bugün

dün gece hem çok eğlendim hem çok şaşkınım. bu kadar gereksiz insan nasıl bir araya geldi die düşünmeden edemedim...
ya bu meşgale açıldığında ordaki hapland'a bi takılıyorum akşama kadar gidiyor. bu oyun yüzünden entry giremiom lan
pepee'ye ve caillou'ya laf edenler beni deli ediyorrr.

(bkz: yaban stayla)
sırf kalkıp su almaya üşendiğim için gün boyu akşama kadar susuz kaldığım oldu.
yıllardır ilk entrylerime bakıp bakıp duruyorum ve onlardan kurtulmak istiyorum, ama nedense her seferinde, silersem birisinin çıkıp da 'sildi ibne ama bende caps var' demesine benzer bir suçluluk duygusu hissediyorum , hayır çok kötü şeyler yazmışım zaten.

not: sileyim lan lütfen .
bişey itiraf edicemde sikleyen olmayacak diye itiraf bile edemediğimi itiraf etmek istiyorum amk.
çok sıkılıyorum sözlük, artı üniversitede son senem diye sanırım sürekli gezip tozasım var. içiyorum, eğleniyorum hayat bana güzel sanki. yakında eskişehir'de zirve bile düzenleyesim var!!!

edit: eksileyen arkadaşlara selam olsun , tanışıyor muyuz neyiz ?
biz ufakken sözlük yaşı tutanlar hemen hatırlıcaktır civciv besleme denen bi olay vardı . böyle hemstır olsun su kaplumbağası olsun bu olaylar daha çıkmamıştı o zaman . çıktıysa da bizim oraya gelmemişti . Neyse bu civcivler efendim bildiğin pazarlarda satılır bazısıda renk renk olurdu . Böyle mor, mavi kırmızı . Onlar daha bi pahalı olurdu . Ne hikmetse ben onların hep yumurtlarının bu renge boyandığını ve onların bu yüzden renkli doğduklarını sandım . Aradan koca koca yıllar geçti ben bu konunun üstüne hiç gitmedim dahası buna inanmaya devam ettim . bana öyle geliyoki çok küçükken beynime doğru olarak kazıdığım hiç bi bilgiyi yanlışlamaya çalışmıyorum ve onu dogmalıştırıyorum . işin aslını öğrenmeme rağmen halen içimden bi ses yumurtaların boyandığını söylüyo .
biri itiraflarımdan hazetmemiş olacak ki eksilemiş. eksileyen arkadaş, özelden bir yazsana derdin ne senin anacım benle he?

seovi editi: eksile lan amk. ne yazmıyosun derdini de sadece eksiliyosun. söyle derdini g*t.
itiraf ediyorum,bazen sayfayı değiştireyim derken en alttaki entry'e eksi veriyorum. vicdan azabından ölmezsem iyi. *
itiraf ediyorum (bkz: kara murat) benim.
uykusuzum sözlük uykusuz. bildin mi uykusuz. gece hastane sabahladım, sabah dükkana geldim. öğleden sonra uyumak için elime fırsat geçti ama ev ana-baba günüydü uyku diye bir şey girmedi gözüme. sessiz bir yer bulup uyumam lazım. değil gözlerimden tüm vücudumdan uyku akıyor.
boşa geçirilmiş yılların ardından içimde öfke, nefret, sinir her kötü duygu var.
her şeyin her yaşadığımız anın amına koyayım.
bilgi içeren entryler neden eksilenir anlamıyorum.
bok mu var ?
ben sözlük yazarlarının itiraflarını okumayı çok seviyorum.
sol frame seksli başlıklarla dolup taştığından beri aklımda tek şey beliriyor martta kediden kasımda insandan korkacaksın.
huzursuzum sözlük.
herhangi bir insanı kaybetmek sorun değil, alıştığın insanı kaybetmek.
karanlıkta fişi prize takamayıp can vermekten korkuyorum
40 yapar sözlük, her şey 40 yapıyor bu aralar nedense.
itiraf ediyorum. anne gözlüğünü üzerine basmak suretiyle ben kırdım ve buna ek olarak da söylemem gereken bir şey daha var. küçük kardeş özür dilerim suçu senin üzerine yıktığım için.
küçükken annemin gömleklerine benimle ilgilenmediği için klorak sürmüştüm.araba öğrenirken babamın arabasını çizdirmiş babam farketmemişti sonra kim yaptıysa diye başlayan küfürler saydırmıştı(hala ben olduğumu bilmez.:)
havadaki götleri patlatmazsak güneşi nah görürüz.
yemek yerken doyduğum için değil sıkıldığım için sofradan kalkıyorum.
itiraf ediyorum asosyalim ve her ortamda konuşamam.