bugün

Sanmıyorum, ama sözlük kızı olduğu içün değil.
enişte olabilir.
senden kasap oluyorsa sözlük kızından hayli hayli anne olur zannımca.
içine boşalırsan neden olmasın.
anne olmak istiyorsa neden olmasın?
Sorun mu bu şimdi?
Baksana çocuğum olsun ama babası olmasın diyor. Beni döllesin gitsin diyor.
iğrençsiniz.
Neslinize tüküreyim.
anne ne ki ; babaanne bile var sözlükte.
Sözlükte yazsa ne olur yazmasa ne olur. Olum ayılın lan artık insanlar gençlikte gününü gün ediyor sonra hataydı duruldum ben olgunlaştım diyip işin içinden çıkıyor. Ya da yalan söyleyip hiç bir şey yaşanmamış gibi davranıyor. Güzel güzel sıradan aile hayatına yöneliyor. Masum olan kimse yok. Uyanın.
teknik olarak mümkün olsa da, bunların yetiştireceği çocuktan çok da bir hayır gelmez sanki.
annelik içgüdüseldir, sözlük mözlük hikaye.
(bkz: Afedersin ama sorunsalını sikeyim). Evet.
Olur fakat meme, göt möt sergileyen birkaç kişiliksiz var. Onlardan olmaz.
sözlük erkeğinden olurda kızından olmaz mı olur bence.
Aylık döngüde ovulasyon gerçekleşiyorsa, lh fsh estrodiol hormon düzeyleri normal seyrindeyse, tüpleri de açıksa; ayrıca baba adayının gelen semen içerisindeki sperm hücrelerinin sayısı ve kalitesi yüksekse işin biyolojik kısmı olur.
Olur. Annelik içgüdüsü doğuştandır. Yavrusunu korur kollar. Istisnalar psikolojisi bozuk olanlardır.
sözlük kızlarının yazdıklarına ve yaşam biçimlerine bakılırsa pek de mümkün olacağını sanmadığım sorunsaldır. bunlarla sevişilebilir ama ahlaklı ve ülkeye faydalı bir evlat yetiştirebileceklerini pek sanmıyorum.
Neyse ki anne olduğum genç yaşlarımda sözlük mensubu değildim. Yoksa nasıl olacaktım, resmen Allah korudu.
Pek sanmıyorum.
(bkz: ne biçim başlıklar bunlar)
Asıl sorulması gereken (bkz: sözlük abazanlarından baba olur mu)
bu tarz sorular soranların çocuğuna olmaz. şahsen evleneceğim insanda zeka pırıltısı ararım. doğacak çocuğun kapasitesini bir hıyar uğruna piç etmeye gerek yok neticede değil mi? genetik diye bir gerçek var.
Denemek lazım. Var bi hayalimiz. Evet.
cevabı ne yazık ki hayır olan sorunsaldır. bunlar bırakın bir çocuğa ahlak ve erdem aşılamayı kediye kumuna sıçma eğitimi bile aşılayamazlar.
"senin annenden olduysa benden haydi haydi olur." diyesi geliyor insanın.

ama malum sözlük... susuyorsun tabii.
sözlük kızları ilk önce koca bulsunlarda sonra anne olurlar mı olmazlar mı orasını bilemem. evde kalmışlar kulübü gibi sözlük entrylerine bakın yakışıklı erkek felan peşindeler sanki instagram bura.

evlenmeye bir enayi bulurlar kandırırlarsa niye olmasın diyorum. okuyup sinirlendiniz mi qı. dost acı söyler evlenmeyi düşünmeyenlere lafım yok.