bugün

sevgili binali yıldırım'ın avukatlarının şikayeti ile xxxx c.başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamedir.

tamı tamına 140 sayfa olup, içlerinde şahsımın da bulunduğu pek çok uludağ, ekşi, inci ve itüsözlük yazarının adı geçmektedir.

avukatların şikayetine istinaden birbirlerini hiç tanımayan bu yazarlar, "organize suç örgütü kurmak" suçundan dolayı ifade verip gerekli görülürse mahkemeye çıkacaklardır.

hepimize hayırlı uğurlu olsun şimdiden.
iddianameye konu olan en az 45-50 yazar var, bunların verecekleri ifadeler ile iddianame yaklaşık 500-600 sayfa olarak mahkemeye intikal eder.

yani biz daha çok gider geliriz.

ben 2. defa gidiyorum, daha hiç ifadeye gitmeyenler var, bunlar bulunacak, ifadeleri alınacak, mahkeme kurulacak...

çok gider geliriz...çok...
içinde yer almazsam isyan çıkaracağım iddianamedir.
ilk defa bi listeye girebildiğim için sevindiğim iddianamedir. Gerçi girdim mi o da belli değil.
(bkz: sazan avi) diyecem ama olmaz çünkü şikayetçinin adını açık açık yazmış.
Eğer böyle bir şikayet yok ve bu uydurma bir haberse yazara şimdiden geçmiş olsun.
simdiden bazilarinin etegi tutusmus.

uzulmeyin, ceza evine girerseniz sigara, ic camasiri, esortman, terlik yollarim. arada mektup yazar hal hatirinizi sorarim.

haydi gecmis olsun simdiden.
hazırlık soruşturması nedir? iddianame nasıl hazırlanır bilmeyen sözlük yazarlarını bir hayli korkutan durumdur. efendim iddianame savcının önüne gelen bütün delilleri bilgileri toplamak amacıyla gerçekleştirdiği hazırlık soruşturması aşamasından sonra mahkemeye sunacağı yazıdır. bunun için hakkınızda kamu davası açılması maksadıyla bir şikayetin ya da kamu hukukundan kaynaklı savcının re'sen harekete geçmesini sağlayacak bir durumun olması gerekir. savcılık şikayet ya da kamu adına işlem yparken bir hazırlık soruşturması sürdürür. bu soruşturmada teknik ve fiziki takipten ilgili şahısların ifadelerinin alınmasına, adreslerinin tespit edilmesine kadar bir çok aşama vardır. bunlar öyle kısa zamanda olacak işler değildir. kaldı ki öyle ya da böyle hazırlık soruşturması esnasında sizin illa bundan haberiniz olur. gelmeyin şu sazan avına artık.
ilginç durumdur. Sonra diyorsunuz niye ciddi yazmıyorsun niye böylesin. Bu ülkede ciddi olunur mu arkadaşlar? Lütfen. Evet.
hayatında ilk defa hakkında iddianame çıkan bir ergenin bin kere aynı şeyi dillendirmesidir. çok da sikimde değil afedersin. adam gibi yazmasını öğrenin.
Ifade ozgurlugune vurulan darbedir.
Neyse her turlu hakliyiz. Belgeli konustuk zamaninda.
Protest 'in akp yalakasi olmasının ardındaki gercek buymuş demekki. Asıl kafamı kurcalayan sorunsal, protest bu mahkemeye sevkedilme olayını herkesten önce nasıl duydu? * o değil de ben var mıyım lan acayip merak ettim.
protest sanayici'nin hunharca trollemesi gibi geliyor, en fazla acaba gerçekten dönmüş mü diye mülakata çağırmışlardır.
uludağ sözlük için gurur tablosudur.

demek ki sözlüğü sikleyenler de var halen. hem de 140 sayfa.

meme demiştim ben onu da yazmışlar mıdır ki la? *
akp döneminde gerçekleşmiştir.

ayrıca uydurma bir haberdir. yani uydurma haber akp döneminde gerçekleşmiştir.
içinde olabilme ihtimalimin olduğu iddianame. beni ahlak şubeden çok çağırmışlardı da hiç cumhurbaşkanına hakaretten yargılanmamıştım.
sonuç kısmı muhtemelen şu şekilde olan iddianamedir;

SONUÇ

Dosyamızda mevcut tüm delillerin değerlendirilmesi sonucu uludağ sözlük terör örgütü yapılanması adı altında oluşuturulan örgütün bir çok alanda örgütlenmesini tamamladığı, örgütün yönetici kadrolarının (başta zall mahlasıyla bilinen kullanıcı ile) toplumda ve devlet kademelerinde önemli görev ve mevkilerde bulunmuş kişilerden oluştuğu, amaçlarına ulaşmak için hertürlü kanun dışı yolları kullanmayı prensip edindikleri, amaçlarına ulaşmak için gerekli silah mühimmat ve diğer malzemeleri kolaylıkla temin edebildikleri, internet ve diğer teknolojik araç ve gereçleri ustalıkla ve bir o kadar etkili şekilde kullanabildikleri gibi devletin çok gizli belgelerini de ele geçirdikleri ve örgütün amaçları doğrultusunda kullandıkları, birçok şüphelide devlete ait gizli bilgi ve belgelerin bulunduğu ortaya konulmuştur.

