bugün

son derece normal bir davranış. ya napacadı. sözlükteki şişko, kel, çirkin erkeklerden mi hoşlanacadı.
SÖZLÜK KIZLARININ sorunudur. belki iyi kalpli yarmaları beğeniyorlardır olabilir.
(bkz: #44172065)
hiç.

gerçi yakışıklılar da güvenilmez oluyor.
orta yakışıklı/çirkin sevdamızı sorgulamayın!
Karılardan hoşlanan karılar dm ye.
yakışıklı erkeklerin de güzel sözlük kızlarından hoşlandığını belirtmek gerekir. o yüzde 3/10 tipinizle 8/10 erkek aramayın kızlar.
Insan gercektrn hayret ediyor.
(bkz: uludağ sözlükte yakışıklı erkek olmaması).

Yani yalandır. Swh.
kızların sağı solu belli olmuyor bazen bir bakıyosun tipsiz bir erkeğe bile veriyolar. evde 2 kadeh bişey içirebilirsem hep bir şansım oluyor ve genelde de çat çat sabaha kadar seks seks seks ooov.
yakışıklı sözlük erkeği olarak bende güzel kızlardan hoşlanıyorum. napıyım duba gibi simitleri olan basenleri bağımsızlığını ilan etmiş elleri kürek ayakları palet çirkin kızları.

karaktere baksak o da kurtarmaz kezo bir de çirkin yani çekilecek dert değil. birde yakışıklılara güven olmaz tehlikeliyizdir de günde kaç kız yürüyor hayal kuruyor arada dalgasına sevinsin diye mavi boncuk dağıttığımda oluyor.
abi üzerim affetmem herkes haddini bilecek. kızlar avcunu yalar anca her kuşun eti yenmez kızlar.

buarada sözlüğü bilgi edinmek için kullanıyorum. zaten kızlar çığ gibi düşüyor. zaten öyle bir arayışımda yok.
görsel
Haklarıdır.

Lakin kendilerinin de bi Angelina Jolie olmadıklarının bilincinde olmaları lazım.
Bizim lisede bir çocuk vardı at hırsızı gibiydi ağzı bir laf yapardı kızlar pervane olmuşlardı. Biz orta segmentlerde ağzımızı bıçak açmazdı kimse de uğramazdı. Amaaan uğraşmaktan başka bir şey değil. Param cebimde kalırdı hep.
Bu konuda kendimi sansli hissediyorum. Eger yakisikliligimi gormek isteyen sozluk kizlari varsa mesaj kutuma bekliyorum.