bugün

Ben basligi geyik sanıyordum ama fotolar gerçekmis. Vaoww, iyi cesaret. Yalnız ananiz babanız görse üzülür.
paspal kıyafetle açık renk göz güzel bir kombin olmuş *
Yuzlerini neden kapatiyorlar hic anlamiyorum. Bedeninin yuzde 99 u ortada ama yuz kapali ilginc.
Hanımlar çok şıksınız.
iyide ablacım görsek atarken erkeği gömmek neden? Diye sormama neden olan kıyafetlerdir.
Ooo harika bu entry en başta kalsın sürekli güncellensin *
(bkz: sözlük meriçlerinin bugünkü salyaları)nı gösteren başlık...

Swh.
Ne kadar güzel ve şık dedirten kıyafetlerdir.
(img:#2230047)
Bugün şıkır şıkır elbiseler giyemedik kusura bakmayın. Normal kıyafetlerdir.
Tekrar gündeme gelen kıyafetlerdir. Kemerleri bağlayın uçuşa geçiyoruz.
Ben evde ayakkabı giysem şu yaşımda oklavayla dayak yerim.
koca bulma şehvet artırma amaçlı göbek kısımlarının fora olduğu kıyafetleridr. ben 20 li yaşlarda da bu tip giyen karı kıza ayar olurdum insan ucuz olduğu an kapasitesi düşüyor.

gerçekten çok yazık..
görsel
Ama olmaz ki o zaman biz de dolaptan elbiselerimizi çıkarıp giyelim bugün bunu giydik diyelim. Küstüm oynamıyorum!
Pazar bugün bele yatıyoz.
Ohh ohh rekabet kaliteyi getiriyor.
Len koca arasak sözlükte mi ararız daha genciz çıtırız kocaya mı ihtiyacımız var ayıpsınız.
bir takım varoş kadınların giydiği kıyafetlerin teşhir edildiği durumdur. kanatlarim varr saçlarını kestaneciye boyatmış galiba keşke şu saçların doğal halini görebilsek de ibret alsak. gerçekten çok yazık.
yazıyla karşılık veremeyen kırsal varoş köşe semt kadınlarının eleştirilere sinirden çay içtikleri bardakları duvara fırlatmaları durumudur. ilk yazdığım giride yaptığım kişilik analizi nasıl bire bir tuttu gördünüz. benim adım frank yanılmam asla yanılmam. gerçekten çok yazık.

tanım : kırsal kesimin varoş kadınlarının bir takım fotolarıdır.
Afiyet olsun.
Hangi kahvehane orası bizde gelelim. Şık kiyafetlerdir.
Üstünde renk renk dinozorlar olan yeşil ve uzun bir pijama altı giyiyorum.

Dişilik desen var.
pazar günü çok hafif kaldı diğer günlerin yanında.
Gold terlik hala moda mı? Uzak kalmışım ben.
T: bugüne ait Bir takım kıyafetler
(img:#2230194)