bugün

moda ile ilgilenenlerin dışında diğer sözlük kızlarına bile ilham olan kombinleri ile bu mecraya renk katan kadın yazarlarımızın, bayramda biraz daha özenerek hazırlanacağı ve görsel bir şölene dönüşecek olan kombinleridir...
Bayramda güzel kıyafetler giyilir.

Görelim. Evet...
mor üstüne beyaz minik minik çiçekleri olan minnoş bir elbise, beyaz spor ayakkabı ve birde uygun çanta.
hava da giymeme müsaade ederse kombin hazır.
sanane milletin üstünden başından at kafası.
ilk kombinimiz sade ama şık gri renkli bir elbise, estetik bir kolye ile proporsiyonu tamamlanmış. bizimlesın queen...
görsel
(img:#2225817)
Bayram özel gömlek içerir, altıma bişey giymedim arkadaşlar o yüzden sadece bunu attım. Akşama kadar silerim foturafı.
Amına koydumun goblinleri ya hiç utanmıyorlar da şu tiplerle buraya fotoğraf atmaya.
madalyonlu filan kombinlerdir.

o değilde konuyla alakasız bir kanayan yaraya değinmek istiyorum. şu sözlük kızları başlığına resim atan kekolar bi bitin amk ya .
şuraya atılan alakasız fotoğrafların murat koyımda bi tur at esprisinden daha kötü bir etki yarattığını ne zaman anlayacaksınız?
burası bu başlığa meydan okunacak yer değil, lütfen bu arkadaşlara haddini bildirin. gerçekten çok yazık...
True sus da seni evlendirme başlığına koş.

Henüz çoğu kişinin kombin yapmadığı başlıktır.
saygılar..
Sözlüğü bugün kasıp kavuruyorsunuz valla gözlerimiz bayram etti.
şimdi atarım da aşık falan olursunuz diye atmıyom.
ağır toplar ortada gözükmediklerine göre bayramlaşma faslı hala devam ediydur.
Genital bölgedeki beyaz lekeler dikkat çeker!
iiii bayramlar.
(img:#2225902)
sakallı kızlar var awk.
Evet seni bir daha görmemek için sözlüğü yakarız haklısın.
Şeker tadında kombinlerdir. iyi bayramlar.
görsel
Eteği belinde yazar
Ups gelmiş ehehe

Şarkısını da biz koyalım

https://youtu.be/vyXOEGyjQ0Q
Ups boobs'a ramazan yaramış yalnız baya tesettüre girmiş.