bugün

sonbahar yaprakların böyle kuruyup yürürken fışır fışır çıkardığı ses çok güzel. ne sıcak ne soğuk.
hic bitmeyen baharlar.
yaz-ilkbahar.
Kış, kar olur yağmur olur, dolu olur fark etmez.
Ilkbahardir kendileri. Ne bunaltir sizi ne de dondurur.
Tabi ki sonbahar.
kış doğumlu olmam en büyük sebep sanırım, kış mevsimini daha çok seviyor olmam.
ilk bahar.
Yazdır, sıcaktır bir iç ve kemik ısınmasıdır.
Açan güneştir, insanın yüzüdür.
Dışarı çıkma, çimlere serilme isteğidir.
Geç kararan gündür.
Akşamsefasıdır.
Tatildir, deniz, kum, kakao yağı kokusudur.
t-shirttür, şorttur, sandalettir.
Ayyy yaz çok güzeldir şekerim yaaaaa!!
Her mevsimin ayri guzelligi ayri nimetleri var.
Birini birinden ayirt edemiyorum. Etsem diger mevsime haksizlik olur.
sonbahar hariç hepsidir. hepsinin kendine has güzellikleri vardır.
Kesinlikle kış değildir. Buz gibi kışın nesi sevilir onu da anlamam. Yaz da değildir tam çünkü yaz da çok sıcak yaa. Sanırım ilkbahar. Yeniden doğuş gibi. Ilık, pırıl pırıl güneşli, her şey tazecik.
Sonbahar. Hani yağacak yağmur böyle ahmak ıslatan türden... Mevsimlik bir ceket, bir fincan kahve oturup balkonun köşesine hoş bir muzik, mis gibi toprak kokusu... Düşüncesi bile ayrı güzel be...
ölüm mevsimidir. hiçbir mevsimin tadı yok, ölüm olmadıkça...
Kara aşığıyım
Kış sporlarının özellikle snowboardun hastasıyım
Yağmur sesi içimi titretir üşütür beni, yağmurlu geceler de ısınmak için onun göğsüne daha bi farklı sarılırım
Yağmur yağarken evde kitap okumak çok huzur veriyor ayrıca
ilkbaharda açan kiraz ağacının çiçeklerine ve papatyalara aşığım
Güneşe aşığım, ilkbaharda güneş içimi açar, mutluluk verir hayatıma
Denize aşığım.. Yazın Gündüz yüzmek çok tatlı.. gece sahilde oturup ateş yakmak, dalgaların sesini dinlemek muazzam huzur verici..

Ben şimdi hangisini ayırayım. Dört mevsimde de delisi olduğum şeyler var.. Bütün mevsimleri çok seviyorum ben.. Hepsi de birbirinden güzel.
Yazdır. Soğuk havadan ölünür ama sıcak havadan ölen duymadım daha ben.
Kesinlikle yaz.
Tartışmaya açık olmayan mevsimdir aslında.
(bkz: yaz)
En güzel mevsim ilkbahardır. Havası şenliği mutluluğu her yere yansır. içimiz bile bi garip olur. sanki umut ettiğimiz şeyler gerçekleşecek gibi hissederiz. Hiç zaman gerçekleşmeyeceğini bilsek bile güzel hissederiz.
Soğuk mevsim.
hava soğuk olmasın da gerisi önemli değil kışın sokaklar heryer boş şehir ölü (bkz: antalya)
ilkbahardir.
Sonbahar, kimseler de sevmez ama seviyorum keratayi.
SONBAHAR.
Kışı seven insanların ataları eskimo falan herhalde benim götüm donuyor boğazım mahvoluyor ve bu yüzden hiç sevmiyorum kışı. Yazında aşırı sıcak. Sonbahar çok kasvetli. Oysa ilkbahar öyle mi bal gibi canını yediğim.