uludağ sözlük terör örgütünün amacına ulaşabilmek için Danıştay Suikastını gerçekleştirdiği gibi birçok suikastı da planladıkları ele geçirilen belgeler, iletişim tespit tutunakları, bir kısım şüpheli ve gizli tanık ve çok daha gizli tanıkların beyanlarından anlaşılmıştır. uludağ sözlük terör örgütünün bu tür eylemler için sabıkalı ve suça meyilli insanları Kuvay-ı Milliye Derneklerine üye yaptırdığı, bununla yetinmeyip ateist, aktroll, troll ve kemalist hatta laik ve laikçi bir çok yazarı ve bu tür insanlan derneklerde toplayıp çeşitli rütbeler ve sözde askeri görevler verdiği, basın yayın kuruluşlarını, mafyayı ve terör örgütlerini kontrol altına almaya çalıştığı belirlenmiştir.

Sivil toplum kuruluşların üst düzey yönetimlerinde örgütlenerek bu kuruluşları amaçları doğrultusunda sevk ve idare etmeleri (inci sözlük ve sızmalar dahilinde ekşi sözlük isimli internet siteleri), yukarıda belirtilen medya mafya ve terör örgütleri üzerindeki etkileri dikkate alındığında anılan, örgütün her yönüyle hükümetleri devirip yönetimi ele geçirmeye elverişli olanaklara sahip oldukları anlaşılmıştır.

Örgütün, mafyayı ve terör örgütlerini tasfiye etmek yerine yeniden düzenleyip organize ettikleri, kendi amaçları doğrultusunda hareket edecek kişileri bu oluşumların yönetimine geçirmeye çalıştıkları tespit edilmiştir.

uludağ sözlük terör örgütünün Türk Silahlı Kuvvetlerinde gizlice yapılandığı, klavye vasıtası ile sat, sas, sar, bas, koş, itele, tükür, saçını çek gibi askeri teçhizatlı 100 ve fazla tuştan oluşan, ergonomik ve ergonomik olmayan, türkçe ve q şeklinde sınıflandırılan, seri tuş basımına sahip 3 ve daha fazla tuş takviyeli mouse destekli askeri amaçlı teçhizatların kullanımı vasıtasıyla devletin birçok birimine de sızmaya yönelik amaç ve faaliyetlerde bulundukları anlaşılmıştır.

Yukarıda izahı yapılan açıklamalar doğrultusunda, uludağ sözlük terör örgütünün, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetine karşı halkı silahlı isyana tahrik ettiği gibi, cebir şiddet kullanmak sureti ile Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini cebren ortadan kaldırmaya teşebbüste bulunduğu, amaçlanna ulaşmak için kontrolü altında bulunan medya ve sivil toplum kuruluşları vasıtasıyla ülkede kaos ve iç çatışma ortamı oluşturmaya çalıştıkları, oluşacak gerginlik ortamından faydalanarak, görevde bulunan hükümetleri çalışamaz hale getirip, nihai olarak ordu içerisinde kendilerine destek vereceklerini umdukları askeri şahısların yardımı ile yönetimi değiştirmek amacıyla hükümeti yıkmaya teşebbüs ettikleri,

Dosyada mevcut uludağ sözlük terör örgütüne ait olan örgütsel içerikli dokümanlardan, suikast planlarından telefon görüşmelerinden toplu gösteri yürüyüşü ve protesto eylemlerinden açıkça anlaşılmıştır.

tiz kelleleri vurula...
kesin adım çıkar amk.

sevgili binali bey amca; vallahi, billahi ve de tillahi ben çok ak partili(bakın akp demiyorum) bir vatandaşım öyle ki 2015 yılında dahi ampül kullanıyorum.

bu ulu sözlük denen kodumun mecrasında bulunma sebebim tamamen ak parti'mizi ve sayın ex başbakan ve yeni cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan ve nazarında sizi savunmaktır.

bu pislik sürüsünden mütevellit ortamda yaptığım ak parti karşıtı yorumlar tamamı ile trollük yani; ak parti'mize sempati toplamak amaçlıdır.

yani millet baksın desin ki, yahu şu muhalifin dediğine bak, bunların inadına ak parti'liyim desin amaç tamamı ile budur.

örgüt falan filanla da işim olmaz ben sözlükten kimseyle mesajlaşmam bile.

gizli ak partililer vermesin mahkeme ifadesi, bizi karıştırma bitanesi...

olma mı ?

bu arada sayın bakanımı ayrıca kutluyorum türk intenet aleminin bile af buyurun ziklemediği bir siteyi adam yerine koyup türk mahkemelerine bakan sıfatı ile taşımıştır.

valla büyük adamsınız...
(#30468877).
Ülkücü gibi görünüp milletin desteğini alan bir protest zatın arkasına büssürü yazarı sürükleyip üstüne bir de kendisinin ak partili çıktığı iddianamedir. Valla keriz parası diye buna denir işte.