bugün

üşengeçlikten 4 gün sıçmadığım zamanlar oldu.
itiraf ediyorum , ben umursuz ınsanım benim üzüntüm 3gün sürer hayat kısa olduğundan kendımı bunaltmaya hiç gerek duymuyorum zaten bunaltamam üşeniyorum , sonuç olarak mutluyum.
*sözlükte sürekli nick değiştirilebilsin istiyorum. son derece saçma bir istek biliyorum.kaos söz konusu olur evet.

*şuan çok fena un kurabiyesi olmak istedim sözlük.
cinsiyetimin getirilerinden nefret ediyorum .
itiraf ediyorum sözlük fazla narsist, şımarık ve bencilim.
itiraf ediyorum sözlük,

-her izlediğim filmde illimunati ya da freemason izi arıyorum,
-doların üstündeki piramidin içindeki bakıp duran o gözden nefret ediyorum.
-sözcüklerin altındaki manaya, dilin altındaki baklaya takıntılıyım,
-komplo teorisyeniyim sözlük
-hiçbir kıza güvenilmez mantığındayım kurtar beni sözlük

itiraf ediyorum , galiba paronayakım sözlük..
bak birtanem geçiyor zaman gelirsen sevgiyi aşkı gör o zaman yıllar sonra karşılaşıp seninle yazık etmeyelim bu sevgimize...
bir yazara uyuz oluyorum ne yazsa bana batıyor bütün yazdıklarını eksiliyorum. ama bu yazar öyle herkesin gözüne batan vs. bir yazar değil gel gör ki uyuz oluyorum sözlük sevmeye de çalışıyorum ama ne bileyim takıntılıyım heralde.
(bkz: mühendis oldum iyi bok yedim)
başkası için çalışmayı şirket elemanı olmayı kendime yediremiyorum.
kendi kendime para kazanabiliyorum ama gel görki 2 tane mühendislik diplomam var.
kendi paramı kendim kazanıcam, e napıcam o 2 diplomayı?
kötüme mi sokayım afedersin.
-bir an önce yaşlanmak istiyorum. yaşlanınca kimse bana akıl veremez, her yaptığım takdir edilir hem de kendimi kimseye güzel, sağlıklı, hayat dolu göstermek zorunda kalmazmışım gibi geliyor. bir erkek arkadaşım olmak orunda olmaz. daha doğrusu böyle bir derdim olmaz.

-erkekler çok acımasız. anlaşamıyorum onlarla. idare etmesini, saman altından su yürütmesini ve kadınsı oyunlar oynamayı bilmiyorum. ilişkilerim yürümüyor bu yüzden. heyecan hissetmiyorum ilişkilerimde. hepsi çok monoton geliyor.

-aceleyle koltuk altımı tıraşlarken iki tarafı da çok derin bir şekilde kestim. kollarımı kaldıramıyorum.

-çok sakarım ve hiçbir şeyi ustalıkla yapamadığımı düşünüyorum. sporda da bu yüzden başarısız olduğumu düşünüyorum.

-çok uzun yıllardı-kendimi bildim bileli- içimde dolduramadığım bir boşlukla yaşıyorum. hiçbir şey doldurmuyor o boşluğu. ne çektiğim aşk acıları, ne asiliklerim, ne öğrenim hayatımda kazandığım başarılar, başarısızlıklar, aşırılıklar, sessizlik, durağanlık ne de çılgınlıklar... gittiğim doktorlar, antidepresanlar, aşırı planlı ya da son derece plansız hareketlerim, titizliğim ya da vurdumduymazlığım; ne alkol, ne sigara, ne ot, ne bok... hiçbiri doldurmuyor...

-beynimin artık çok daha ağır çalıştığını düşünüyorum. hiçbir şeyi aklımda kolay kolay tutamıyorum. ciddi hafıza problemi yaşıyorum.

-kimseyi çok fazla önemsemediğimi düşünsem ve kimseyle -ailem dahil- çok fazla yüzgöz olmaya niyetim olmasa bile insanları çok fazla önemsiyor ve çok fazla kırılıyorum. mutlu olmayı -çok çabalasam da- beceremiyorum, bilmiyorum.

-hayatı değil de bir eskizini yaşıyormuşum gibi. hiçbir şey sahici gelmiyor. ya da ben bir yalan söylemişim de herkes bu yalana inanmış gibi. olamayan bir evrende yaşıyormuşum gibi. kendimi sahici hissetmiyorum.

-kendini çok fazla önemseyen insanları anlayamıyorum. herkes bana aynı ölçüde aciz ve beceriksiz geliyor. bu yüzden hiçbir zaman aşık olamayacak gibi hissediyorum ama çok kolay kanıyorum.
bugün çok gıcığım sözlük. saçlarımı istediğim gibi yapamıyorum, kabarık kabarık oluyolar böyle bonus kafa gibi. *

