bugün

Sözlük yazarlarının giydiği bayramlıklarıdır. Hadi ben kaçar mezarlığa.

(img:#1461369)
her zamanki gibi haşortmandır.

görsel
görsel
görsel
bayramlık yok iş kıyafeti var. keten pantolon ve gömlek. kısa kollu. ankara'lıyım ve babayım. ne bekliyorsunuz ki?
Hugo boss gömlek ve hugo boss hardal rengi keten pantolon. Altına da siyah ayakkabı. Boss biraz pahalıydı ama olsun.

görsel
renkli pantolondan nefret ederim.
Sözlüğün iyice çocuk parkına döndüğünün kanıtı olan bayramlıklardır.
ne yapalım çocukluğuma yetişmedi ki bu icat.

görsel
(img:#1858163)
Bana her gün bayram.
Her zamanki gibi kem göz ve nazar var üstümde. Bunlar dışında bir şey giyemiyorum.
bu sene yoktur aslında şimdi düşündüm de benim uzun süredir bayramlığım yok. sülalenin hayırsızı olduğum için bayramlarda sadece babaanneme gidiyorum e ona giderken de normal bir kıyafetimi giyiniyorum.
Yok eski ne varsa onu giyiyorum zaten hava sicak günde 2 defa üst bas degistiriliyor.
(img:#2031894)
Dünden hazırlanmış bayramlıklardır.

Giysek de evdeyiz pijamayla devam.
Bugün için kendime yeni pijama takımı aldım.
Is elbiselerimi giyip işe çıkmak.
Siyalh pantolon ve gri tişört.

görsel
(img:#2056380)
polo marka tişört.
amele Kası içeren kıyafetimsidir.
ancak Uludağ sözlük'te beğenilecek kasımsılardır.

herkesin kendini kıskandığını zanneden bir yazarımsıya aittir.
anlaşılan ilgiye muhtaç kasımsılardır. hatta öyle muhtaçtır ki Uludağ sözlük'te alakasız bir başlığa atılır.
tişört ve pijamadır.

ha bir de belki dışarı çıkarım pantolonu var.
gay olunsa bile düşülmeyecek kasımsılardır, pardon bayramlıktır. neyse arayan bulur derler, aramaya devam et, bulursun belki.
başarılı olduğu zannedilen komik duran kasımsılardır, pardon bayramlıktır. başarısızlığını ısrarla kabul etmez de. öyle ki kıskançlıktan eşcinsellikten dem vurur, ne alakaysa.

çok enteresan.
Bayram namazında tüm cemaati baştan çıkaracak gibi duruyor.
güncel Önemli Başlıklar