bugün

Şuan benden daha mutlu kimse olamaz. o bana tekrar geri döndü. umarım tekrar bırakıp gitmez beni.
sözlük an itibsariyle kararımı verdim!
artık yok öyle bıraktım birşeyler elde edemiyeceğim ayaklarını!
yeter!

ilk başta herşeye zayıflamaya uğraşarak başlıyacağım!
yeter. bıktım usandım artık başkalarının yapıp benimse sadece onların yapıp benim yapamama üzülerek hayata bakmaktan.
en son lise3 te bu kararı vermiştim çok işe yaramıştı. artık bunun zamanı geldi.

yeniden yine yapacağım. göreceksiniz sulu ve krem. göreceksiniz! ikinizinde ağzı açık kalacak. bırakmayacaktım seni diyeceksiniz! işte o zaman karşınıza geçip çektiğim acıların acısını çıkarırcasına bakacağım size.

Keşke diyeceksiniz keşke..

edit: hiçbiri olmadı. tek değişen bi sevgilimin olması. bu sıralar benden adam olmaz demeye başladım tekrardan. ne tezat bi insanım.
itiraf ediyorum:
Karşı komşumuz cevriye teyzesin ayakkabılarına derbi yapıştırıcıyı döken benim. pişman değilim gene olsa gene yaparım.
4 ekstrayla kafam güzel oldu diye benle taşşak geçen ev arkadaşlarıma ithafen.

ulan ibneler ben zaten bunu kafam güzel olsun diye içiyorum neyin havasındasınız amk. adamı deli etmeyin 3ünüzü üst üste koyar * *
Şu an öyle böyle değil acayip sıkılıyorum.
(#13660561)
ölümüne canım sıkkın olduğu için yukarıdaki yazdığım entrydeki olayı bir süreliğine yaptım ve bütün sıkıntım gitti,lanet olsun gizli emo olduğumdan şüpheleniyorum.
sözlüğe uzun bir aradan sonra gireyim dedim. Kendimi değiştirmeye başladım ve artık başkalarını da değiştirebilecek bir yolda yürüdüğüme inanıyorum.
Hayatta herşeyin hayal ve umut olmadığını görüyorum . Bakıyorum ki yediğimiz iki golden sonra kazanabileceğimizi düşünmüyoruz. Şu koskoca dünyada hala umut taşıyan insanlara 'dünyayı sen mi değiştireceksin?' gözüyle bakıyor herkes.
Bazen kalabalık bir yerde insanların yüzlerine baktığımda ya telaş, ya da yalancı bir gülümseme görüyorum. insanların duygularının şu çok hızlı değişen dünyada köreldiğini, haksızın yanında olanın popüler olduğunu, alkışlandığını görüyorum.
En kötüsü ağlayamıyorum. En son abimle konuştuğumda gözlerim doldu. Bilmiyorum belki günlük falan yazmalıyım. Ama tùm bu olayların aksine her zaman tek bir şeye sarılıyorum. Bazen onun dışındaki hes şeyi kafamdan silince ancak rahatlayabiliyorum. Fark ettim ki artık çoğu şeyi felsefi yaşamaya başlamışım.
yarın en yakın arkadaşımla fal baktırmaya gideceğiz. her ne kadar fala inanmasam da arkadaşımdan bile gizlediğim sırlarım, söylediğim yalanlar bi şekilde o fincanda çıkar diye çok korkuyorum sözlük.
bugün bir yüzde daha seni aradım.
(#13843504) bişeyler anlatmaya çalıştım ama hala bir kız arkadaşım yok lan sözlük.
geçen metroyla giderken -metro hareket halinde- metronun sikko kapısı açıldı aniden. az kalsın çocuk sahibi olmadan göç ediyordum öteki aleme.

hacılar torpilli ulaşım kurumu devam ettikçe siz siz olun metronun kapısına öyle fazla yaslanmayın.
yeni aldığı kasap sucuklarını, ergen kız kardeşim hepsini yemesin diye evin en ücra yerlerine saklayan, oğlunun gece gece aç dolaşmasını sağlayan bir babam var.
bu akşam sırayla benden önce ki en az on entryi oyladım. olumlu yönde.. çok mu iyi itiraflar var bu gece, yoksa ben mi çok iyimserim anlamadım.
günün ilk entrysine yetişemediğim ve haliyle giremediğim için tüm şevkim kırıldı sözlük.
çok derin düşünürüm sürekli düşünürüm kendimce iyi kötü birşeyler yazabilirm lakin iş konuşmaya gelince çok sessiz bir tipim. hatta bu durum okadar ileri bir safhaya gelmişki konuşurken doğru kelimeyi bulamıyorum. afalladım.
her gördüğüm yüzü ona benzetmekten bıktım...
Ondan hoşlanıyorum, hatta onu seviyorum, hayır, ben ona aşığım.. Korkuyorum, onunda benden uzaklasmasından korkuyorum, gitmesinden ve dönmemesinden korkuyorum.. onun için herşeyi yaparım, bütün yeteneklerimi kullanırım, ona şiirler yazdım, onun için besteler çaldım, sevdiği bütün şarkıları dinledim belki onun için çalarım diye.. tam 1 ay oldu onu tanıyalı, 2 hafta oldu konuşmaya başlayalı.. Onu sıkmak istemiyorum ama hep onunla konuşmak istiyorum.. Ona öylesine bağlandım ki, reddeder de benden soğur diye, bir daha gözlerinin içiyle gözlerimin içine gülmez diye bunları ona söyleyemedim.. ona "seni seviyorum" diyemedim.. onsuz yapamam, ama o beni sadece arkadaş bilirken onunlada yapamam..

