bugün

10 milyon sapık ruhlu mültecinin olduğu, her gün taciz tecavüz olaylarının yaşandığı ülkede, bu tür kıyafetlerle sokağa çıkmak büyük cesaret işi.

Erkek olduğumuz halde biz bu kadar cesur değiliz. Sizi kutluyorum kızlar..
eskiamaeksikbiri sözlüğün en iyi fiziğine sahip yazar olarak finishe ulaşıyor sayın seyirciler, ikinci sırada onu yakından takip eden disiejderya ise az farkla yarışı ikinci tamamlıyor.
herkes türkiye'de yaşamıyor. belki kızın olduğu ülkede 10milyon sapık ruhlu mülteci yaşamıyordur. ayrıca böyle düşünecek olursak herkes kara çarşafa kapansın amk. olur mu lan öyle şey?!
taliban kafalı yobazlara inat özgürce istediği gibi giyinecek bu insanlar.
Yok be bizim burda romanikalarla beraber yaşıyo bu kızcihaz da.
Bugün hava serin, fotoğraflara etkisi olur mu ki bilemem.
Tartışma platformuna evrilmiş başlık..

Vallahi biz kanatlıyı özledik..
görsel
judas loopa düşüyorsun haberin olsun.

loop da döngü/tekrar demek bu arada.
Zengin değilim dostum.
Gardrobumda iki blazer ceket.
üç takım elbise altı yedi kıravat.
Döndürüp döndürüp giyiyorum işte.
ulan madem paran yok hadi özel dikimi geçtim, normal endüstriyel dikim bile takım alternatifin yok, kravatın yok ne diye buralara aynı fotoları atıyorsun o zaman? fakirsen yallah spor başlıklarına entry gir.

Edit: yine yanlış anlaşılmışız. Anlatmak istediğim tekrara düşmemekti zengin olmak değil. Yoksa hepimiz fakiriz pek ala.
KARizmasın aq.
Kardeşime bak be. As 950 kamyonu kapıda rölantide bekliyor sanki.
Kadın fotoğraflarafı için geliyoruz karşılaştığımız tiplere bak abv.
Nabıyon la kılboi?
hayattan soğuttunuz ipneler totoşunuzda kıl dönmesi pörtlesin..
para var huzur yok, atletizmin sözlükteki 1 numaralı ismi...
Sözlük hanımları yazan bir başlığa kendi vücutlarının ya da kıyafetlerinin resmini atan erkek arkadaşlar , okuyup anlamanız mı mı kıt? Çoğunlukla erkeklerin ilgisini çekebilecek bir başlığa kendi resminizi koyarak erkekler tarafından beğenilmek mi istiyorsunuz? Lütfen çok merak ettim nedir bu davranışınızın sebebi?
başlık yine leş gibi testosteron kokuyor.
Hanımlardan çok oğlanların foto attığı başlık.

Bisktirin gidin mk.
bu başlık altındaki erkek fotosu, suistimal için hayal sermayesi biriktirmek amacıyla ile freni boşalmış bir kamyon gibi hızla başlığı tıklayan abazan tayfanın hızını kesiyor. evet fren vazifesi görüyor. şahsen ben bu amaçla foto bırakıyorum.
(img:#2249505)

Bu başlıkta beni gördüğünüz günler deja vu yaşarsınız çünkü hep aynı önlük aynı poz aynı açı ve aynı yerden kırpılmış bir foto atıyorum. Sözlüğe mal mal şeyler yazarken çay getiren bacı imalı imalı "hayırlı işler" dedi. Sanıyo ki normal insan gibi sevgilime yazıyorum harıl harıl puhahaj
Pantolonlardaki yırtmaçlara taktım epeydir. Hoşuma gidiyor. Dekolte verdik bugün de Allah affetsin.
(img:#2249520)
Kimse kalmamış artık bu ne yaaa

Başlık ölmüş.
(img:#2249690)
Gerisini görmenize gerek bile yok hepsi siyah. Yaşamak günümü zehir ediyor thiago seni anlıyorum.
seksi...
görsel