bugün

bu kız aslında vücut olarak sağlam. 30 küsür yaşında ama ilik gibi. ama kafasında bir sıkıntı var sürekli vücudunu kötü göstermeye çalışıyıor. yanık sırtını, soyulmuş ayaka parmklarını gösterip kendinden iğrenedirmeye çalışıyor. bunları yapmasa true bu kıza aşık olur bence.
her kör satıcının bir topal alıcısı bulunurmuş.
dikkat ediyorum hep mini etek giyiyor. bu kız true yu aşar aga.
(bkz: Sözlük kızlarına yaz tatili yasaklansın)
kız babadan zengin amk. true yu aşk ile kandırıp tarlasında ırgat olarak çalıştırma peşinde.
sweet but psycho hemşomu alana essy'yi veriyoruz. kampanya gibi kampanya. varın hayrını görün.
sweet olduğunu belli etmek için çocuğu harcadı yine amk.
True ne kadar ağzın bozuk senin. Ne demek karı.
sWeet hanım daha iyilerine layık. Ben onaylamıyorum.
Lan fikri firar falan deyip adamı benim başıma sarmayın*
Hayırlısı olsun denilecek birlikteliktir.
bu kızı da kaçırdık sözlükte kız kalmadı amk.
nerdesin tipini sevdiğim. tarlanda ırgat olarak çalışmaya bile razıyım. yeterki dön. tülay nolur geri dön.
nerde lan bu karı .
Kirazları hasat eder etmez parayı yine kendi dürüst namuslu erkek diye tanıtan piç erkeklerle yemeğe gitmiştir. Yaz ayında para bitince geri gelir.

Sezon kapandı true cim.
kız benimle ismini yan yana görmemek için sözlüğü bıraktı amk .

allahım nasıl bir kaderdir bu . bastığım yer kuruyor. kimin ahını aldık. kimin tavuğuna kış dedik . sen büyüksün yarrabbim .
true bu ilişkide cuckold olur ancak. hahasiktir.
Sweet hanım çok daha iyilerine layık. Özlüyorum kendisini.
O ne aşktı öyle dillere destan oldu yıllarca. Gerek sweetin pas vermemesi gerekse true nun sweetin peşinden koşması anlatılmaz yaşanırdı. Hatta bir seferinde o kadar inandık ki bu işin olacağına otobüs kiralayıp gidecektik lan Samsun a istemeye. Ah ah şu ulunun dili olsa da konuşsa.*
true bu ilişkide swinger kameramanı olur ancak.
o değil de sweet but psycho ya ne oldu?
Şimdi eskiler bilir. Bizim true çikolata ve çiçeğini alacaktı samsun a doğru yola çıkacaktık ama gel gör ki psycho hanım bizim oğlana gel kiraz topla yevmiyeni vereyim dedi. O gün bu gündür olaylar rusya ve abd gibi oldu. Sözlük buz kesti yaralananlar bile oldu. Ne günlerdi beh.
evlendi. kocası izin vermiyor sözlüğe girmesine.
molvina'yla true boşta, everelim işte ikisini de. bir taşla iki kuş vuralım.