bugün

entry'ler (64)

kadikoy de bir surrealist

kendisi sevdiğim bir yazardır.Net bir galatasaray dusmanidır.seviyesiz basliklar acmayi kendine gorev edinmis bile olsa kendisi bana "biraz dusun" diyerek gonlumde yer edinmistir.Saman alevi gibi parlayip , akabinde tarihin sayfalarina adini yazdirarak bana ders veren arkadasimi kutluyor, basarilarinin devamini diliyorum.* *

servet lugano ve üzülmez in kavga etmesi

(bkz: biri hemen polisi arayabilir mi) *

uludağ sözlük te yükselen değer olarak ırkçılık

pkk lıların annelerinin elini öpen akpli
Başlığında faişizanlığın ve ırkçılığın yüksek boyutlarını gördüğüm gün aklıma gelen alternatif bir başlık.

ateistlerin kendini bir bok sanması

baslik altina israrla girilen sacma entryler uzerine istifami vererek bir daha ugramayacagim baslik.
(bkz: Ateist gorunce saldiran musluman)

tatar

(bkz: ramazan)

halı saha maçındaki göbekli abi

bir gun herkes hali saha macindaki gobekli agabey olacak.

ateistlerin kendini bir bok sanması

dunya tarihindeki butun savaslarin temel nedeni olan din * olgusu ile insanlarin bir bok olup olamayacagina kanaat getirilmesini yanlis buldugumu soyledikten sonra hic hoslanmadigimi belirtecegim baslik. kaldiki her insan kendini bir veya bir kac konuda bilgi sahibi yani argo kullanim ile bir bok sayar.ve bunu anlamanin yolu onun dini gorusunun , inancinin yada inancsizliginin ne oldugunu , gormek , isitmek , anlamak vs degildir. Sadece din degil hic bir sey tek basina bir insanin karekterine ait bir ozelligi hakkinda bilgi sahibi olmaniz icin yeterli degildir. *

efsaneleşmiş reklam sloganları

uche sakiz cigniyor ama koku gitmiyor
(bkz: first)

sigara içen ünlüler

(bkz: ot icen unluler) *

yagmurbesleyen

kendisinden bir an once hamso kelimesinin anlamini ogrenmek icin caba sarfettigim yazar.
*

ilk kez konuştuğu adama güzelim diyen hamşo

"yahu git bir zanaat falan ogren bari elinden bir is gelsin ugrastirma bizi " dedirten baslik

tulbentustundesakiz

kendisinin entrylerini takip etmeme sebebiyet veren entrysi.
iyi yazan bir arkadas

1983 eurovision şarkı yarışması

milli mesele haline getirilmesinin onemli gunlerinden biri. * * *

kızım sana mondi alayım mı

orjinal sarkinin da ayni eziyet kivaminda olmasi sasirtici degildir.

endirekserbestvurustandogangol

herkesin gorusune saygi duyan yazar. Simdi efendim bana sig gelen bir konu kimseyi ilgilendirmedigi gibi , benim bir gorusume sig olarak bakan bir arkadasada kendisinin goruslerine saygi duydugumu belirterek en fazla katilmakdigi belirtebilirim. Insanlar acimasizca elestirmekte ozgurdur bence. itirazinda gozumde siniri yoktur acikcasi.
Bir cumle ile ozetlemek gerekirse

Bendeniz fikirlerimi soyleyip karsi fikirlere duydugum sayginin banada duyulmasini bekledigim kadar yuksek bir siddette galatasaray taraftariyim ve acik net bir dil ile fenerbahceli her bireyden nefret ederim. *

duman konserlerini tikkylerin basmasi

farkinda olunmasi gereken onlarin icerde hali hazirda duruyor olmasi. sonuc olarak muzik bir kitleye tamami ile ait bir sey degildir. giyim tarzi muzik tarzi sacin sakalin makyajin dinledigin muzikle ayni safta olmasi gerekmez. *

diyarbakirspor un formasina reklam almamasi

tasarim acisindan daha basarili islere neden olacak atilim. baska yonlerini dusunmek istemiyor ve sadece bu acidan bakiyorum. bir galatasarayli olarak formamin her tarafinda ulker grubunun reklamlarinin olmasi yetmezmis gibi bir de kotu bir tipografiye sahip turk telekom yazisini kiniyorum. diyarbakirspor kulubunu de kutluyorum.

kadikoy de bir surrealist

Fenerbahce ideolojisi ile donanmis ve haliyle futbola sig bir bakis acisi ile bakan bir arkadas. Aziz yildirim ve gelecek vaad eden ekibinin yakindan ilgilendigi ve akabinde alinacak bir insaat egitiminden sonra fenerbahce futbol kulubunde yonetici olabilecek junior mahmut uslu. *

türk futboluna renk katan küçük kulüpler

* galatasaray* * *

künefe ye tecavüz eden tip

bir insan oturur ve dusunur. acaba nasil ayar alabilecegim bir baslik acabilirim diye ? sonuc olarak baslik acilir ve entryler girilir. sonra vay efendim ben duymadim vay efendim ben gormedim demeyin !