bugün

(#15126755) Yazmazdım, yazmazdım da denk gelince dayanamadım. Bir itirafın benim şu anki durumumla bu kadar örtüşeceğini düşünmezdim. Tek fark, ben aradaki binlerce, belki de onbinlerce kilometre yüzünden yanında olamıyorum, izleyemiyorum bile seni. Elim kolum bağlı, bir şey sormaya korkuyorum. Sadece bekliyorum, umut etmeye çalışıyorum karanlıklar boğdukça beni. inanmaya çalışıyorum bu savaşta senin galip geleceğine ve daha yolun başındayken beni bırakıp gitmeyeceğine. Seni ona emanet ediyorum. Lütfen pes etme. Çünkü seni seviyorum, çok seviyorum...
ilk defa birine bakarken içim titriyor be sözlük.
ilgimi çeken tek çocuğun "cool"luğundan konuşmadığını sanıyoken,es kaza sesini duydum. duymaz olsaydım ve o hep cool kalsaydı gözümde.
şimdi gel de gülmeden geç yanından,gerçi içim dışım ayrı gülüyodu görünce ama bu farklı olucak*
şimdi bir gemi gelse uzun bir yolculağa çıkıyoruz dese bırak nereye gideceğini ucunda ölüm olsa gene binerim,hiç düşünmem.
gün olur alır başımı giderim.
eski sevgilimi yeni sevgilisiyle gördüğüm her gün içiyorum. bugün de öyle. vay adaletini sikeyim dünya. neden bilmiyorum ama bana çok koyuyo lan.
bazıları der ya 'gizemli insandan çok hoşlanırım' diye. başak erkeği olarak bunca yıllık gizemli hayatımda kimse dur lan şunun gizemini çözeyim diye uğraşmamıştır. bundan sonra hilal cebeci misali tüm çıplaklığımla ortadayım.

(bkz: gizemli sözlük)
Devil May Cry, Boy's Don't Cry, Big Girls Don't Cry. Ya hepimiz şeytanız, ya da ortada bir terslik var.
birazcık daha duygulu olmayı çok isterdim. birisini sevebilmeyi. akıllı davranabilmeyi. 2 aydır acı çekiyormuşum haberim yok.
sırf can sıkıntısından bel boyu kıvırcık saçlarıma 2 yıllık kalıcı rasta attırdım.
herkes çok beğeniyor lakin ben eşşek gibi pişmanım sözlük, kökleri çok acıyor sözlük, çok.

erkek adam dediğin uyurken dağılmalı, ben kefene sarılmış defne joy foster gibi uyuyorum sözlük.
yerim böyle uzun saç aşkının ızdırabını sözlük.
içmeli sözlük, içmeli.

