bugün

entry'ler (333)

30 yaşına gelip hala evlenilecek kız tanımı yapmak

seçim yapacak olan artık kendisi olamayacağından böyle saçma sapan kriter sıralama işlerinden vazgeçmesi gerekir.

sıradan biri olmak

Kesinlikle ben değilim.

Zira 28 yaşında olup da eline bir kız eli değmemiş, bir tane sevgili yapmayı becerememiş bir adam olarak sıradan olmayı kabul edemem.

yok hayır bir de hemşirelik mezunuyum.

sevgiliye hitap biçimleri

(bkz: yok ki)

tutkulu sadık güzel namuslu kız

Trip atmıyorsa 28 yaşında ve daha önce hiç sevgilisi olmamış tertemiz bir adam olarak nikahıma almak istediğim hatundur.

Kezban olmayanlar mesaj kutumu şenlendirebilir.

kadınlardan nefret etme sebepleri

Trip atmaları... ulan 28 yaşında adamım şu trip engeli yüzünden hiçbir ilişkim flört aşamasından sevgililik aşamasına geçemedi. Bir de orda burda 28 yaşında olup hiç sevgilisi olmamış erkek Diye hakkımda başlık açıp arkamdan afedersiniz gay ibne puşt diye dalga geçenler oluyo. Lan triplerden fırsat mı verdiniz?!!

hoşlanılan kızın benim geçmişim karanlık demesi

"sen dik bir yokuşsun ve biz şahine 6 kişi bindik" şeklinde cevaplanarak göt edilesi kızdır.

herkes haddini bilecek...

kendini en pis hissettiğin an

bir anlık gaflete kapılıp bir sözlük kızıyla yemeğe çıkılan akşam...

boğuluyorum diyen kıza söylenecek tek söz

geber lan diye bağırıp olduğu yerde bırakılmalı. hemcinslerime tavsiyem hiç yüz vermeyin. zira peşinde koşunca küçük dağları ben yarattım modunda dolaşan pembe sıçan prenseslere dönüyorlar. 4 saat mesaj atmayıp terbiye edin. kesin çözüm.

edit: eksileyenlerin her biri birer centilmen, birer aşk erkeğe değil mi? bırakın bu ayakları şurada zaten biz bizeyiz. hayatına bir tane bile dişi alamamış eli yüzü bozuk adamlarsınız. neyin ince ruhluluğu bu?

sivaslıların türkiye ye katkısı

bünyesinde barındırdığı pezevenk sayısıyla türkiye'nin dolmuşçu, minibüsçü ihtiyacını karşılar.

hastası olunan sözler

"140 karakterle alim olunmaz"

(bkz: recep tayyip erdoğan)

enternasyonalizmi türk düşmanlığı sanan ülkücü

hayatında ilk kez duyduğu için yabancılaması normaldir.

zaten araştırma öğrenme denen şey de adamların fıtratında yok. kesin solcu işi amk deyip cephe alır.

ülkücü işte...

başkan olmadan halka terörist diyen olsa ne yapar

zaten hali hazırda ülkenin anasını belliyordu. başkan olunca da durmak yok yola devam diyecektir.

bilekte pantolon giyip tespih sallayan erkek

derhal elindeki tesbihi yere bırakıp beyaz taytla bakkala gitmesi gereken erkektir.

sevgiliden nefret etme sebepleri

sonradan sivaslı olduğunu itiraf etmesi.

sakal gür çıksın diye sarımsak sürmek

değişen tek şey kokunuz olacak. denemeyin.

kuaföre para vermem diyen kız

akıllı kızdır. kuaföre vereceği parayla altılı oynayıp, kırmızı tuborg içer.

beyaz tayt giyip bakkala giden erkek

ayağında da 36 numara anne terliği varsa tam olmuştur.

mahalleli genç kızların sevgilisidir.

türkan saylan

En azından torpille, dalavereyle kimseyi hakkı olmayan yerlere getirmemiş, başkalarının da hakkını yememiştir.

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

"Aşka yürek gerek anlasana."

Adam yıllar önce söylemiş.

bülent ecevit in fetullahçı olması

şüphe götürmez bir gerçektir.

dünya lideri tayyip reis ve onun müritleri dışında herkes fetöcüdür. hatta reisin obama'yla arasına mesafe koymasının sebebi de obama'nın fetö sempatizanı olmasıdır.