bugün

Ups boobs'a ramazan yaramış yalnız baya tesettüre girmiş.
Ups gelmiş ehehe

Şarkısını da biz koyalım

https://youtu.be/vyXOEGyjQ0Q
görsel
Eteği belinde yazar
Şeker tadında kombinlerdir. iyi bayramlar.
Evet seni bir daha görmemek için sözlüğü yakarız haklısın.
sakallı kızlar var awk.
iiii bayramlar.
(img:#2225902)
Genital bölgedeki beyaz lekeler dikkat çeker!
ağır toplar ortada gözükmediklerine göre bayramlaşma faslı hala devam ediydur.
şimdi atarım da aşık falan olursunuz diye atmıyom.
Sözlüğü bugün kasıp kavuruyorsunuz valla gözlerimiz bayram etti.
saygılar..
True sus da seni evlendirme başlığına koş.

Henüz çoğu kişinin kombin yapmadığı başlıktır.
şuraya atılan alakasız fotoğrafların murat koyımda bi tur at esprisinden daha kötü bir etki yarattığını ne zaman anlayacaksınız?
burası bu başlığa meydan okunacak yer değil, lütfen bu arkadaşlara haddini bildirin. gerçekten çok yazık...
madalyonlu filan kombinlerdir.

o değilde konuyla alakasız bir kanayan yaraya değinmek istiyorum. şu sözlük kızları başlığına resim atan kekolar bi bitin amk ya .
Amına koydumun goblinleri ya hiç utanmıyorlar da şu tiplerle buraya fotoğraf atmaya.
(img:#2225817)
Bayram özel gömlek içerir, altıma bişey giymedim arkadaşlar o yüzden sadece bunu attım. Akşama kadar silerim foturafı.
görsel
ilk kombinimiz sade ama şık gri renkli bir elbise, estetik bir kolye ile proporsiyonu tamamlanmış. bizimlesın queen...
sanane milletin üstünden başından at kafası.
mor üstüne beyaz minik minik çiçekleri olan minnoş bir elbise, beyaz spor ayakkabı ve birde uygun çanta.
hava da giymeme müsaade ederse kombin hazır.
Bayramda güzel kıyafetler giyilir.

Görelim. Evet...
moda ile ilgilenenlerin dışında diğer sözlük kızlarına bile ilham olan kombinleri ile bu mecraya renk katan kadın yazarlarımızın, bayramda biraz daha özenerek hazırlanacağı ve görsel bir şölene dönüşecek olan kombinleridir...