kolay yolu yoktur,çok uğraşmak gerekir.
görsel
Am, göt, meme. Evet.
açık oylamanız yeterlidir. anında ayakta boşalabilir. ahahaha allahın pis abazaları.
Cok farkli yollara girmenize gerek yok. Hatta o yola girmenize bile gerek yok. Bence gerek yok. Biz sizi etkilemeye calisiyoruz zaten.
saclarini omuzdan gogus ustune atarak sac ucuyla oynanması .
bireysel yorum olarak algılanırsa iyi olur yoktur. bu sözlükte bunu yapabilecek olan. normal hayatta yapabilecekse bile bunu sözlük üzerinden yapamaz.
sıcak bir temas yeterlidir diye düşünüyorum. ayrıca saçların bakımı da çok önemlidir.
aç domal, etkilenmeyen namerttir. (bkz: bugün biraz acayip davranıyorum) (bkz: giderayak silik yemesek)
Hayatı sadece sözlükten ibaret sana bazı bayan yazarlar tarafından kolay lokma olduğumuz iddaa edilir.Fakat bu kadar emin konuşmak sağlığa zararlıdır.
pişt biliyo musun ben kadınım..

bu kadar *
Duygusal ve narin olmaktır.
ilgiye ve sevgiye aç olmak lazım bir sözlük erkeğini etkileyebilmek için, unutmamalı, erkeklerde kadınlar gibi aşka ve sevgiye muhtaçtır, o katliamlarımız, o bencilliğimiz, nasırlaşmış kalplerimiz, hepsi toplumsal ahlakın kurallarına uyup ataerkil düzenin dayattığı ''erkek güçlüdür'' imajından başkası değil, siktir edin ataerkil düzeni ve toplumsal ahlağı, bir adımı da siz atın, pişman olmayacaksınız, ne cehverler yatıyor sözlük erkeklerinde ah bir bilseniz, ah....
size nick altı giren erkeğe "oyş" diye özel mesaj atın.

sonra bakın o klavyeler mouselar nasıl da yapış yapış oluyor.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)

etkileme ver biz zaten hazırız.
Kız olduğunu belli et. Onlar zaten hazır bebeyim.
bir mesaj atın yeter.
kiz tarafindan slm nbr yazilsa dahi bosalacak sozluk yazarlari varken etkilemenin yollarina sapmaya gerek yoktur.

basligi henuz acilmamis...