Ulu sözlüğün tatlı kızlarına bırakılan günaydın mesajıdır.

Günaydın hatunlar.

Not: izmirliyim çok sıcak kanlıyım.
(bkz: sebebi neydi ki)
günaydınlar efenim.

tanim: sözlük kizlarina yavsamak için acilan basliktir.
good morning bitchez.
gözleri gurbet gurbet bakan, elleri toprak kokan, erini, yiğidini el üstünde tutan, hesaplı, tasarruflu, maharetli ve de tabiysi ki daş gibi sözlük kızlarına dilenmek istenen günaydındır.

ancak benim gibi bir anadolu çocuğuna, çiftçilikle geçinen bir emekçiye denk ve de sayılan özelliklere haiz bir sözlük kızı olmadığı için günaydınlar havada, ümitler yarına kalmaktadır.

10 numara kuru üzüm var. tüccarlar ulaşsın bari amk.
günaydın sözlüğün çiçekleri...
Selamın aleyküm kızlar. Hepinizi öpüyorumm.
Günaydın ulu sözlüğün ulu hatunları. görsel
Günaydın bebişler. *
makyaj yapmadan dışarı çıkmayın hatta sözlükte bile yazmayın. Şaka lan hepiniz ayrı ayrı çok güzelsiniz makyaja gerek yok ayaklarınıza iyi bakın yeter.
günaydın gızlar.
Yalarun.
Selamün aleyküm ben geldim.
selamün aleyküm ben de geldim.

sozluk kızlarına gunaydın demektir..
Günaydın harun abiler. görsel
koskoca erkek abazalığı bir 'günaydın'a sığmıştı o günden sonra.

yalakalık vol 21312213.

arada good morning veya guten morgan gibi şeyler de söyleyin. entel abaza oluyorsunuz ya da entel ilgi orospusu.
Sözlük kızlarının Günaydın'a sağ tıklayıp extarct here'a tıklaması halinde her yerin seks her yerin şehvet dolmasına vesile olacak davranış.
Selamün aleyküm kızlar.
sanki nesneler kendi kendine oynuyor, burnum tıklandı, boğazım yanıyor. Hastayım kızlar. Sevin beni.

Hadi selamün aleyküm.
cumaydın hanımlar * (bkz: cumaydın)
komidinin üstüne bıraktım ordan alırsın.
Tsk ederim beyler de...

Bu gunaydin mesajini sevdigimden alsam daha makbule gecerdi.
günaydın kızlar. bu gün gribimin ikinci günü. Biraz daha iyi sayılırım ama yine de hiçbir şey tat vermiyor. içtiğim sigara berbat geliyor. Yediğim yemek tatsız tuzsuz. Kurtarın beni canlarım.
günaydın kızlar. bugün gribimin ikinci günü. çok daha kötüyüm ve hiçbir şey tat vermiyor. içtiğim sigara berbat geliyor. yediğim yemek tatsız tuzsuz. kurtarın beni canlarım.*
günaydın kızlar. gribin beşinci gününden hepinize selam ederim. yeri geldi öksürdük, yeri geldi ağladık, yeri geldi aynı yastıkta hastalığımla mücadele ettik ama birbirimizden hiç kopamadık sizinle. bu zor günlerimde yanımda olan sizlere karşı müteşekkir duygular içerisindeyim. hepiniz sağ olun, var olun. saygı sevgiyle kucaklıyorum sizi. öptüm.