bugün

sakallıyken gökhan türkmen sakalsızken volkan demirele benzetenler var.volkana benzemektense sakal bırakmayı tercih ediyorum.
mahallenin en dişli horozuna benziyorum. inanmayan tavuk kılığında bizim mahalleye gelsin. *
ben değil de elvis presley bana benziyormuş. feysbuktaki arkadaşlarımın yalancısıyım, haberim olmadan yorum yapmışlar.*
myheritage com'a göre;
(bkz: hrithik roshan)
(bkz: richard gere)
eşim benzerim yok.*
justin bieber'e benziyorum .
saçlarım filan öyle , evet liseliyim.
sözlük kırmızı halıya dönmüş, hey maşallah.
(bkz: rachel hurd wood)
saç-göz-burun benzerliğinden dolayı sanırım, ben pek benzetmem ama enteresan tabi.**
beyonce, adriana lima kırması olduğumu dile getirdiler hep, onların yalancısıyım.

(bkz: Yazarların benzetilmek istediği ünlüler)
reenkarnasyonunda ünlü veya önemli biri olduğunu bildirir ya insanlar, burada da öyle olmuş, aramızda orantısız ve çirkin yokmuş. ohh artık rahatça paris hilton'un bana benzediğini söyleyebilirim!
bi kere ufakken küçük iboya benzetmişlerdi. benzeteni iskeleden fırlattım. daha da kimse benzetmedi.
behzat, harun, akbaba. bu üçünü birleştir ben lan işte. ciddi söylüyorum lan.
(bkz: deniz arman)
(bkz: karl urban)
hiç kimse yok be sözlük bari ben ünlü olayımda oğlum sözlüğe yazınca çok zorlanmasın.
hiç alakasın ve anlam veremediğim şekilde (bkz: taylor lautner)
şimdi ben buraya çok güzel ünlü bir hatuna benzediğimi yazar, sözlükte pirim yapardım ama aranızda beni tanıyanlar var yapamıyorum.

hiç bir ünlüye benzemiyorum be sözlük. yıldızlar geçidi gibi olan şu sayfayı okuyunca kıskandım hepsini.
geçen biri ''emre aydın a çok benziyorsun abi'' dedi sonra ''hadi lan gerçekten mi?'' diye sordum.''şaka yaptım abi alakan yok'' dedi ''tıhhs'' gibi ses çıkartarak güldü .şaka bir tarafa kutsi denilen sanaçıya çok benzetildim şimdiye kadar.
(bkz: megan fox)
(bkz: charlie hunnam) ben ona benzemiyorum, o bana benziyor.
a,e,ı,i.
(bkz: cevat kurtuluş)
nihat doğan değildir.*
sadettin kaynak.
(bkz: behzat ç)

tip, karakter gibi konularda uzaktan yakından alakam olmasada isim benzerliğimiz var, yani en azından bir harf ama en öenmli harf; selim ç., harbiden ç ile başlıyor soyadım.