bugün

Sıkmasınlar canlarını hangimiz biraz şey değiliz ki.
Biraz şey, canımın içi (bkz: mob barley)
biraz mı? sadece biraz mı sapık olmaları? yalan külliyen yalan bunların %99 sapık %1 i insan .

lütfen insan olan yazarlar alınmasın gerisi alınabilir.
Neredeyse tamamı abazandır. Abartmıyorum 20 gündür şu sözlükteyim sözlükte yazan erkeklerin %96'sı benimle tanışmak için giri numaralı mesajlar attı. Kalan %4ü ise gay olduğu için benimle pek ilgilenmedi sanırım. Neyse ki karının biri bikinili foto attı da bugün beni rahat bıraktı bu abazan kekolar.
bana gay dedi, vay orospu.
ne olması?

ne olduğumu ben de bilmiyorum. bu ve bunun gibi başlıkları takip edip o gün ne olduğumu öğreniyorum. büyük kolaylık. bakalım yarın ne olacağız.
terbiyemi pek bozmam ama istersen şuraya bi uzanda gay miyim yoksa döşü gıllı türk erkeği mi göstereyim ablaaaa.
Sözlük erkeklerinin ne kadar da şaka kaldırmadığını gösteren başlık. 20 gündür şu sözlükteyim, böyle ibnelik görmedim. Siktir git burdan pis kamil.
Nebiliyim böyle bi.. neyse. Üzülür eskiler şimdi bir de bunlar. Bebe gibi ağlıyorlar hemen.
Şey iste.
böyle şey gibi mi?
görsel
Şimdiye kadar bana hep şey olanları denk gelmiştir.
(bkz: ney)
ağzını korkak alıştırma söyle. neyiz ha neyiz?
alın bunu evinden bi şaka yapalım arkadaşa.
Mal olması. Cinsellikten başka bok bilmemeleri.

Kendilerini çok yakışıklı kızları Kezban olarak görmeleri Allah ın Mahmut Tuncerler i.
(bkz: Sözlüğün sohbet odasına dönmesi)
Canı erkek çeken yazarımsı beyanı.

(bkz: yangın vaaaar)
Patlak mı.
Şey derken abaza mı diyecektin bizim kız? Bunun sözlükle ne ilgisi var şimdi toplumun geneli oyle.. idare edeceksin artık
(bkz: Hıyar olmaları)
(bkz: Mal mı ne olmaları)
Ilıktır bunlar. Vurduruyorlardir. Ohh be sonunda tutturdum galiba.
görsel