25ime geldim, hala annemle babam kavga ederken odamın kapı aralığında durup tedirgin bir şekilde dinliyorum. bir şey olduğundan değil, ya olursa telaşı sarıyor bütün vücudumu. elimde ne iş varsa anında bırakıyorum çünkü odaklanamıyorum.*

hatırlıyorum çocukken annemler kavga ederken gider odamı toplardım, annemlerin odasında dağınık ne görürsem hemen düzeltirdim. kıyafetleri tek tek dürer bi köşeye düzgünce yerleştirirdim. işim bitince de yine kapı aralığında, koridorda oturup sessizce dinlerdim.. bu yüzden benim en huzurlu ve mutlu olduğum saatler, el ayak çekildiği saatlerdir..
çok içince ibneleşiyorum.
(bkz: kafası hariç 17 cm)*
memnuniyetsizin tekiyim sözlük evet memnuniyetsizim ben.
birisine samimi, içten bir söz söylediğimde veya mesaj attığımda aldığım cevap aynı samimiyet seviyesinde değilse bir daha o kişiyle konuşasım gelmiyor.
Tutmak istemiyorum artık soğuk ellerini, üstünde yaşanmışlıklarımızın izleri. eskiden benim olan ellerinin sıcaklığıyla ellerim cebimde yaşarım daha iyi.
ya trenchcoat benim olmalıydı yaa yarı yarıya düşmüştü çok süper bi indirimdi o nasıl ilk görüşte almam nasıl nasıl *
(#14931467) bazen akıl almaz derecede tırt olabiliyorum.
şu an ekranla kesişiyorum be sözlük. içimde bi abukluk var ki sorma.
kararsızım, kararlarım konusunda sözlük.
itiraf ediyorum bugün doğmuşum ben. *

edit:lan ağzınızı kırim sizin ya.doğmaktamı suç lan allahsızlar. ne yapalım doğmayalım mı nedu yani.elemezuk ya hos. bi de eksiliyolar yaa.
derbide fenere 100 lira bastım. pişman değilim. hemde maddi olarak çok zor bir durumdayken. ama o maça 4-6 tg oynayacaktım. *
takıntılarım var sözlük.
imla hatası görünce yüze vururum. özellikle de ve ki eklerinde. benzeşme ve yumuşamalarda.
geniş omuz kavramını bilmiyorum. ya kime göre neye göre? geçen bir kazak almaya gittim, bedenimi sordu küçük söylemişim kadın siz geniş omuzlusunuz o size olmaz dedi. ulan götüm bi kalktı... anlatamam. eve geldim. baktım böyle aynada. bildiğin omuz amına koyım. kemik, deri, et. uzunluk kısalık anlamıyorum. sözlüğün amına koymuş bulunacağım ama birisi lütfen şu geniş omuz kavramını bana açıklasın.
sırt üstü asla uyuyamıyorum.
bu gece 1'de uykum geldi ama uyuyamadım. galiba artık bir uyku problemim olduğunu kabul etmeliyim. uykum açılsın diye evi temizledim, bulaşıkları yıkadım bir de üstüne puding yaptım. sonuç olarak tabi ki açıldı uykum. pudinglerin soğumasını bekledim üstüne de afiyetle yedim. şimdi ise sigara, kahve ve hazırladığım şeker mi şeker playlistimle gayet mutluyum. depresif bir halde olmam mutlu olmamam anlamına gelmiyor. beni üzen, kıran, devamlı başa saran düşüncelerimle baş başa gayet mutluyum hem de. belki sen yanımda olsan daha mutlu olabilirdim ama bu tamamen farklı bir entry konusu.
itiraf ediyorum, hala utanmadan play-off için şampiyonluk hesapları yapıyorum.*
artık, bursum öğrenim kredsine dönüştürülmesiyle üzüldüm hem de çok..
ders çaılşmam lazım ama sadece bisikleti görüyor gözüm, allam bana zaman ver, noolur, hiç kapalı bir yerde oturulur mu bugün??**
sözlük canım sıkılıyordu. sözlüğe bi uğrayayım dedim belki canımın sıkıntısı geçer diye. yok eski tadı vermiyorsun. ben gidiyorum uzaklara. çok uzaklara.
bıktım bu hareketli eğitim hayatımdan. televizyonun başında klişeleşmiş programları izlerken sıkıldığım, sıkılmaları bile özledim.

aylar sonra gelen edit: o kadar özlenecek pekte bir şeyi yokmuş.
bugün kendimi bi bok sanmak için çok haklı nedenlerim var sözlük.
şuan karşımda onlarca 8. sınıf öğrencisi kan ve ter içinde sbs denemesine giriyor. bende karşılarında bir elimde çayım diğer elimde telefonum ve çok rahat bir yüz ifadesi ile sözlükte gezip entry giriyorum. ohh hayat bana güzel sanırım.
şuan 5. nestle damak çikolatamı yemeye yelteniyorum. (bkz: sözlük beni durdur lan allahsız)
şu an karşımda saçları yağ içinde bi kız var sözlük. kızı gördüm kör old... yok lan yok kör falan olmadım da, düşündüm de şimdi "SAÇı YAĞLı KıZ ÖZGÜVENi" herkesi siker atar bir de sabah mor zarfla para bırakır komidine. öyle yani. *