bugün

açılmaması şaşırtmış olan başlıktır.
aksi için (bkz: sözlük kızlarına bir tavsiye)

klavye delikanlılığı yapmasınlar. sinirle yazıyorum bunları:

bazı olaylar var, insanlığa sığmayan ve hepimizin tepki gösterdiği şeyler. bi kadına tecavüz edildiğinde ve akabinde kadın öldürüldüğünde hepimiz sinirleniyoruz, örnekleri vermeyeceğim şimdi.
bir kadına tecavüz edildiğinde de hepimiz sinirleniyoruz, çünkü size karşılık veremeyecek bir canlıya onun rızası olmadan ( bu hayvan da olabilir, bu durumda rıza yerine ahlak dikkate alınmalı ) bir şey yapmak, zarar vermek insanlığa sığmaz.

evet bir kadına tecavüz edildiğinde hepimiz sinirleniyoruz, peki neden biz tecavüz üstünden şaka yapıyoruz ? madem bu sinirlendiğimiz ve iğrendiğimiz bir şey neden 'ben sadece söylüyorum sanki tecavüz ediyorum' mantığı ile bunu şakalarımıza-konuşmalarımıza dahil ediyoruz ? neden bunu yapıyorsunuz ?

tecavüz kelimesini duyduğunda dahi ürperen insanlar varken, ki ürperilmesi gerekirken, siz niye bir sürü kadın tecavüze uğrarken, çoğu ardından öldürülürken ve biz gündelik hayatımızda dahi bir şey olduğunda sizleri arayıp 'gelir misin korkuyorum' ya da 'şuraya gitmem gerekiyor tek gitmek istemiyorum' derken siz niye bunun üzerinden şaka yapıcak kadar iğrençleşiyorsunuz ? ki siz 'isteseniz' bile size tecavüz edilmesi ihtimali %1'den bile az iken bunu yapıyorsunuz.

bu konuda yazılabilecek o kadar çok şey var ki, bir sürü şey üstünden şaka yapıyorsunuz. bedenimizi jargonunuza katıp bunu gündelik konuşma üslubu haline getirebiliyorsunuz ve biz buna bile alıştık. erkekler kadınlara 'amına koyayım ya' dediğinde kadınlar da gülmeye başlıyor artık, bunu geçtim artık lafını dahi yapmıyorum. peki ya tecavüz ? sizce bu kadar basit mi olmalı bir kadını hedef alarak bundan bahsedip üstüne şaka yapmak ? evet şaka biliyoruz, evet sadece söz ya da yazı bunun da farkındayız. ama bu olmaz, bu kadar hassas bir şeyi bu kadar rahat kullanmamalısınız.
sizinle ilgisi olmayan kadınları ve namuslarını kendinize dert edinmeyin. rahat bırakın.
açılmaması umurumda olmayan başlıktır. bunu yazdığım için umurumda olmuş olabilir , oldu. neyse konu çok dağıldı.
erkeklere bir erkek olarak tavsiye ahlak, din, ırk gibi temel esasları dalgaya almak sizi yüceltmez. sığ olmayın bu kadar. kadın düşkünlüğünüze de ve bazı haketmiyen insanlar göklere çıkarmanıza da bence artık bir son vermeniz gerekiyor. bir dost yazar tavsiyesi. üzerine alınması gerekenler mutlaka alınacaktır.
Kıymetini bilin arkadaş! Kaç aydır çaylak çaylak takılıyoruz biz.
Sayenizde namus kelimesinden igrendim.lutfen trolluk yapmayin bu konuda.
28 yaşındayım , bu yaştan sonra neyin tavsiyesi yahu.
saygılar..

(bkz: bana akıl verme bana am ver)
vücut yapın ama bütün sosyal ağlarınızın profil resmi spor salonu ayna karşısı çıplak fotonuz olmasın be.
Kızlarla ilgili başlıklara kızmış gibi entry girmeyin.
hangi amaçla yazıyor olursan ol; zamanını ayırmışsın, bilinçlendirmek için uğraşmışsın, güzel de noktalara değinmişsin ve gördüğün gibi boyunun ölçüsünü ışık hızıyla eline verdiler. başımdan geçen olayı anlatiyim sana.

arkadaşımdan dönüyorum daha saat 12 ye gelmemiş. yolda iki sevgili tartışıyorlar. tartışıyorlar dediğim; erkek cinsiyetli dalyarak, kızı kolundan tutmuş sürükleye sürükleye ana avrat küfür ediyor. kız bir yandan iki göz iki çeşme ağlıyor, bir yandan bıraksana diye feryad ediyor. ben de mr. sosyal sorumluluk ya ak. ne yapıyorsun, ayıp değil mi? derken, biz elemanla birbirimizi iteklemeye başladık. iş artık ciddi anlamda çirkinleşmeye başladı, son olarak aldım parmağını büktüm. o sırada sevgili hanımefendimiz elindeki şemsiyeyi kafama geçirdi. hani ne olduğunu idrak bile edemedim.

sana nacizane tavsiyem: türkiye'de yaşayan bir erkek olarak bu durumu kabullen.
çok sevmeyin be gençler. çok seven çok yanılır, çok hata yapar.
Her kıza yazıp sonrasında Mükemmeli aramayın lütfen hayatınıza giren kızları sizin tabirinizde götürdüğünüz kızları da bir marifetmiş gibi anlatmayınız sonra bizde deriz ki ucuz Malın talibi çok olur.

Tişikkirler.
Sözlük kadınları tarafından sözlük erkeklerine verilen tavsiyedir.
Erkeklerin seks düşünen beyinlerinin 10 saniyeliğine "harbi lan" dediği sonra eski baline dönüp "am am am" demeye başladığı tavsiyelerdir.

Erkeklerden çok şey bekliyorsunuz. Sizin tavsiyelerinizle hareket etmezler. Ancak aileden aldıkları ile yaşarlar, onları yaparlar.

Kahrolsun erkekler.
(bkz: selam ben bir kızım)
Gençler dm den sözlükten faceten instagramdan falan kızlara yürümeyi bırakın artık. östrojen üreten herşeyi zikmeye çalışmayın. düşünmek için başınızı kullanın başını değil.

(not:erkeğim )
Kitap okuyun.
Çok sayın sözlük erkekleri, şu sıralar sizlerden bayan sanılarak mesaj yoluyla ,sevgi ve aşk temalı süslü iltifatlar almaktayım. Profilimde kelebek resmi olması benim bayan olduğum anlamına gelmez.
görsel

Bundan sonra böyle dangalaklıklar yapmayın amk. Lütfen.

Sözlük erkeklerine tavsiye.
görsel
fazla et yemeyin. *
Dünyayı terk ederek topluca marsa taşının.
Boyunuz kısaysa hayattan soyutlanın ahaha.
sözlük kızına güvenme. nacizane tavsiyemdir.
Çokta seyetmemek lazım.