sözlükte yazıyorlar ve kesin bi de nefeas alıyorlar... *
güzel kadın olma ihtimali vardır.
acaba neden sözlük yazarayım diye düşünürler. hatta şimdi içlerinden geçirmişlerdir.
kukla'ya abazan gözüyle bakmaları.

hakikaten öyle düşünüyorlarsa, dahada bir şey söylemiyorum adam dalgasını geçiyor lan kimseye zararı yok ki.
bayan olduklarını saklama gereği duyarlar*.
(bkz: uff yha bu da bana asılıyo mu ne)
çok sabırlılar.

binlerce kez burda ne işim var diye sordum kendime. tiksindim, nefret ettim...gittim-geri geldim. yazdım şurdaki çirkinlikleri, kendimce tepki verdim. değişen bişey oldu mu? hayır.

uludağ'da kadın olmak dişlerinizi sıkmanızı gerektirir. bu yüzden hemcinslerime burda kalma sabrını gösterdikleri için kendi adıma teşekkür ederim.
nefes alırlar.
çoğunun memeleri sarkıktır.
dün yazdığım giriden anladım. eksilemiş zalımlar.
hepsi fesat dır.
Benim sohbet ettiklerim de hiçbir sorun yada sıkıntı yok. Herzaman dediğim gibi asılmayın, yavşamayın, amacınız sadece sohbet olursa, bizden farkları yok. Zaten nasıl olsun ki insan insandır. Bayanı, erkeği sadece cinsiyet farkı.
çok kasıntılar çok. geçenlerde birine "pul koleksiyonumu göstereyim mi" deyince "ne diyosun be sapık" cevabını aldım. çok ayıp çok.

adım samuel, 25 yaşım. *
sözlük erkekleri tarafından birçoğuna yürünür. bu kızlarımız sözlük erkekleri hakkında konuşmaya başladığında şu şekilde bir dialog genelde geçer.

suzan 1 : bla bla sözlük yazarını tanıyor musun ya adam fena yürüyor bana ?
suzan 2 : geçen ay bana da yürümüştü
suzan 1 : anladım. hepsi aynı bunların hoff nokta s nokta s

suzan 1 : sözlükteki hede hüde var ya onunla çıktık biz hayatımı mahvetti
suzan 2 : aa biz onunla yattık
suzan 1 : anladım. erkek milleti işte

suzan 1: sözlükten bik bikle konuşuyoruz çok tatlı çocuk ya
suzan 2 : bir ara biz de konuşmuştuk bayağ. bana yazıyordu tatlı çocuktur umarım mutlu olursunuz
suzan 1 : inş cnm yha

sözlükteki suzan.avi na küçük bir örnek. kızlar? tamam bacım senin konuştuğun çocuk farklı tamam. *
samimi olanları var.
onlar aslında yok.
zurnada peşrev olmaz ne çıkarsa bahtına.
"çok tipsizim dışarıda sevgili bulamıyorum belki burada bulurum. dışarıda yüzüme bakan yok kimse beni görmüyor bile. of inşallah burada fark edilirim. inşallah kız olduğumu anlarlar. şöyle şu başlığa yazayım kızlardan bahsediyo tam. heh bi tane beğeni geldi. oha bi tane daha geldi. kızım ben kıııızz evet. düşün peşime. konuşmaya çalışın benle. yalayın sözlerinizle. Allahım erkek. hah bu da erkek. bu da erkek. ay hepsi bana yazıyo. hepsi beni seviyo. yıllar sonra kız olduğumu hatırladım daha da çıkmam ben burdan hehe. senin neyine bakiiim geri zekalı. hmm bu yakışıklıymış. pislik abazan yazdığına bak pislik. hmm böyle güzel şeyler söyleyen adamın tipi nasıldır acaba. foto at. ıh götüm kalktı sana bakmam başkası gelsin. sana da bakmam. ama hepiniz bana yazın bana ölün. şuraya biraz daha kadınsı bir şeyler yazim..."

hahaha.
o bahse konu erkek benim.
yokturlar...
kadınların güçlü sezgileri adama iflahını şaşırtır..