bugün

herkesin her dediğine inanmayın. burayı da ciddiye almayın.
akıllı olun oğlum. (bkz: recep ivedik)http://www.youtube.com/watch?v=gcQVTHpoWYA
başlık altında aslan kesilip özel mesajda tavşana dönmeyin.
biraz entelektüel şeylerden bahsedin ne o öyle sürekli am, göt , meme abazan olmayın artık.
öyle kasmayın kendinizi bilgi içerikli entryler girmek için ya da birşeyler anlatabilmek için.

sağa sola sataşın. yetmezse nickaltlarında bulaşın insanlara. bol bol küfürlü entryler girin. kadın-türk-kürt, laik- başörtülü filan dinlemeyin. kadınlara ağır iftiralarda bulunun. vallahi sizden kıymetlisi olmaz. öyle içi boş bir popülariteniz olur, gece sarılır yatarsınız.*
sinirlerinizi yıpratmamak adına sözlüğü çok da ciddiye almayın. cahil ve ukala insanlar her yerde olduğu gibi burda da çok ve bu sinir bozucu.
bi kaç nesil önce olunca bir yerleriniz kalkmasın, karşınızdaki kişi sizin asla yapamayacağınız şeylerinden üstesinden gelebilmiş birisi ihtimalini unutmamak gerek.
karbonhidratı kesin , spor yapın ve sigarayı da bırakın . sağlıklı yaşayıp yaşam kalitenizi yükseltmeye özen gösterin .
başınızı sözlükten biraz kaldırıp gerçek hayatı yaşayın, sözlük kaçmıyor ama hayat ellerinizden akıp gidiyor.
*
hayat kısa. sevin,sevilin,mutlu olun. doya doya yaşayın. yarın her şey için çok geç olabilir.
Dondurmayı ısırarak değil yalayarak yiyin.
yazar olun, akıllı olun, efendi olun.
bırakın bu saatte entry kasmayı, bir eş bulun la kendinize yeri geldi mi dır dır yapacak yeri geldimi arkalayacak birini bulun çıkın bi hava alın dışarıyı soluyun la benim gibi pc başında çürüyüp kalmayın
(bkz: sözlük çok kötü bir şey)*
--spoiler--
imkansizligin kekremsi tadindan trollere + amerikalıların bir lafı vardır. bilir misiniz?
trollerden imkansizligin kekremsi tadi'na - söyle acaba nedir nedir nedir?
imkansizligin kekremsi tadi'ndan trollere + fuck you.
--spoiler--
iyi geceler mesajı atabileceğiniz birisi var hemen atın. Hatta uzun uzun mesaj atin. Belki sizden mesaj bekliyordur.
Eski sevgilisinden bahseden biriyle gelecek planı yapılmaz. Yapmayın.
yazarlara verilecek en güzel tavsiye şudur; yazdığınız entrylerden yaşınızı belli etmeyin.
"yazarların nickinden ebesinin tahmini" bu nedir yaa, bir ilerleyin arkadaş.
öncelikle kendinize dikkat edin. havalara aldanmayin. cok sizlanan birisi değilim fakat şuan hastalık başlangıcı geçiriyorum, ben çekiyorum siz çekmeyin.
kalkın dua edin, tövbe edin, af dileyin. uzun uzun anlatıp da içinizi sıkmayacağım. "ben affedilmem ki." diyerek allah'ın rahmetinden umudu kesmeyin. benliğinizi, egonuzu atın bir kenara. gidin yalvarın.
mesela ne yazarsak yazalım türkçe' yi kanırtmadan yazalım. Dilimiz güzel, kullanalım kullandıralım.
çok sevmeyin, nefret edersiniz...
hayal kurarsanız, hayal kırıklığı yaşarsınız. hayal kurmayın!
--spoiler--
ağzınızda sakızı şişirip şişirip arsız arsız patlatmayın.
--spoiler--
gece 00dan sabah 05e kadar sozlukte takilan kizlarin hic bu kadar merak edilecek - asil amaci - yoktur.

yeter artik ha .

gb
redbull'u ayranla karıştırıp içmeyin. tadı güzel olmuyor.