edit:ayrıca arkadaşın biri koyun götü gibi kafan varsa nolmuş dedi bana* *
ya sözlük,mine g kırıkkanat'a acaip sövmek istiyorum.bu konuda kendimi tamamen şaytana teslim etmiş durumdayım.ya gerizekalı enelhak'ı bile rektumundan anlıyo,salaklığın böylesi dedirtiyo adama ya.ulan evrim'le ilgili tek kurabildiği cümle düzensizlik içinde düzen,başka ağzını bile açamıyor hiçbir soruda.bir de insanlara çamur atıp onları küçümsemesi var ya,allah inşallah öbür tarafı beklemez,öyle bir ceza verir ki onun üstüne aleme ibret olur,onun hikayesini duyanlar imana gelir inşallah.ya bu gerizekalının önde gideni hakkaten kolay bozulmayan sinirlerimi bozdu,ne kadar sövsem az o salağa...allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,allahım inşallah belasını tez verirsin,amin.
itiraf ediyorum sözlük bonus saçlarımı çok seviyorum. bir insan bonus saça niye gıcık olur. negzel lan, herkes beğeniyor işte daha ne istiyorsun.
apostil mühürü basılacağını bile bile konsolosluğa apostilsiz tercüme götürdüm. * * *
küfreden kadınlara uyuz oluyorum. onların erkekleştiğine inanmaktayım.
(bkz: shemale)
itiraf ediyorum bu sene öss ye giricem ama hiç ders çalışmıyorum sürekli geziyor ve uyuyrum evde sadece uyumak için barınıyorum ama içim çok rahat aynı zamanda 3 buçuğum.
az önce sivrisineğe bi koydum, önce yükseldi bööle, sonra fiyuuuu çakıldı yere, sevinçten bi tuhaf oldum, sineğin başına gidip, 'noooldu mına koduuuum nooldu kalksana uçsanaaaaa' diye bağırırken buldum kendimi, sonra birden durdum, napıyosun mınakoym dedim kendi kendime, aldım sineği, diğer bütün arkadaşları görsün diye masanın üstüne bıraktım ve bir orgazm sigarası yaktım...
sanırım gözlüklere zaafım var güneş gözlüğümü karanlık bir ortama girdiğim halde 3 dakika çıkartamıyorum nerde gözlük görsem mutlaka takıyorum ayrıca geçen gün yakın gözlüklerimle* duşa bile girdim bu durumu unutkanlık olarak adlandırmak istemiyorum*.

ve yine sanırım vampirlere de zaafım var nerde vampir görsem duysam okusam o vampire vuruluyorum.angel'mış edward'mış mick st. john'muş farketmiyor Bram Stoker's Dracula filmindeki yaşlı vampire bile vuruldum.

beni trafik canavarı yapanın annem olduğu gerçeğiyle yaşamaya çalışıyorum.

brokoliyi çok seviyorum ama mahalle baskısı işte...

çok severek alıp haftada bir kere mutlaka giydiğim pembe bi gömleğim var sanırım haddinden fazla giymişim, insanlar başka kıyafetim olmadığını düşünmüş olacaklar ki açık ve net olarak kızım gel sana kıyafet alalım dediler.acıların çocuğu emrah misali boynumu büküp yok teyze benim kıyafetim var dedim

saçlarımı çok uzamamalarına rağmen sık kestiriyorum ve her kesimde mutlaka ağlıyorum.

boynumu bir büküşümle babama istediğimi yaptırabiliyorum sanırım ilişkimiz bu yönde zaten tek muhabbetimizde bu

herşey lisede pencereden bakıp geçenlere tikky boy dememle başladı o gün bugündür tikky aksanına sahibim ama tikky değilim bunu belirteyim konuşurken arada kayıyor kelimeler.

biriyle bi sohbet ya da mesajlaşma bitiminde hep son sözü söyleyen oluyorum diyecek birşeyim yoksa bile gülücük atıyorum, sonrada niye cevap vermiyorlar diye kafayı yiyorum ha atıncada niye atıyorlar diye de düşünüyorum o an ki duygu durumuma bağlı.

beni tanıyanlar takı takmanın benim için büyük mesele olduğunu zannediyorlar ancak taktıklarım hiç değişmiyor kolumdakileri çıkartmaya üşenip üstüne yenilerini takıyorum o yüzden hiç elimi kolumu boş gören olmamıştır.

sözlükte aktif olabilmek için mezun olmayı bekliyorum.sanırım takip ediliyorum

eğer gerçekten önemli bir yere gidiceksem sabah kurduğum alarmdan 5 dakika önce uyanabiliyorum.

bir zamanlar angel diye bir dizi vardı vampirli falan onu seyrediyorum diye odaya kapanırdım onunla aynı saatlerde de sihirli annem vardı 2 aylık bir dönemde sihirli annemi angel'a tercih ettim.
itiraf ediyorum uykum geldi evet bu saatte..
'çocukluk dönemini hatırlatan kokular' başlığına 'kedi korkusu' yazan mal benim. yaran yanlış okumaları geçtim üstteki entryleri de mi okumaz insan.
neyse, tamam, geçti, sakin...
sözlük yazarlarının hayatlarına dair ipucu vermelerine yol açan başlıklara ileti girmesidir.
lise yıllarında aşırı komünist olmama rağmen şimdilerde akşam yemeğimi burger king, pizza hut gibi yerlerde yiyorum; yemekten sonra kahvemi starfucksta içiyorum. ayakkabılarım nike, pantolonum levis.

edit: 1 sene öncesine kadarda bir reklam şirketinde çalışıyordum.
itiraf ediyorum bugüne kadar hep aşık olanlarla dalga geçtim ve kendimin hiç aşık olamayacağını düşünüyordum
ama şimdi kör kütük aşığım onu aklımdan çıkaramıyorum her yerde aşkımı haykırmak istiyorum ömer seni çok ama çok seviyorum...
gberiyorum sözlük
sözlük, az önce saate baktım 11:06 yı gösteriyordu ve ben 11 haziran olarak okudum. bana noldu böyle bilmiyorum. sözlük,çok korkuyorum lan kendimden. sık sık olmaya başladı bu son günlerde.
bak şimdi de 11 temmuz. noluyo bana.anneeeee...
güncel Önemli Başlıklar