bugün

bu yaz özellikle istanbulluların çok çekeceği sorun. hatta ara ara su kesintileri bile olabilir yazın.
su kesintileri başladığında şu kış günlerinde hava çok güzel aşkım dışarda bir şeyler yapalım mı cümleleri yerini yhaaa kış günü yağmur yağmadı ondan diye cümlelere bırakacaktır.
gidermek için sprite içmek gereken durum.

(bkz: reklamların gücü adına)
istanbul'un bu yıl çekeceğidir.

http://www.milliyet.com.t...detay/1819953/default.htm

keşke buraya da yağmur yağsa...
Bugün uzun süredir hayalini kurduğum bisikleti aldım.

Saat 11 gibi vurdum kendimi yollara. Yaklaşık 15 dk da ter içinde kaldım, eve döndüm.

saat 14 gibi bir heves yine düştüm yollara. Bir 20 dk sonra pert oldum, su için de kaldım ve yine eve döndüm.

tabi söylemeyi unuttum bu arada oruç tutuyorum. Pideydi şuydu buydu eksikleri tespit edip, bir gaz ben gider alırım diyerek saat 18 gibi yine atladım bisiklete, düştüm yollara.

18:30 gibi eve geldiğinde vücudumun her yerinden ateş çıkıyordu. Vücudumda kalan son su rezervide dışarı çıktı, rahatladım.

şu anda uzun süredir çölde susuz kalmış bir bedevi gibiyim. Susuzluk nasıl bir şeymiş unutmuşum, hatırladım iyi oldu.

Herkese tavsiye ediyorum, susayın ve suyun değerini anlayarak bin defa şükredin.
oruçlu beyanıdır allah kolaylık versin.
akla hz imam huseyn a.s. ı getiren his.
yaradanın kullarına oruç vasıtasıyla hatırlattığı.

1 bardak su tüm dünyaya bedel değil mi?
iftar saatinde kıymetini çok iyi anlıyorsunuz.dünyanın en iyi yemeklerini de sunsalar içtiğiniz su kadar doyurucu olmuyor.
oğlum o kadar çikolata gömdüm, bir giderim mutfağa su yok bu bir dram mıdır baseline mıdır..

içim sahra çölü gibi kavruluyor lan.
Öldüren his. Evet.
Yaşanmadan değeri bilinemez. Değer derken suyun. Evet.
Berbat bir seviyeye çıkar belli bir zamandan sonra.
bazı çocukların susurluk deme şekli.
güncel Önemli Başlıklar