bugün

allah adına başlık açıp durmayın, inanmıyorsan saygı duy inananlara.
biraz adam olun lan!
Düzenli beslenmeye özen gösterin, makarnayı 15 kuruş ucuza gelsin diye Le'Makarna almayın. Sonra beyin beslenemeyince gelip saçmalıyorsunuz. Yapmayın anam, yapmayın gülüm.
Her boka eksi vermeyin yazısı güzel olup da yazarı sevmeyip eksilemeyin.
Bu gece uyumamanız gerekiyorsa, "ayakta kalmalıyım başka çarem yok." Diyorsanız fakat uyku bastırıyorsa show tv'ye bi' bakıp hayatınıza devam etmeye çalışabilirsiniz.

-bu ülkede Bülent ersoy diye bi' gerçek var. Gerçek di mi? Hala bana oyun oynuyor olabilirsiniz, hiç kızmam; gösterin kamerayı paşa paşa sallarım elimi.
Uykum vardı sözlük; ben de insandım. O son zapı yapmayacaktım; hatayı en başında yaptım ben; bu nasıl bir görüntüdür; piskolojim altüst!

Not:ekranda gördükleriniz kalıcı hasar yaratabilir**; çocukları ekrandan uzak tutalım. Tutmayanları uyaralım.

Lanet olsun sana kadınadam! Zayıflasan ne zayıflamasan ne?! Öldürür müsün sabaha mı bırakırsın arkadaş! En iyisi beni alalım bu gezegenden.
Hayatınızda herşey yoluna girmiş gibi gözüküyorsa, her an o yol size girebilir. dikkat edin.
Atatürk, Osmanlı, Dinler, siyaset, kürtler ve futbol dışında entry girin artık. Bunların dışında koca bir dünya var. Koskoca sözlükte bilgi içerikli entry sayısı % 1.
yarın pazartesi benden söylemesi iyi geceler...
arkadaşlar konu çok önemli. malum, kış geldi. soğuk havadan korunmak amacıyla, araçların motorlarına sığınan hayvanlar olabilir. Bu sebeple aracınızın motorunu çalıştırmadan önce lütfen lütfen kaputa vurun.

http://imgim.com/7459incif6140404.jpg
lisaaaa adlı kızla mesajlaşırken dikkat edin, karıştırmayın. bunun lisaaa sı var. lisaa sı var. lisa olanı var. var oğlu var amk. lan lisaann bile var. ben birine teklif ettim. 4 ü birden ha siktir dedi. aman dikkat beyler.
Lütfen Nesil savaşı yapmayın. Çocuk gibi oluyorsunuz.
dertleşecek biri lazım bana okuldan darbe yemiş 5 tane bütünlemeye kalmış birini dinleyecek.
lütfen çok aşağı seviyelere düşmeyin, geriden bakınca ne kadar çirkin göründüğünüzü bilseniz, toparlanırdınız. evet.
sınıfta deney yaptırırken sınıfı hayvanat bahçesine çevirmeye kalkmayın. kedinin, köpeğin, kuşun sınıfta işi yok.

(bkz: türk eğitim sistemi)
(bkz: kötü öğretmen)
(bkz: kim ki bu).
sevdiklerinizi ziyaret etmek için mezarlığa gitmeniz gerekmiyorsa, oturun bir daha şükredin.
sırf sözlükte tutunmak ve iki fazla beğeni almak için insanların kutsal değerlerine ve özellerine hakaret edip küfürler yağdırmayı, cinselliğin "ırzına geçmeyi", okuduğu veya internetten devşirdiği iki satır din ve tarih bilgisiyle dini ve tarihi eleştirmeyi vs. yazar olmanın "şiarından" sanmayın. kendinize başka eğlenceler bulun. ne bileyim gidin misket, körebe, çelik çomak gibi oyunlar oynayın mesela.
ya bi susun.
bol bol seks yapın ruhu tatmin etmenin başka yolu yok.
ne sinirlen, ne üzül. mutlu, cıvıl cıvıl neşe saçan insan ol hep. insanların da seni böyle sinirlendirmesine ya da üzmesine izin verme. Mutluluğu hak eden sensin onlar değil.
gökyuzune aşık olun bol bol seyredin.
gerçekkelmeyeceğini bildiğiniz hayalleri kurmayın.
Biraz gerçekçi olun.
Hayatta keşke dememek için aldığın kararları bir çok kez gözden geçir. Sonra pişman olup keşke deyip üzülme. Birde ne olursa olsun hayatınızdan çıkardığınız bir insana kötü gözle bakmayın kötülüğünü istemeyin. Hatta uzaktan uzaktan ona yardım edin iyi olmasını isteyin. Hayat çok kısa bir kere geleceğiz o yüzden kalp kırmayın. Bu kadar şey demişken özür dilerim kırdığım insanlardan.
Ampteq kullanmayın kullandırtmayın.
keşke demeyin. olasılıklara bağlı kalmayın.
cesaretli olun.
sonunda ya belki dersiniz ya da başardım.
ama keske'nin dönüşü yoktur.