım hep, şiddeti ve öfkeyi değil. aşkı daha çok yakıştırdım ama. kim giyse ayrı bir güzel geldi bana, ben de özendim o zaman 'aşk'a.

insanları üzenlerle küstüm bir de ben hep. ben herkesi sevmek istedim, herkes de sevsin istedim ama kimse bu kadar sevgi dolu değilmiş ve benim de gözlerim kapalıymış, öyle diyorlar şimdi. insanlara hep yanlış yerden bakıp, yanlış şeyler düşlemişim. hatamı düzeltmeye çalışıyorum ama olmuyor. utanç verici olsa da, hala herkesin sevebileceğine inanıyorum inatla.
çok şekşiyim.
kardeşim 5 gündür çok hasta. ev o kadar sessiz ki. gülen sesi sanki duvara sinmiş gibi. onu çok özlüyorum. anladım ki ne kadar kızsam da ben onsuz nefes bile zor alıyorum. onun hastanede yatakta uyumaya çalışırken çektiği acıları göreceğime keşke kör olsaydım. onu bu kadar sevdiğimi yeni anladım. çok geç anladım.
soruları bilipte söylemeyen..
iyi dedim gardaş hani çakal çukal değiliz biz anlıyon mu, askıntı olmayız, allaha emanet ol yazdım..
farkında mısın sevgili sözlük, hep eksiğiz hiç tam olamıyoruz.
Ne istiyorum, neyin pişmanlığını yaşıyorum bilmiyorum sözlük.
66666 . entry benim olmalı

edit: bilerek sildiniz değil mi hayinler.
ne kadar da güzel bir gün bugün. her yerden mutlu haberler alıyorum. mutluyum ölümüne. o geldi sevindim. gecesine galatasarayımdan güzel haberler aldım. bugün hiç bitmese mi acaba yaa?
çok özledim be sözlük.
hep aklımda. ondan başka hiçbişeyi adamakıllı düşünemiyorum.
oturdum iskambil falı bakıyorum galiba üst üste 21. kere, sevmiyor diyor falları bile.
onlar bile biliyor ama benim hala aklım almıyor.
gözlerini gözlerimden alamazken, uçan kuştan kıskanırken rahat ediyor mu ki şimdi içi?
benden bihaber, kimle nerede ne yaptığımı bilmeden.
o da uykusuzluktan muzdarip mi?
yoksa yine uyuyor mu bebekler gibi.
kimle ediyor sabahlara kadar sohbetlerini.
kim güldürüyor yüzünü.
çoktan unuttu mu herşeyi mi.
hiç mi gelmedim acaba aklına.
insan bi arayıp sormaz mı bunca yaşanmışın hatırına.
çok özledim yine burnumun direği sızlıyor sözlük.
hapşurunca kendime içimden çok yaşa diyorum pişman değilim.
puccayı izledim tv8 de, banane güzelliğinden falan demeliyim biliyorum ama abi gözüm dişlerine kayıyor niye estetik yaptırmıyorsa. bu olayları yaşayan bu kadın mıymış diyorsun.
barfiks çekemiyorum sözlük. acayip hırs yaptım.
Elektrik olmayinca korkulabiliyor ama iyi ki tlf.War
o değil de sözlük hayatımın en güzel dakikalarından birini masal dinleyerek geçirdim. şimdi diyeceksiniz saçma saçma konuşma amk ne masalı. kızarkadaşım kıbrıstan ses kaydı yapıp uyurken dinleyeyim diye masal okumuş lan bana. bir duygulandım anlatamam. böyle arada saçma salak yorum da yapıyor. kafamı yastığa koyup 26 dakika 23 saniye sonunda uyumamı beklerken bir anda ayaklandım. son duyduğum bir kaç kelimeden sonra enerjim geldi. şınav çekmeye başladım. böyle de bir manyağım. hayatıma renk geldi sanki. çok değişik şeylerin kafasını yaşıyorum şuan. hayatıma hoş geldin masal perisi. öyle kolay kolay çıkarmaya da niyetim yok lan.
bazen düşùnünce,, eskiye dair özlediğim çok fazla şey olduğunu farkediyorum.. Prenses mişim de haberim yokmuş..
içimden bir şey yapmak gelmediğinde kendimden korkuyorum.. Hani olmaz da ya ben gidersem..
bu aralar ot gibi yaşıyorum. yapıcak bir şeyler bulmalıyım sözlük.
buraya ilk kez yazıyorum,ve pazartesi ilk defa el bebek gül bebeklikten geç de olsa çıkıp garsonluk yapacağım için ağzım götümde resmen.

bildiğin çayı bile kardeşine taşıttıran eli ayağı titreyen adam özsüt gibi taşşaklı bir yerde neler yapacak hep birlikte göreceğiz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar