bugün

inşaat banyo yaptı usta.
ben, poseidon, noel baba ve ömer seyfettin eşli batak oynadık.
stajyer
Güne yüksek dağlara doğru şarkısını dinleyerek başladım.
D&R mağazasında son kalan koliva albümünü aldım, geç olsun güç olmasın...
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
Hiçbir şey yapmadım. Sadece uyudum. Sabaha kadar uyuyamadım, çok şey düşündüm. 7'de yattım. 12'de kalktım. 2'de tekrar uyudum, şimdi saat akşam 7, kalktım. Yarım saattir ayaktayım ve uykum var.
Üzgün olduğum zaman vücudum kendini hep böyle uykuya alır. Aşırı halsiz olurum, yemek zaten çok yemem normalde, öyle tüm gün uyurum.
Çocuklara resim ve heykel dersi vermek.
Sadece kan vermek için bursaya gitmek. Boşuna erken uyanmak. Öğleden sonra mal gibi dolaşmak.
Oturdum. Oturdum. Oturdum sonra yine oturdum.
Uyanıp yemek yemek,lisans ve gelecek planlaması yapmak,daha sonra telefona girip internette dolaşmak.
Yapamadıkları yanında bir hiçtir.
bol bol alışveriş.
Arkadasimla bulusup carsida biraz gezdik.sonra yemek yedik sonra yine gezdik. Süper bir gündü..
iş dönüşü komşu amcanın ısrarlarına dayanamayıp, tıklım tıklım dolu olan otobüse bindim. adam iyilik yaptığını, paramın olmadığını o yüzden ayakla gidip döndüğümü sanıyor. kalbi dayanmadığı için ne zaman yolda görse, "gel gideceğin yere kadar götüreyim, para verirsen bozuşuruz" diyor. adamın sayesinde beleşçi oldum resmen, hoş hiç oturduğum yok hep ayakta duruyorum ..
Çalış çalış çalış...
Çalıştım daha çok çalıştım. Emir aldım, emrettim. Bugün de sistemin kölesi oldum.
8 km cardio ve sonra yürüyerek motoruma parça almaya gittim. yorgunum yorgun.
Dip köşe temizlik yapmak.
ali suavi ödevimi yazmaya başladım. belim ağrıyor. hocam beni yarın çeşme'ye sürüklemek derdinde. ödevi bir an önce bitirmem de gerekli. okullar kapandı, ben hala niye ödevle uğraşıyorum lan?!

cevap veriyorum: tembellikten.
Temizlik. gün boyu temizlik. Çılgınlar gibi temizlik. Hunharca temizlik.
deli gibi nargile içtim aq.
önce 3lü koltuğa yattım sonra 2ye geçtim şimdi yine 3lüdeyim.
uyumak bilgisayar oynamak entry girmek oturmak iftar yapmak kitap okumak lys çözmek oturmak entry girmek....
bol bol film izlemek.
sözlüğe girdim. sadece sözlük çünkü gün yeni başladı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar