bugün

gözümden perde kaldırıldı ve insanların gerçek yüzünü gördüm. gerçekle yüzleşmek ve gerçekleri kabullenmek çok acı verici, hala bununla mücadele ediyorum. umarım başarabilirim.
Derman olabilecekmisiniz niye soruyosunuz?
türkiye' de yaşamak.
yalnızlık ve ekonomik sıkıntılar üstüne robotlaşmış bir yaşam.
Para ve sevgi.
Beni sevmeyecegini bildiğim bi adama aşık oldum. Tüm gün aklımda, onun aklında olmayışımsa içimde kanayan yara.
uçamıyorum.
YalnıZım dostlarım yalnızım şimdi.
insan olarak dünyada var olmanın hüznü içerisindeyim. keşke bir ağaç olsaydım, gövdem bir okul sırası yapılsaydı. üzerimde adam olacak çocuklar dirsek çürütseydi, ilim öğrenseydi bilim öğrenseydi...
yaşım 33.
28 yıldır hastalıklarla uğraşıp çocukluğumu yaşayamadım.
gençliğimde aynı şekilde geçiyor.
9 yıl diyalize bağlandım ve 8 yıllık böbrek nakilliyim.
idrar yolları tıkanıklığı nedeniyle 8 yıldır idrar sontası ile yaşıyorum.
ameliyat için onca hastane gezdim.
böbrek nakli olduğum hastane özel bir hastane. ameliyat için 28.000 lira para istedi. Bu parayı ödeyebilecek imkanımız yoktu ve Ankara şehir hastanesini tavsiye etti.
aşh de ameliyat için işlemleri için uğraşıyorum.
bu zamana kadar hiç çalışamadım. sonda yüzünden işe giremiyorum.
bu yaşımda ailemden para istemek ve çalışmamak kahrediyor.
yarın Ankara şehir hastanesine gideceğim. inşallah doktorum ameliyat için yatış kararı verir.
Ben inanıyorum yarın aşh'deki doktorun sana yatış kararı verecek ve sende her erkek gibi ilk maasinla annene yemek yedirmenin gururunu hissedeceksin inşallah ben seni seviyorum sana da inanıyorum bunu da moral olsun diye değil samimiyetimle söylüyorum
Dertlerimi bir kenara koydum. Derman olabilir miyiz diye dusunelim. Oyle allah kitap kasmaya gerek yok. Iste her sey ortada.
Bazı Sözlük yazarlarının dertlerini okuyunca benimki de dert miymiş ya dedim kendi kendime. Yok dert filan.
Sunu farkettim ki ben kimin derdinde yanindaysam kendi derdimde yalnızım.

Harbiden abi neden boylesiniz. Tamam ben zaten bole aglak bir tip değilim genelde konuşmam dertlerimi. Kendi kendime hallederim. Ama yani insan bir nasılsın lafını bekliyor biliyorsun iste sıkıntıdayım. Bunalima girdigime inanmazmis ben gamsizmisim. Yav gamsizimda taş mıyım. Bir.mesaj bir alo beni taniyorsan zaten kafa acmayacagimi bilirsin. Yemin ederim su sehirden de insanlarindan da bıktım usandim lanet gelsin ya.
Hayatın kendisi. Bıktım vallah.
üşütmem nedeniyle hasta olmam. 2 gündür yatıyorum.
izlemediği bir filmi açar gibi, özlemediği birine rastlar gibi, gizlemediği bir şeyi bulur gibi...istemediği hayatı yaşar gibi bir dert.
uzun zamandır kavga, dövüş, stres yaşamadım. canım kaos çekiyor. ama eriniyorum.
ikidir gözümde arpacık çıkıyor. yaklaşık üç hafta önce sağ alt göz kapağımda çıkmıştı. şimdi de üstte çıktı. acıyor.

https://youtu.be/OXD8kmMqxC4

lütfen seri ilgi.
zamanında yapamadıklarımdandır.

(bkz: zamanında yapılamamış bir şeyin içe dert olması)
işsizlik arkadaşım işsizlik. Hala bir baltaya sap olamadım. Acaba diyorum bu fakir iş bulursa Türkiye'nin işsizlik sorunu çözülür mü. Çünkü en işsiz benim de. Bilemiyorum.
kapı içlerini de doldurmam lazım ama 4k tl diyor. 4k tl ne ya? alpine dedik, bağrımıza bastık da anasının namıymış kardeş.
tükürseydim bu hayata.

bu kip kullanımına bayıldım artık ben de kullanacağım maalesef. tükürseydim.
enfeksiyon oluşup böbreğimin çalışmaması nedeniyle doktorum yarın hastanede yatış kararımı aldı.
maddi yönden sıkıntıdayız.
para isteyebileceğim kimse yok. kara kara düşünmekteyim.
intihar ettirecek bana bir gün de hayırlısı, bilemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar