bugün

absürt ve sürreal komedi içeren enteresan bir eve dönüş hikayesi.

Yönetmenler Daniel Kwan, Daniel Scheinert
Oyuncular: Paul Dano, Daniel Radcliffe

http://www.youtube.com/watch?v=oDxxYeFgDLg

görsel
Kendinden vazgeçmek üzere olan bir adamın kendisiyle tanışması, kendini tanıması, konuşması, alışması ve zamanla affetmesi üzerine muhtesem bir film. Demek bir sans ta kendimize versek ne guzel seyler olacak.

Not: Kesinlikle zaman kaybı, film mi igrenc ben mi gerizekalıyım diyenler olmuş. Ikinci seçenek arkadaşlar.
Absürdlüğün kralını yapmış film. ilk osuruğa gülünüyor ama sonrakiler biraz can sıkıyor.
izlediğinizde what the fuck is going on here diyeceğiniz absürt bir karma film.
başıma bir şey gelmeyecekse beni sarmadı açıkçası. 20 dk içerisinde izlemeyi bıraktım.

absürt olabilmek adına olayın b.kunu çıkarmışlar. bir olay örgüsü yok filmde. güzel yorumları görünce şans vereyim dedim, sabrettim de sabrettim ancak 20 dk dayanabildim doğrusu.
Dun gece izledigim basrollerde paul dano ve daniel radcliffle in olduğu guzel film. Filme kotu yorum yapanlar, "boyle film izlenir mi?" Diyenlerin nicin bunlari dediklerini anlayamiyorum. Neden sevmediniz? Her gun cok doğal bir şekilde yaptiginiz osuruk eylemine fazlaca degindikleri icin mi? Zaten anafikir de buydu. Aslinda kimsenin kimseye karsi tamamen doğal olmadigi,herkesin maskeleriyle dolastigi. Bunu da"En iyi arkadaşım osuruğunu bile benden saklıyorsa...
Başka neler saklıyordur?" Repligiyle guzelce ifade ediliyor. Hickimsenin dusuncelerini ozgurce ifade edemedigi dunyaya deginerek "Düşüncelerini nasıl saklarsın? Ve neden her şeyi saklamak zorundayız?" Gibi baska bir sekilde guzelce ifade ediliyor. Kimse aslinda durustce yasamiyor durustce sevmiyor.. O kadar onyargilisiniz ki br filmde son derece doğal olan bir olaya takilip tamamini izlemeden anlamadan onu kotuleyebiliyorsunuz. Daha uzatirdim yazimi ama pek gerek gormuyorum.

Bazi kisimlari cok eglenceli bazi kisimlari cok dramatik olan mukemmel film.
asosyal bir insanın iç yolculuğunu fantastik öğelerle harmanlayarak anlatan izlenesi bir film.
Bu filmden sonra otobüste kulaklıkla şarkı dinlemeye karşı bakış açım değişmiştir.
Kısacası izleyin gitsin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar