bugün

görsel
Bu beyinsizleri ciddiye almayın kızlar. istisnalar dışında hepsi kadın düşmanı. Bakın dikkat edin ben bunu yazdım diye birazdan bir tane beyinsiz çıkıp şey dicek hangi erkek üzdü bu kızı hohohoho. işte zihinsel gelişmeleri tamamlanmadığı için çok ciddiye almayın.
Siz bana bu bayram bayram şekeri olun ben size diğer bayram kurban olurum.
Ayak bileği ince olanlar yazsın lütfen.
iyi bayramlar dilerim.
bir mesaj kadar yakınım.
hayırlı bayramlar.
görsel

En favori iletişim metodu/ritüeli.

Bu diyalektiğe kayıtsız kalan kız kız değildir.
içinizde dayısını unutan bir hain var. hemen bayramımı kutlasın bekliyorum !..
Neden sadece sözlük kızlarına?

Gören de sadece onlar için yazıyoruz zannedecek.
iyi insanların kıymetini bilin. Önemli olan her şeyin en iyisine değil her şeyin en doğrusuna ulaşmaktır.
Meme seviyorum. Ama güzel memeyi.

Ent.
bi çay içelim.
yakalayacağınız ilk seri katilde başarılar dilerim. sorun çıkarsa quantico' yu arayın.
Çok güzelsiniz.. o yüzden bu sözlükte size çok nazar değebilir. Nazar boncuğu takın, sirkeli suyu hayatınıza dahil edin, kendinize okuyup üfleyin.. *
sinemada sakız çiğneyin hatta sıkça balon yapıp patlatın !..
Ayak bileklerinizi bol bol gösterin ben ilk ayak bileklerinize bakıyorum.
cinayet davalarında kanıtları, kurbanın hayatını tanıklardan daha çok göz önünde bulundurun. tanık ifadeleri yanıltıcı olabilir.
Her b.kumuza sapık diye yaftalamayın.
Bazılarınız harbi taş bazılarınız mert bazılarınız çöp. Al sana kaos.
romantik ve cinsel partnerlerinizi özenle seçtiğinizin, çekici dış görünüş ve espri kabiliyetine öncelik verdiğinizin farkındayız. çoğunuz karşı cinste zeka ve kültüre önem vermiyor, bunu da biliyoruz. sadece lütfen aşktan ve seksten mahrum bıraktığınız erkeklerin hepsini potansiyel sapık genellemesi ile yaftalama hatasından vazgeçin ve çoğunuzun kalbimizi nasıl kırdığınızı bilin.
hafif kirli sakallı, fırlama, kaslı, motorcu, sportif ve zengin olmayan erkeklere de bir şans lütfen.
bkz. Olmayan şeyler hakkında olmuş gibi konu açmak
Burda yazılanların hiçbiri gerçeği yansitmamaktadir.onun için her şeyi pek ciddiye almayın.