bugün

kadınlar tarafından seçilmeyi, seçenek olmayı bırakın değerli dostlarım. siz seçin ! siz kendinizi yüksekten satın ! türk kadınlarına bu hakkı verdiniz, başımıza çıkardınız. artık yetmez mi ?
görsel

Çünkü aile, herşeydir..

Karakteriniz buna müsait değil ise aile kurmayın, kimsenin vebaline de gitmeyin..
bir sözlük kızına yalan söylemeyin. Sonra başlık uplayıp kafa ütülüyorlar böyle.
görsel
Çokta seyetmemek lazım.
sözlük kızına güvenme. nacizane tavsiyemdir.
Boyunuz kısaysa hayattan soyutlanın ahaha.
Dünyayı terk ederek topluca marsa taşının.
fazla et yemeyin. *
görsel
Çok sayın sözlük erkekleri, şu sıralar sizlerden bayan sanılarak mesaj yoluyla ,sevgi ve aşk temalı süslü iltifatlar almaktayım. Profilimde kelebek resmi olması benim bayan olduğum anlamına gelmez.
görsel

Bundan sonra böyle dangalaklıklar yapmayın amk. Lütfen.

Sözlük erkeklerine tavsiye.
Kitap okuyun.
Gençler dm den sözlükten faceten instagramdan falan kızlara yürümeyi bırakın artık. östrojen üreten herşeyi zikmeye çalışmayın. düşünmek için başınızı kullanın başını değil.

(not:erkeğim )
(bkz: selam ben bir kızım)
Erkeklerin seks düşünen beyinlerinin 10 saniyeliğine "harbi lan" dediği sonra eski baline dönüp "am am am" demeye başladığı tavsiyelerdir.

Erkeklerden çok şey bekliyorsunuz. Sizin tavsiyelerinizle hareket etmezler. Ancak aileden aldıkları ile yaşarlar, onları yaparlar.

Kahrolsun erkekler.
Sözlük kadınları tarafından sözlük erkeklerine verilen tavsiyedir.
Her kıza yazıp sonrasında Mükemmeli aramayın lütfen hayatınıza giren kızları sizin tabirinizde götürdüğünüz kızları da bir marifetmiş gibi anlatmayınız sonra bizde deriz ki ucuz Malın talibi çok olur.

Tişikkirler.
çok sevmeyin be gençler. çok seven çok yanılır, çok hata yapar.
hangi amaçla yazıyor olursan ol; zamanını ayırmışsın, bilinçlendirmek için uğraşmışsın, güzel de noktalara değinmişsin ve gördüğün gibi boyunun ölçüsünü ışık hızıyla eline verdiler. başımdan geçen olayı anlatiyim sana.

arkadaşımdan dönüyorum daha saat 12 ye gelmemiş. yolda iki sevgili tartışıyorlar. tartışıyorlar dediğim; erkek cinsiyetli dalyarak, kızı kolundan tutmuş sürükleye sürükleye ana avrat küfür ediyor. kız bir yandan iki göz iki çeşme ağlıyor, bir yandan bıraksana diye feryad ediyor. ben de mr. sosyal sorumluluk ya ak. ne yapıyorsun, ayıp değil mi? derken, biz elemanla birbirimizi iteklemeye başladık. iş artık ciddi anlamda çirkinleşmeye başladı, son olarak aldım parmağını büktüm. o sırada sevgili hanımefendimiz elindeki şemsiyeyi kafama geçirdi. hani ne olduğunu idrak bile edemedim.

sana nacizane tavsiyem: türkiye'de yaşayan bir erkek olarak bu durumu kabullen.
Kızlarla ilgili başlıklara kızmış gibi entry girmeyin.
vücut yapın ama bütün sosyal ağlarınızın profil resmi spor salonu ayna karşısı çıplak fotonuz olmasın be.
saygılar..

(bkz: bana akıl verme bana am ver)
28 yaşındayım , bu yaştan sonra neyin tavsiyesi yahu.
Sayenizde namus kelimesinden igrendim.lutfen trolluk yapmayin bu konuda.
Kıymetini bilin arkadaş! Kaç aydır çaylak çaylak takılıyoruz biz.