bugün

yazılarıyla gülümseten, iyiki burada dedirten şahıs.
takip edilesi ve esprili bir yazardır kendisi efendim.her ne kadar yazacak bir şey bulamadığını iddia etsede karması günden güne yükselme eğilimi içerisindedir.esprilerinizden bizi mahrum bırakmadığınız için teşekkür ederiz.*
uzun süreden beri tekrar yazmasını beklediğimiz yazardır kendisi. sözlükle bu aralar arası iyi değilmiş, küsmüş ama biz yinede kendisini dört gözle bekliyoruz. bizi yazılarınızdan mahrum bırakmayınız efenim.
yazdıkları , inandıkları yüzünden "çaylak" olarak nitelendirilen 5 gün boyunca yazılanları okuyan takip eden "çaylak"lığı aynen iade eden yeniden yazar olan, okunan bir yazar olmak için çalışan hayatında olduğu hiçbiseyden utanmayan fikirleri 5 günde değişmeyen geri gelen yazar. sözümüz meclisten içeri...
bugüne kadar girdiği tüm girdilerin rejim düşmanlarına, vatan hainlerine, terör örgütü yandaşlarına-ki sözlükte çok fazla olduğuna inanıyorum- girmesini dileyen yorgun demokrat an itibariyle bir daha yazmamak üzere son girdisini yazıyor.

nedenleri sıralamak bizim işimiz değil. işaret etmek görevimizi ise onlarca girdimizde yerine getirdik. görmek isteyen gördü istemeyen ise şakşakcılıklarına devam ettiler.

söylenecek çok şey var ama hak edene söylemek gerekir sözleri. ben yöneticiyim ben yönetirim diyecek adam derdini tasasını kişi hattayken anlatacak. aldığı ayarları biriktirmeyecek varsa cevabı verecek , sözümüz yine meclisin taa içine..

adil olacak herkese eşit uzaklıkta olacak işini iyi yapacak. gölge etmeyecek. çalıştığı insanları iyi seçecek. ülkesinin gerçeklerinden kopuk olmayacak. sonsuz özgürlük aleminde bir mekan sahibi olup kendi gölgesinden korkmayacak. korkmayanları ise herkesten habersiz enteresan yorumlarla susturmaya çalışmayacak. aldığı cevaplardan sonra ortadan kaybolup sinsice sahip olduğu imtiyazları kullanarak sus kışt hmm demeyecek. kısacası "adam" olacak...

ufak bir hatırlatma... birşey biliyorsanız söyleyin alim desinler, bilmiyorsanız susun adam desinler....

biz susmadık sustukça sıranı bize geleceğini biliyoruz. susmamak için hep okuduk öğrendik bildiklerimizi paylaşmaya çalıştık. hak edenlere hak ettiklerini verdik. size verecek hiç birşeyimiz yok kalın sağlıcakla temennisi dışında tehlikenin farkında olmayan pasif yönetim ve onun şakşakcıları...
an itibariyle girdigi son girdisi yeterince ses getirmemis olmali ki, devamli ilave yapiyor.
--spoiler--
bugüne kadar girdiği tüm girdilerin rejim düşmanlarına, vatan hainlerine, terör örgütü yandaşlarına-ki sözlükte çok fazla olduğuna inanıyorum- girmesini dileyen yorgun demokrat an itibariyle bir daha yazmamak üzere son girdisini yazıyor.
--spoiler--
tekrar hoşgelmiştir. o yazsındır biz okuyalımdır. *
eski bir dosttan selam olsun.
an itibariyle girdigi son girdisi yeterince ses getirmemis olmali ki, devamli ilave yapiyor.
--spoiler--
--spoiler--
çok ses getirmişti ama içimizdeki irlandalılar o kadar çok ki hepsi "bize de girdi bize de girdi" diye yalvardılar, lanet olsun benim içimdeki insan sevgisine diyerek yeniden başladık işte...
#10117285 bunu yapmasaydı iyi olurdu.
yapmaması gereken çok şey yaptı ama (bkz: her şeye rağmen pişman değilim)