Artık ağlayamıyorum.
üzerine çok fazlaca düşündüm. geceleri, günlere bağladım. hatta, "en iyisini yapanlar"ı bile düşündüm. ki ona dahi gücüm kalmamış olacak, yapamadım. kendimi bile affettim de, seni affedemedim. benden çaldığının, bu kadar değerli olduğunu anlamamışım.
itiraflarımı seri eksileyen ibneye çok pis bilendim.
Son bütünlemeyede girilir ve resmen tatile girmiş bulunmaktayım. Bakalım planladıklarımın ne kadarını yapabileceğim. Okunacak kitaplar, izlenecek diziler, animeler, filmler. Bitirilecek oyunlar. Elektro gitar çalışması ve romanımı yazmaya devam etmem...
babam çok şanssızdır.

yine öğrenci evindeyim. babam 2-3 hafta kalcam dedi istanbul'a geldi. geldi gelmesine otogarda o gün bavulunu çaldırdı. geldiği ilk cuma camiye gidecekti ayakkabıyı çaldırdı. sonra ben sınavlara çalışırken eminönü'ne gitmiş. yeni camii'nin orada da cebinden cüzdanı çaldırdı. akşam yemeğini yerken anlattı bana eminönü macerasını. şu cümleyi kullandı arkadaş da ben de güldük sesli bir şekilde : "Benim biletimi alın da gideyim, yoksa yarın g.tümdeki donu da çalacak şerefsizler!"
6 temmuzdaki kadın doğum bütüme sözlük üzerinden çalışmaktayım. bağımlı mıyım bilgisayara, hayır. sadece kafa dağıtırken ders çalışıyorum.
çok fena gaz var ama salamıyorum onu.
küçükken 6-7 yaşlarımda annemle babam çalışırken anneannem bakardı bana. anneannem namaz kılarken yüksek sesle "allahuekber" derse hemen anlardım ocaktaki yemeğin altının kapatılacağını.

edit: novakatinamitenin hayrani'na teşekkürler. aceleyle yanlış yazdığım tamlamayı düzelttiği için.
tüm bu karmaşık duygular sizin başınıza da üşüşür mü bilmem?nedensiz bir korku kalbinize yerleşir mi bilmem? bilirim,bir zaman sonra mümkün olacaktır içimde her şeyi yerli yerine dizmek. ama işte şimdi, şu an tek görünen çaredir bana , kaçıp bu koca şehirden gitmek.
üzgünüm ama eskisi gibi olabileceğimize inanmıyorum. bir şey eksik ve senin onu doldurabileceğine dair inancım kalmadı.
19 haziran ile 20 haziran arası nedense kendimi iyi hissettim.
küçükken arabayı ben çarpmıştım. abim değil.
Arkadaşım, dostum dediğim birinden hoşlanmaya başladığımda kendime ihanet etmiş gibi hissediyorum.
yaza girmeden önce hayaller kuruyorum yazın şunu yapıcam bunu yapıcam bisiklet sürücem, havuza gidicem felan yaz gelince bilgisayarın başından kalkmıyorum. sizede olmuyor mu bu?
bir domates kadar dahi değerim olmadığını düşünmeye başladım, zaten kafam güzeldi; iyice emin oldum, iyi oldu. *
bu twittera bir haller oldu açılmıyo sözlük.
(#14467317) oysa şimdi... http://www.youtube.com/watch?v=iPMcoizrHdg&feature=related

ahdım olsun be. çaldığın yüreğim, yaksın ciğerini. yan ben gibi.
Ulan butun kızlar mı pıclere asık olur. Evet canım erdala asıgım evet pıcın tekı ve evet 4 aydır konusmuyoruz bıde gozlerı cok guzel guluyor dıslerı cok guzel burnu kucucuk sevıyoruum sozluuk.

Edıt: dusene bır eksı de sen at tabıı ya
nasıl mutluyum sözlük anlatamam. uçuyorum. bitti sonunda bitti. bundan sonra beni hiç bir şey yıkamaz. oh be!
cok kotu nazarim var. arkadasimin arabasi hakkinda "vay bee ne guzel araba" dedim, iki dakika sonra araba duvara surttu.

dilimi sikselerdi de oyle demeseydim.
amerikan ve ingiliz bayraklı t-shirt giyme yavşaklığına dur demek istiyorum.
hani şu selvi boylum filminin son sahnesinde türkan şoray "sevgi iyilikti, dostluktu, sevgi emekti" diyor ya bunları idrak edebilen bir tane kız varsa siksinler beni.
yaklaşık bir ay önce yurtlu bir arkadaş benim tanıdığım bir filmciden lostun 2. ve 4. sezonlarını satın almamı istedi ben satın almadan fiyatını sordum filmciye. dvd başı 5 lira her sezon 2 dvd den 2 sezon 20 lira dedi bana. arkadaştan 20 lira aldım 2 sezonu satın almak için fakat filmci abi 2 sezonu 3 dvd ye sığdırdı ve bana dvd başına 4 lira istedi yani 12 liraya getirdim 2 sezonu. o zamanlar maddi durumum sıkışıktı eve gittim 3. dvd dekileri boş bir dvd ye yazdım. 4 dvd olarak verdim arkadaşa nasıl olsa yazın izleyecek diye. 3 ay sonra okullar açıldığında bu olayı unutmuş olmasını temenni ediyorum.

buna benzer birçok piçlik yapıyorum fakat nedense hiç vicdanıma dokunmuyor sözlük.
bir evlat için babasının ölümüne seyirci kalmak çok acı ulan !
ne desem bilemiyorum kilitleniyorum ama sesli harfleri 'u' ve 'a'.