bugün

Moderatör uyuma sabrımızı taşırbwyeyeywyququ olum bune lan sözlük troll dolmuş yahu.
Nedir bu firtina kiyamet. Neden daha once külot görmemiş gibi bir kaşık suda fırtına koparıyorsunuz? Moderasyona çağrılar falan... bu ne lan??
Bakar gecersin arkadasim. Artilarsin eksilersin ya da öyle gecersin.
Kendini Çemkirmek zorunda hissediyorsan da.. Başlığı açan kimse ona çemkir, entry girene degil.
Evet..

Sözlüğü alan adamm...

Kesin ben ne yaptım diyordur..
Ekserisi sidik kokan külotlar. Mis gibi kokanları tenzih ediyor, saygılarımı ve naçizane şehvetimi sunuyorum.
Fotonun gerçek olduğunu varsayarsak:

Yarın öbür gün pek çok kadın gibi evlenip gidecek buradaki pek çok kadın yazarımız. Devamında çocuklarınız olacak, o çocuğun hayalindeki anne ya da baba olabilecek misiniz? Düşünsenize bir şekilde annenizin geçmişte online bir platforma külot, meme, vücut attığını; onlarca erkekle sabahlar olmasın şeklinde eğlendiğini öğreniyorsunuz. O çocuk bir daha anne diyebilir mi size?
Acaba 10 milyon veren şahıs, reytingleri yükseltmeye çalışıyor olabilir mi ? Swh.
Neyinle sözlük kızlarına meydan okuyorsun. Akıl, fikir ve zekanla ya da kültürünle değil heralde. Haklisin kimse bu kadar edepsiz olamaz .
bir heves geldim çıka çıka desenli penye çıktı.
insan bi dantelli string falan giyer. dolandırıldık.
nerde bu devlet!
görsel
Yalnız delikanlı hatunmuş. Orijinal fotoğraf atmış amk. Yalarun!
atardım ama külot giymeyen bir seksi olduğum için atamıyorum. kezolar kudursun.
verdim artını kardeş.
Eğer ki kendi donunu ve bacaklarını paylaştıysa takdir ediyorum.

Uludağ sözlük zaten ciddiye alınacak bir yer değil. Mühendis ama yıkık isimli hatun sağlam vurmuş masaya. Helal olsun.
Külottan belli olduğu kadarıyla mühendisin sıkı ve sathi bir vajinasının olduğunu zannetmiyorum.

Sarkma var efendim.

Arka külot fotosu da atmamış, neden?

Çünkü götüne selülit kaçmış efendim.
Victoria secret olduğunu sanıyorum efendim.

Yok paylaşımlara bakmadım.

Kalp gözüm açık efendim. Swh.
don çok iğrenç

mahmutpaşadan kiloyla alınmış çakma bir şeye benziyor

insan giymeye utanır. püüüüüüü.
internet sapıklarının işleridir ve real'de oldukça iyi gizlenirler. Kilotcu adamlar..
Sözlük iyice twitter ifşa sayfalarına döndü amk.
Victoria secret takibinde ..

Dikkat et çakma ürünlerle çıkma karşılarına üzerler. .
başlığa girmeden nicki tahmin etmek.
lutfen ayagimizi paspasa silip girelim basliga. sagli sollu ilerleyelim.

görsel
seksist bir başlık. belki biz de atacağız külodumuzu kardeşim, niye imkan vermiyorsunuz genç yeteneklere?

ne demek yani "kızlarının".

yazık. siz kaybedersiniz.
off sacma sapan desenli bir donu ne konu ettiniz.
ben boyle bir don giyen kadini ciddiye almam.
cocuk reyonundan falan almis sanirim.
görsel
Külot ismini kim bulduysa onun ben aq.

Birtakım külotlar.
görsel

görsel