gidiyom ben bi 70 tekirdağ paklar anca beni.
an itibari ile diyetimin içine sıçmış bulunuyorum.
Etrafımdaki insanların yaptığı muhabbette susmayı tercih ettiğim çok oldu. Çünkü bazen gerçekten benim hayatımda fazlalık olduklarını hissedebiliyorum.
içinde O'nun olduğu hiçbir şeyde bir an bile tereddüt edip düşünmem be.* * *
itiraf ediyorum bütün aile fertleri beni hergün derse gidip yoğun bir eğitim sürdüğümü zannederken ben tüm yıl boyunca derslere gitmedim. şimdi finaller yaklaşıyor bakalım sonumuz ne olacak. bana şans dileyin.
Sözlük yazarlarının içini dökerek rahatladığı olaydır.
- Geçen ay dershanede rakı içmiştim. Kokusu 2 geçmemişti. Halen kimsenin haberi yok benim içtiğimden. Evet, o bendim.
- Gene geçen ay dershanede hocalara sinirlenmiş, akıllı tahtanın bilgisayarının içine işemiştim. Sonuç olarak tahta yalan oldu. Halen kimsenin haberi yok benim yaptığımdan. Evet, o bendim.
- Geçen sene okulda, bölüm binasında Torna CNC'nin ayarlarıyla oynamıştım. Sonuç olarak büyük bir arıza meydana geldi. Halen kimsenin haberi yok benim yaptığımdan. Evet, o bendim.
- Gene geçen sene okulun kameralarından birine taş atarak, kameranın bozulmasına sebebiyet verdim. Son günüm olduğu için bulamadılar daha da beni. Evet, o bendim.
sevgilisi olduğu halde onu sürekli görmek istediğim için kendimden utanır gibi yapıyorum ama aslında öyle değil sözlük. çok film izliyorum ben. yatsak kalksak da gitsem görmeye.
how i met your mother dizisini hiç sevmedim. ama bir kere çok seviyormuş rolü yaptım. çok ciks (kim ne derse desin ortamı tanımlayabilecek tek kelime bu!) bir ortamdı. kedi muhabbetlerinin, adını ilk defa duyduğum markaların indirim günlerinin vs. konuşulduğu, çaya çift haneli rakamlarda ücret ödenen türden bir mekanda oldu bu olay. ortamı oluşturanların çoğu da kızdı. birçok konu konuşulduktan sonra sıra neler izlemekten hoşlanılır konusuna geldi. ilk konuşan kız how i met your mother dizisini çok beğendiğini söyledi. sonrakiler de onu gördü ve artırdılar. bana "ya sen ne düşünüyorsun?" diye sorulduğunda hiç sevmememe rağmen, "çok seviyorum. ohoo bayılırım. hele robin (bi yerlerden kulağıma çalınmıştı.) yok mu? favorimdir." deme yavşaklığı gösterdim. halbuki muhabbetin başından beri laf gelse de "yavuz turgul, zeki demirkubuz severim." desem diye bekliyordum. ama anla be sözlük. o sıralar yazdığım ve o mekana gitme sebebim olan kız çok güzeldi be. sonuç mu ne dediniz. hüsran amk ne olacak. giren (yazıyla) üç, (rakamla) 3 haneli hesabın acısıyla yetindik.
hayatımda yaptığım en büyük hatalar hep yalnızlığa alışmaya direnmemden kaynaklandı.
hayal kurmaktan daha büyük bir uyuşturucu yoktur sevgili sözlük kardeş.
hay ben senin gibi böylesine karı nazına sahip erkeklerin ta amına koyayım.
öğrencilik yıllarında yeni taşındığımız evden iç güveysi durumundaki ev sahibimizin kıskanç karısı yüzünden 1 hafta içinde taşınmak zorunda kalmıştık. o anki öfkeyle bir yerlere zarar vermek isterken elimdeki yumurtayı mutfak lavabosunun deliğinde kırdım ve görünmeyecek şekilde gidere boşalttım. pişman mıyım? hayır. yine olsa yine yaparım.
en beğenilen entryim genelev diyalogları başlığında sözlük. kimseye de anlatamıyorum, içime attım derdimi.
haftada 3 gün tazı gibi sevişiyorum ama doymuyorum sözlük. en sonunda bu durumu psikolog bir tanıdığıma anlattım "abazan mıyım ben söyle bana" dedim. yok dedi "sen abazansan bütün erkekler abazandır için rahat olsun senin derdin fazla testesteron son 2-3 senen (böyle aşırı istekli olacağın son 2-3 senen gibisinden yani, andropoz anlamında değil)iyi değerlendir tribe gerek yok" dedi içimi bir güzel rahatlattı. artık abazan olmadığımı bildiğim için rahat rahat hem sevişip hem osbir çekebiliyorum. bu durumu da sizlerle paylaştım ve iyice rahatladım. hadi bana müsade brazzers bekler. kib öpt sçs by...
solidworks programını yapan insanın ben aklınıza gelebilecek en uc küfürde icabına bakayım.
birisiyle bir ilişki kurmak adına emin adımlarla ilerliyoruz. ikimizde aynıyız, daha önce yaşadıklarımız bile aynı. sonu ne olacak, neler yaşanacak gram bir fikrim bile yok. son şansım olarak değerlendiriyorum ki bu onu benim için fazlasıyla özel ve değerli yapıyor. eskileri hatırlayarak üstüne yeni şeyler kurmaya çalışacağız. umarım üzmem, üzülmem, üzülmeyiz.