bugün

http://filoji.com/szondi-...korkutucu-geleni-hangisi/
Tanım:bir test
Katatonik çıktı bazı tespitler doğru ama bazı kısımları benimle alakasız ama genel olarak doğru sanırım ayyyy kestiremedim.
3 numara tam kürt yemin ediyorum. ama sevimli gülüyor valla. 5 numara ise iyi huylu ama biraz tırlatmış teyzelere benziyor.
katatonik ve histerik'e eğilimliymişim.

garip ve sanmıyorum.

tespitlere gelirsek, biraz doğru biraz yanlış.
şizofren olduğumu ima eden test. haksız da değil gibi duruyor. öleceğiz amk ne şizofreni ?
4) Şizofrenik

Bastırılmış Şizofrenik kişilik yoğun umursamazlık, düşünce bozukluğu ve uyumsuz duygular olarak karakterize edilir. Eğer bu ruhsuz ve ifadesiz kadın portresi tüylerinizi ürperttiyse, çocukluğunuzda insanlara ilgisizlik, koşullardan ve olaylardan çabuk vazgeçme gibi duyguları bastırmış olmanız muhtemel.

inkar
Oldukça sosyal bir insansınız. Hayattan sosyalleşerek, arkadaşlarınızla vakit geçirerek zevk alıyorsunuz. Sosyallik, toplumdan izole olmuş ve her zaman yalnızlık hissiyle yaşayan sizin için bir kılık. Bilincinizin derinliklerinde başkalarına ihtiyaç duymadığınızı ve onlarsız da yaşayabileceğinizi hissediyorsunuz.

Kaynak: http://www.anlamakdegisim...szondi-kisilik-testi.html
8 numara ben seri katilim seni de kesiceem diye bağırıyor duymuyor musunuz?
çok yerinde tespitleri var testin. sorunlarımın ne olduğunu bilerek baktım. sorununun ne olduğunu bildiklerime uyguladım. ilginç bir şekilde tam 12 den buluyor.
"Hiçbiri seçeneği" yok ! O halde ben dahil bir takım insanları kategorize edemeyen testtir. Bizimla degılsın.
Saçma sapan test. Geçerliliği sıfır herhalde. Orayı kürtlerle doldursanız millet antisosyal olur.
sorunlu görünenlerin hiçbiri korkutucu değil. hatta aslında fotoğrafta hiç korkunç tip yok ama illa seçiceksem 1-8 arasında kalarak 1 derim. o da sırf entelektüel seri katil havası aldığımdan. 8 de bildiğin sevişilebilir bi tip.

açıklamasına göre baskı altında kalmışım ki bu yalan, sadece şurası doğru;
"olgunluk çağınızda tepkisel olarak zayıf birini ezmeye çalıştığını düşündüğünüz kişilere karşı nefret hissetmeniz bu sebepledir."
kendi basıma cocukluguma inemedigim için bastırılmış kısmı pek anlamlı gelmedi ama inkar kısmı gerçekçi gibi. şizofrenik çıktım.
1 ve 8 nolu resimde entellektüel seri katil imajı, 2.de korkutucu olmayan bir cüsseli adam, 3.de paspal görünümlü ama mutlu bir genç adam, 4.de ruh hastası görünümlü bir kadın, 5.de biraz tırlatmış tipli bir kadın, 6.da ifadesiz yüzlü cinsiyeti belirsiz biri, 7.de paspal görünümlü bir yaşlı adam, 8.de psikopat bakışlı bir genç adam bulunan test.

Yalnız son numaranın bakışlarından tırstım. *