bugün

"ya bu çok şirin yazıo ama" dediğim sevimli.
rastgele buluştuk zirvelerinin demirbaşlarından.
ismini sweeney todd'dan aldığını tahmin ettiğim yazar.
uslu durdugumuzda, mavi giyinip sirinleri bize gosteren bilgisayar bolumu asistani.
(bkz: devlete dusman lazim/#5485601)

entrysinde tespitlerinin fevkaladenin fevkinde olduğunu anladığımız şirine. bu performansı hep görmek isteriz kendisinden.*
(#5485601)

örnekte de belirtildiği üzere güzel tespitlere sahip.
(#5793861) verdiği tüyo için teşekkür borçlu olduğumuz yazar.
Küççücük, fıçıcık, içi dolu turşucuk!!!.
Nasıl ki annelere evlatları kaç yaşına gelirlerse gelsinler küçük yaramaz çocukları gibi gelir. Sen de benim için hep ''liseğliğğğğmm!'' olarak kalacaksın...
Birlikte yaşlandığım insandır. Hatta yüzümdeki kırışıklıkların ve saçımdaki beyaz tellerin bir kısmından bizzat kendisi sorumludur. Bu ara özellikle her bir araya geldiğimizde anılarımı depiştiren insadır. Hey gidi günler... Yaşlanmışım bildiğin...
''Bal gibi yürür lafla peynir gemisi yürümeyeni öpe öpe yürütürler. Ağzıma acı biber sürün benim, sürmezseniz daha söylerim çatlarım söylemezsem, vakitsiz ölümü, tersini söylersek belki de olur yüzü, biz dağıtmasak dağıtacaklar sürümüzü rezillik sıra sıra uyguladım bölük bölük, sıkıldık iyilikten yaşasın kötülük, aahahahaha bayram deil eniştee aahahahaha öptürmiycem oh işte, siz kendi içinizi hiç temizlediniz mi sizde sizden kaç tane var izlediniz mi dokunmatik savunmatik birer makineyiz, siz makinenin ruhuyla yüzleştiniz mi? Bal gibi yürür lafla peynir gemisi yürümeyeni öpe öpe yürütürler. Ağzıma acı biber sürün benim, sürmezseniz daha.....'' saatlerce aralıksız bu şarkıyı birlikte söyleyebildiğim tek insandır, gerçek dosttur burdan da anlaşılacağı gibi, hatta the llama song'u ikimiz de ezbere bilsek onu bile sabaha kadar söyleriz... O kadar kankayız!
Beni sözlüğe katmış insan
Bkz: Bir baltaya sap olamadın, gel bari yazar ol.
o da bir rotten.com müdavimi.

kızmayın, hepimiz vaktinde öyleydik.
öyle başlığa yakışan fotoyu koymuştur. bereket versin.* ki daha öncesinde de aynı foto varmış anladığım kadarıyla. ee, ne demişler, bilmeden konuşmayalım, konuşanları uyaralım. ayrıca, "öyle bir başlıkta ne bekliodun ya?" demek istiyorum buradan bazı kişilere.
(bkz: #7491623) tüm erkekleri topa tutan yazar helal olsun .
(#8165131) greenpeace 'in ayaklarını bilen fakat türkiye 'yi doğru yazmayı bilmeyen yazarımızdır.
izlerken midem bulandı falan bana göre ortalamanın altında bir filmdi.
adamında karizması yetmedi beğenmeme .
güncel Önemli Başlıklar