(bkz: sözlük yazarlarının entryler için telif alması)
aaah ah
Doğma akımının temsilcilerinden olan ünlü yönetmen Lars Von Trier'in film setinde bulunmak istiyorum. Çaycı da olsam sorun değil yeterki o atmosferi hissedeyim.
gardrobumun tamamini dolce gabbana ve chanel'dan olusturmak.

ama henuz o kadar salak degilim.*
Bir de Jake Gyllenhaal'la oscar ödül törenine katılmak istiyorum.
şu grubu bir kursaydık be hacı.
(bkz: berke de cansu dan ayrılsın istiyorum)
Cevapları salladığım üniversite sınavında fransız dili ve edebiyatını tutturmuş ve bu alanda doktoramı yapıyor olmama ve yaşımın da epey ilerlemesine rağmen hala daha bir elektrik elektronik mühendisliği okuyup bikaç alet imal etmeyi hatta memleketime belediye başkanı olmayı uzun safhada da başbakanlık hatta cumhurbaşkanlığı hayal ediyorum... nedendir bilmiyorum ama içim manyaklar gibi umut dolu...

bide açılmışken uçan arabaların devrini görebilecek kadar yaşamak istiyorum...
* *
artık bu dünyada olmak istemiyorum.
insan denen varlıktan,gönüllü kaosunun acısını başkasından çıkarmasından aslında kısaca insan denen kaypak varlıktan sıkıldım, bıktım.
boyut değiştirmek istiyorum. ama hayat bağımı, canım yavrumu bırakıp gidemiyorum.
kafa sikiciler hepinizden nefret ediyorum, artık hiç birinize tahammül etmek istemiyorum. geberin.
malı mülkü satip* yenizelandaya yerleşip penguenleri mısır koçanıyla beslemek.
Çok iyi bir keman virtiözü olmak.
küçük bi kumsal satın alıp, gün boyu ense yapmak.
bir tane lamborghini gallardom olsun isterdim.

[null http://www.youtube.com/watch?v=mSLAF_DjiDU]
kitap yazmak istiyorum, kuzenimin hayatinin degismesi icin bekledigi kitabi ben yazmak istiyorum.
Benimkisi Boş beleş bir hayaldir. Ne yani oturup, uzun uzadıya kurgu mu yapacaktık. Önceki gün üşenmeyip çiziktirdiğim sayısal kuponunun tutmasıdır. Canlı yayında o butona basan arkadaş kimse doğru düzgün bassın, senelerdir mekanizmayı hatalı çalıştırıyor.

Herneyse sayısaldan voliyi vurup, son derece kaprisli işverenimin karşısına geçip, ian gillan' ın, child in time' daki performansını aratmayacak bir çığlık resitali sergilemek istiyorum. cam çerçeve insin lann. Sonra beni kovsun, istifa etmem. zengin olduk diye tazminatımı bırakmam olum, bir güzel ezerim o parayı.
pek çok farklı şekli var tabi ama mesela şu olsa fena olmazdı,

ingiltere veya galler'de bir şehre yerleşip her allahın günü maç izlemek.

düşünsene lan, 2-3 haftada bir oxford united'ın maçlarına falan gidiyorsun böyle. stadyumdan izliyorsun ingiltere futbolunu. "liverpool'da işimiz var idi, hazır gitmişken bi liverpool fc maçı izleyek amua goyim" diyorsun falan. çok hoş lan.
bir gün vampir olmak (bkz: gece evi)
bir gün james stark gibi biriyle evlenip, erik night gibi çocuklar doğurmak
tekniğinde ölümlü ölümsüz olmak
işaretim olacaksa siyah ve düğüm şeklinde değil, renkli ve dantelimsi olması
bu kadar saçmalığın üzerine birinin beni kendime getirmesi vs.
marshall eriksen gibi bi koca bekliyorum. uzun sürecek bir bekleyiş. farkındayım...
5 kilo vermiş olarak uyanmak. ya da 4. bilemedin 3. en azından 2 olsun lan. nolur.
hayır tombik falan değilim de... versem iyi olurdu hani. nasılsa sürekli alıyorum, değişiklik iyidir arada vermekte lazım. kilo. evet kilo. öhömm.
Google veya microsoft gibi bilgisayar sektörlerinin devleri ile beraber çalışmak.
her sene başka bir şehirde yaşamak.
rothschild'lar yada rockefeller ailesinden biriyle uzaktan bir akrabalığımın çıkması...
loto çıkmış para sorunu yok canımın istediğini yapıyorum ama taşkınlık yok en önemlisi de canım istediği zaman ders çalışıyorum, zevk için öğreniyorum. her şeyi ben istediğim için yapıyorum yapmaktan zevk alıyorum, karışan yok dert eden yok, arkada da beautiful mind ( http://www.tudou.com/programs/view/b8KXguYr18k/ ) çalıyor heyyy heyyy.
"tüm insanları kucaklamak istiyorum!...
altın diş taktırmak.
fenerbahçe spor kulübünün küme düşmesi. ama yok her sene son maçta şampiyonluğu kaybetsinler o daha acı verici.