bugün

(bkz: hayallerle yaşıyor bazı ibneler)
hayırdır inşallah olayıdır. hayır 5 yıldır sözlük kızlarıyla ilgili gördüğüm tek optimist başlık bu.
karsiliksiz bir iddiadir efenim..

(bkz: var mi boyle bir sey)
entry girdikten sonra dakka başı f5 yapıp mesaj geldi mi acaba diye kontrol eden yazar beyanı.
(bkz: kırk yıllık yavşağım böyle yavşama görmedim)
(bkz: bayan yazarlara yavşamak)
sözcük fetişisti beyanı.
+ ahah güldürdün sayın yazar
-
+ güzel yazmışsın cidden
-
+ lan ahhaha
-
+ sanırım alımlı ve seksisin
- evt
+ gideyim o zaman ben
- bb
kelimelerden fiziksel tespit yapabilen ultra mega zekalı sözlük yazarlarının olmasıdır. ben sözlüğün hiçbir yerinde yazarlara ait fotoğraflı kimlik göremedim.
erkek yazarların aynaya bakmadan sözlük kızlarına giydirdiği başlıktan öteye gitmeyecek olan başlık.
(bkz: ay hoşt ulan)
inandırıcı olmayan önerme. inandırmak isteyeni pmye bekleriz efenim.
biraz doğru lakin çokça yanlış olan kelamdır.

doğrusu: '' yalnızca bir sözlük hanımının çok alımlı ve seksi olmasıdır'' ki bunun kim olduğunu zaten biliyorsunuz.
sözlük erkeklerini çaresiz bırakan,acı içinde kıvrandıran,ah keşke bize baksa biri dedirten durumdur.
benim johnny depp, brad pitt, kıvanç tatlıtuğ olabilmem kadar imkansız durumdur.
yürümeyi geçip depar atmaya çalışan evlendirme programı dedesi vari yorumlar gördüğüm başlık . işe yarıyorsa komik , işe yaramıyorsa da komik
öyle miymiş dedirtir.
Lan kız varmı bu sözlükte. inanmam.
umarım öyledirler dedirtecek söylem.
(bkz: Hadi canım yok artık)
bakmayın kızlar böyle söyleyenler yok çirkinler yok korkaklar diye başlıklar açıyor sonra kaçıyor, (bkz: burda böyle söyleyenler orda neler derler)

kurtlar vadisi pusu dikkatli olmak lazım.
(bkz: olta)
ağızdan da öpüşüyodur bunlar o zaman.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
gerçekten öyleler bende anlayamıyorum neden öyle olduklarını. bi gün baktım sınıfta çok tatlı bi kız var lan neden fark etmedim ben bunu demeye kalmadan kız gözlükleri çıkardı ve benim için tüm havası gitti.