bugün

entry'ler (345)

braunschweig

Küçük bir şehir haupofbahnof yakınındaki olan merkur isimli spielothek pek kazandırmıyor slot makineleri de olmasa sıkıntıdan patlayacağım yer.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

vakit öldürmek için akla gelen bütün siteleri gezmek.

sözlük yazarlarinin suan cebindeki para miktari

5 euro 30 cent.

baba yalanları

Oku adam ol senden maddi beklentim yok.

tüm zamanların en iyi yabancı dizileri

Oz
Breaking bad
Hannibal
Narcos.

yazarların en son aldığı şey ve fiyatı

Fanta 75 cent.

yurt dışında yaşamak

4 gün sonra almanyaya gidiyorum almanca öğrenmeye dönünce uzun uzun yazmak istiyorum bakalım beni neler bekliyor.

akp yi seçen antalya nın turizm yok diye zırlaması

Avrupada tatil yapma şansın olursa türkiyeyi mi seçersin avrupayı mı? En ucuz şekilde askerlik gibi kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeğinin saatleri belli olan gece 12'den sonra alkolün paralı olduğu saçma sistemde tatile ancak çapulcular gelir.o kadar yatırım ve otele rağmen kazancın yerinde sayıyorsa birşeyler yanlış gidiyor demektir.

akp yi seçen antalya nın turizm yok diye zırlaması

Babam antalya havalimanından emekli bende sezonda çalışıyorum, 2002 örneği ağır saçmalık olmuş.gelen turist sayısı şimdiki kadar fazla değildi ama ülkede para harcayan kesim vardı.şimdiki gelenler otelden çıkmıyor herşey dahil sistemini getirenler ve turist kazıklamayı huy haline getiren esnaf düşünsün.

sigaraya başlamanın gerizekalılık olması

Sigara içiyorum ve katılıyorum.ne zaman bırakmaya çalışsam kendimi kandırıp yeniden içiyorum ve içtikce kendimden tiksiniyorum.sigara parasını biriktirmesem de daha kaliteli bir şekilde harcayabilirdim sigarayı boşver çakmak paralarını biriktirsen deli para yapar.

müslümanlıktan sıkıldım nasıl çıkabilirim

Kelime i şahadet'i tersten oku.

motosiklet kullanan erkek

Ben erkek halimle trafikte araba sürerken geriliyorum nasıl motor kullanıyorsunuz takdir ediyorum, cesaretlidir kendileri.

anne

Sevgi ve saygımın sonsuza kadar süreceği insan.her ne kadar belli edemesemde çok seviyorum.

sobalı evin artıları

sobanın gözüne patates atıp o patatesi doğal tereyağı ile yemek ve sobanın tavana çıkardığı yansımaya bakmak favorimdi.

ideal uyku süresi

Birazdan uyurum ne zaman uyanırsam ideal uyku sürem odur.

alkol alınca bastıran uyku

özellikle de şarap içtikten sonra uyunan uyku çok tatlıdır.

yüz üstü uyumak

ben değilim deli gibi yatıyorum resmen kafamın yastığa sürtmediğim köşesi kalmıyor en rahat pozisyonu bulabilmek için.

kol gibi sıçıyorum ne yapmam lazım sözlük

Kol gibi yemeyi bırak.

aklına ilk geleni yaz

Çok erken uyandım yeniden uyumalıyım.

direksiyon sınavı

3 seneyi geçti ben bu sınava gireli, bir tekli içip sınava gidiyorsunuz ve sınavı rahatlıkla geçiyorsunuz bol şans.