Yalnızım, çünkü herhangi biriyle değil, beklediğime değecek biriyle olmalıyım..
Ben, onunla olmalıyım..
naneli şeker yeşili ojelerimle evime geldim ben bugün.sokaklarında tanıdık insanlar gördüğüm evime.en sevdiği kivili pasta ve bir buket gülle.çok sevmeme rağmen çikolatalı almadım pastayı.senin sevdiğinden aldım.yan odamda bir melek uyuyor şimdi.annem iyi ki doğmuşsun sen, iyi ki varsın.seni her düşünüşümde gözlerim dolar, annem benim.affetmeyi senden öğrendim, kin gütmemeyi.bildiğim ne kadar doğru varsa hepsini.iyi ki varsın sen iyi ki annemsin.bir damla gözyaşın için ölürüm ben, mutluluktan dahi olsa hiç ağlama sen emi, hep gül.hep gül annem benim.
şöyle kafam rahat, hiçbir şey düşünmeden huzurlu, sıkıntısız bir hayat istiyorum. stresten uzak, az çalışıp çok para kazanacağım, eşimin beni çok seveceği, benden başkasının görmeyeceği mutlu bir hayat. çok şey değil aslında.
sadece rahatlamak ve düşüncelerimi somutlaştırmak için deli gibi buraya bişeyler yazmayı istiyorum,ama tıkanıyorum.
okey isitici etkili bir prezervatif yapmış, sakın kullanmayın.
ben yandım, siz yanmayın.
uzun zamandır sözlüğe yazmayı bırak, açıp okumaya bile üşeniyorum. kafa iznine ayrılmak da istemiyorum. aman...
hep bana alınan cicek demetleriyle eve gittim ama o eve anneme hediye etmek amaçlı hiç çiçek götürmedim. belki her elimdeki çiçeği görüşünde bu sefer bana aldı diye düşündü benim canım annem. kötü bi evlat değilim sözlük ama jest konusunda yetersizim. şehrime döndüğümde anneme kocaman bir çiçek alacağım *
efenim güzel bir yaz günü fotoğraflar çekinmişiz ve bunları bi anımız olması temennisiyle çıkarttırıp evin en ücra köşesine yerleştircez. neyse konuya gelelim çekilmiş olan fotoğraflar pek muhterem x arkadaşın hafıza kartında olup benimde onu fotoğrafçıya götürüp çıkarttırmam gerekli, ben o zıkkkımı cihaza yerleştirdim adamın bütün fotoları çıktı. meğerse herif çıplak kadınları yerleştirmiş içine, bana yardımcı olmak isteyen hatun bunları görünce ben yere girmek için ne yaptımsa olamdı. kız bile utandı lan. kim bilir neler düşündü x senin yüzünden rezil ettin beni.
Kavuştum ona. hani bahsetmiştim ya, yıllardır hayalini kurduğum canımdan cok sevdiğime kavuştum. hem de o geldi bana, tam 3 ay evvel. mesaj attı. ona olan hislerimi anlatmama izin verdi. tüm umutlarını bana yükleyerek beraber bi hayata başladı benle. bilemedim ben değerini. nasıl mutlu olacağını biliyorum ama bir hata yapıyorum tüm hayalleri yıkılıyor. öyle seviyor ki beni. hala yanımda durmaya calışıyor, beni kendisine uygun biri yapmaya calışıyor. mutlu bir günümüz olmuyor. dün kırdım kalbini yine. ama benim salaklığım. ona alacağım yüzükten bahsederken fiyat konuştuk arada espri yaptım yanlış anladı, kırıldı. yine üzdüm onu, kalbini toparlayamayacak şekilde kırıyorum. anlatamıyorum ona paraya tamah etmediğimi. bildiğim bir şey var ondan başka hicbir şey umrumda değil